Tedial برای نشان دادن گسترش مام پلت فرم در NAB2020 با ابزارهای جدید برای افزایش, ورزش و زندگی, تولید, بهبود قصه گویی و ساده کردن گردش کار و بهینه سازی ابر معماری


Tedial برای نشان دادن گسترش مام پلت فرم در NAB2020 با ابزارهای جدید برای افزایش, ورزش و زندگی, تولید, بهبود قصه گویی و ساده کردن گردش کار و بهینه سازی ابر معماری

Tedial برای نشان دادن گسترش مام پلت فرم در NAB سال 2020 با ابزارهای جدید برای افزایش, ورزش و زندگی, تولید, بهبود قصه گویی و ساده کردن گردش کار و بهینه سازی ابر معماری

مام متخصص می افزاید: قابلیت به SMARTLIVE بیش از حد صندوق بین المللی پول ارائه می دهد و ثابت هیبرید-ابر راه حل

بندر مالاگا, اسپانیا – فوریه 18 سال 2020 – Tedial پیشرو مستقل مام راه حل های فن آوری متخصص اعلام کرده است قصد دارد برای راه اندازی یک مکمل پیشرفت قابل توجهی به این شرکت برنده جایزه مام پلت فرم در NAB. Tedial برش لبه برنده جایزه SMARTLIVE ورزشی و رویدادهای زندگی می کنند راه حل یکپارچه جدید ابر مبتنی بر فن آوری برای یک تجربه مشاهده بهتر. بیش از حد صندوق بین المللی پول همچنان به رهبری صنعت با ویژگی های منحصر به فرد و در حال حاضر می تواند مستقر در تنظیمات متعدد و شرکت مستقر و پشتیبانی از یک میدان ثابت هیبرید-ابر معماری مدل. Tedial خواهد بود در جنوب فوقانی سالن غرفه SU5921.

فن نامزدی است که مطمئن شوید که برای افزایش برای رسانههای زمانی که آنها می تواند در ارائه بهتر و بیشتر گرافیک رنگی ناشی از ادغام جدید بین SMARTLIVE و منحصر به فرد مبتنی بر ابر تکنولوژی برای زنده گرافیک پوشش. گرافیک را می توان به SMARTLIVE auto-generated EDL بررسی در این دیدار و پس از آن سوخته در زمانی که EDL پهن است. این عمده توسعه می دهد پخش قابلیت افزایش سرایی توسط لایه بندی گرافیک بالای برجسته.

علاوه بر این SMARTLIVE هم اکنون می توانید ایجاد پیچیده انتقال بین EDL بخش مانند محو شدن در/محو کردن مخلوط و دستمال مرطوب, اضافه کردن یک عنصر پویا به خود را برجسته.

در NAB SMARTLIVE نشان داده خواهد شد که با هوش مصنوعی تکنولوژی ابر است که تشخیص پخش زنده خوردها اجازه می دهد SMARTLIVE به صورت خودکار تکمیل یک داستان اکشن و یا برجسته با عمل تکرار.

صندوق بین المللی پول اجازه می دهد تا پخش و تولید محتوا برای ساده کردن رسانه ها در پردازش و تحویل از طریق روش های componentized مدیریت رسانه, از بین بردن نیاز به تکرار رسانه ها برای هر نسخه جدید در نتیجه بهینه سازی و کاهش هزینه های. در ادامه مشارکت خود را در صندوق بین المللی پول گروه کاربری Tedial را بیش از حد صندوق بین المللی پول حفظ موقعیت خود را به عنوان منحصر به فرد به صورت end-to-end صندوق بین المللی پول در گردش اضافه کردن مقدار به هر مشتری گردش کار منحصر به فرد و ویژگی های جدید از جمله مولفه های مبتنی بر دارایی با چند قطعنامه MPEG-داش جریان و End-to-End صندوق بین المللی پول در گردش با سیستم های 3rd حزب یکپارچگی. در NAB سال 2020 این شرکت را برجسته و کارآمد و مقرون به صرفه راه حل انعطاف پذیر و زمینه معماری ثابت شده با نشان دادن شرکت کنندگان در انواع استقرار گزینه ها از جمله در محلی محل در یک یا ابر خصوصی با بومی S3, مدیریت و یا در ترکیبی ابر که در آن همه سنگین و دستکاری های رسانه ای را می توان در محل و توزیع و فعالیت های که نیاز به دسترسی خارجی می تواند انجام شود در ابر.

صندوق بین المللی پول بیش از حد فراتر از همه ابزارهای دیگر با اجرای قوانین کسب و کار در خارج از صندوق بین المللی پول دامنه برای هر مشتری نیاز مانند اواخر اتصال به IMP نهان نگاری با استفاده از یک عنوان محور مشاهده و مدیریت تمام هزاران نسخه قابلیت ساخت به صورت خودکار بسته های مربوط به یک عنوان خاص (UHD, ایچ-دی, HDR, و غیره.) یا مدیریت تحویل بسته نسخه (مکمل / کامل) بر اساس قراردادی کسب و کار حفظ قوانین. زمانی که در رابطه با Tedial برنده جایزه از نسخه کارخانه جهان تنها یک گردش کار است که شامل هزاران نفر از آت و VOD نسخه وظایف Tedial می تواند به راحتی حمایت های موجود و سیستم عامل جدید ارائه مطالب در فرمت صحیح با آهنگ های صوتی و زیرنویس در صحیح زبان به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه قطعات اضافی مورد نیاز (آثار هنری/تریلر و غیره.) انجام تمام نیاز با تحولات واقعی و اجرای موثر در OPL.

Tedial را برجسته ترکیبی-راه حل های ابر معماری بر اساس نوآورانه خود را aSTORM سازی مدیریت راه حل اعمال نفوذ مخلوط محاسبات ذخیره سازی و خدمات محیط زیست است که ترکیبی از حریم خصوصی و امنیت ابر خصوصی با مقیاس پذیری از یک ابر عمومی و افزایش ارکستراسیون در میان سیستم عامل های مختلف و سایت های مختلف. ترکیبی-ابر معماری ارائه می دهد پخش توانایی برای دیدار با اهداف کسب و کار به سرعت در حالی که حفظ کنترل کامل از رسانه های بایگانی و هزینه ها و حصول اطمینان از کم خطر انتقال به ابر با حرکت این عملیات در خط با نیازهای کسب و کار. اطلاعات حساس و با ارزش محتوا را می توان امن در محل تحت کنترل شرکت ایمن محیط آن را با لایه های امنیتی چندگانه. مزایای دیگر شامل کاهش CAPEX به دلیل سرمایه گذاری در صف مقابل است که بر اساس اسمی استفاده مقیاس پذیری بالاتر اجازه صاف انطباق دوره اوج تقاضا و کاهش هزینه های چابکی به سرعت انطباق با شرایط کسب و کار جدید و افزایش انعطاف پذیری عملیات و بهبود کیفیت از طریق بهینه سازی پهنای باند و تاخیر پایین تر است.

در علاوه بر این به ترکیبی -ابر مدل Tedial تکامل مستقر است در ابر عمومی (Amazon Web Services (AWS) و یا Microsoft Azure) در ابر خصوصی زیرساخت ها و پیش فرض های فیزیکی یا مجازی سیستم.

“Tedial همچنان نقش رهبری خود را در فن آوری MAM مداوم پیش بینی و پرداختن به چالش های مشتریان خود روبرو می شوند به رقابت برای توجه بیننده و موفقیت در ما به سرعت در حال تحول صنعت” اظهار نظر امیلیو L. زاپاتا Tedial مدیر عامل شرکت. “در NAB ما در حال نشان دادن ما MAM پلت فرم با پیشرفت خواهد کرد که به طور قابل توجهی بهبود تجربه سرگرمی برای افزایش طرفداران نامزدی ساده صندوق بین المللی پول فرآیندهای برای بهبود بهره وری و ما به شما پیشنهاد ذخیره سازی و تولید گزینه برای درایو کردن هزینه ها و بهبود کیفیت و انعطاف پذیری.”

در مورد Tedial

19 سال از تکنولوژی رهبری

Tedial پیشرو در ارائه دهنده رسانه ها و راه حل های مدیریت محتوا طراحی شده برای به حداکثر رساندن بهره وری کسب و کار و سودآوری است.

آن چند برنده جایزه رسانه های این پلت فرم Tedial تکامل فراهم می کند رسانه های جهانی شرکت و رسانههای نسل بعدی مام و کسب و کار رانده رسانه ها در گردش است. Tedial منابع جهان تنها به طور کامل end-to-end صندوق بین المللی پول سازگار MAM, راه حل ازدواج با رسانه ها تهیه و تدارکات به تکمیل زنجیره تامین و یک گردش کار “نسخه کارخانه” ارائه می شود که هزاران نفر از رسانه ها نسخه از یک دارایی. Tedial را نوآوری شامل SMARTLIVE زنده ورزش و رویداد راه حل است که پشتیبانی و گسترش سیستم های تولید از صنعت پیشرو فروشندگان. Tedial تکامل طراحی شده است برای تقویت همکاری در محیط کار در محل و یا در ابر و رانندگی گردش به صورت خطی VOD/OTT و رویداد زندگی می کنند خدمات. این فراهم می کند مشتریان با مقیاس ابزار است که موثر و کم هزینه به طور موثر اجازه می دهد آنها را برای دیدار با نیازهای عملیاتی و اهداف کسب و کار.

Tedial است شرکت جهانی است که به طور مداوم و با موفقیت ارائه می شود بزرگ و پیچیده MAM/سیستم های مدیریت محتوا.

برای کسب اطلاعات بیشتر: www.tedial.com

بین المللی روابط عمومی تماس بگیرید:

کیت فورد

پرش روابط عمومی

ایمیل: [email protected]

Tel: +44 (0)1932 240001

Mob: +44 (0)7740 948065

ما روابط عمومی تماس بگیرید:

هریت Diener

کویر ماه

ایمیل: [email protected]

Tel: +1-845-512-8283

تلفن: +1-914-263-0613

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>