تکنولوژی گروه های لابی تپه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای آن سرمایه گذاری

شرکت های که عرضه فن آوری اطلاعات گفت که برای مبارزه با COVID-19 همه گیر دولت نیاز به سرمایه گذاری در آن ارتقاء در سراسر هیئت مدیره و در یک سطح متناسب با چالش اجتماعی فاصله گرفته زندگی می کنند.

Tech انجمن های صنفی صنعت فناوری اطلاعات شورای (ITI), اتحاد برای نوآوری های دیجیتال (ADI), the Computing Technology Industry Association (CompTIA), مرکز خرید, دفاع, انجمن اینترنت (IA) و Cybersecurity ائتلاف باید تیمی در مجموعه ای از این اصول نوسازی آنها تبادل کنگره و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در نامه به رهبری مجلس نمایندگان و سنا و دفتر مدیریت و بودجه.

آنها نشان داد که این بیماری همه گیر دوران “کنترل از راه دور همکاری” کامل بود به اضافه سرمایه گذاری در این تکنولوژی اعضای خود عرضه “برای اطمینان از ایالات متحده آمریکا است که قادر به به طور موثر پاسخ به این بحران است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نشان داد که بازگشایی اقتصاد نیز به معنی دادن کسب و کار و مدارس و معلمان و دانش آموزان تجهیزات اتصال و تخصص برای انجام بیشتر از زندگی روزانه خود را از راه دور و آنلاین.

مرتبط با: مغلوب ساختن پیشی جستن سیگنال های برنامه به صورت مجازی و کسب و کار و تحصیل

آنها گفتند که پول باید صرف در فدرال و ایالتی و محلی به سطح:

1. “ارائه بودجه کافی برای نوسازی این سیستم استفاده شده توسط سازمان های مشغول به کار در خط مقدم از این همه گیر و آینده اضطراری پاسخ با تمرکز اصلی بر روی ابر تصویب دیجیتال, خدمات, scalable آن زیرساخت ها و فن آوری تحول;

2. “اطمینان از بودجه در دسترس ساخته شده است به حمایت از دولت های محلی و سازمان های دولتی نیاز به آن نوسازی و ارتقاء است که به نوبه خود باعث افزایش سرعت و اثر تلاش های امدادی در طول COVID-19 همه گیر و پس از آن اورژانس;

3. “پشتیبانی از تکنولوژی مدرن صندوق (محصولی از) در تخصیص سطح است که اجازه می دهد برای معنی دار سرمایه گذاری در آژانس متقابل آن طرح نوسازی و

4. “اطمینان حاصل شود که آن را نوسازی تلاش عبارتند از: توجه متمرکز بر خود و سرمایه گذاری در تقویت امنیت نیروی کار آموزش و روند تغییر و تحول است.

مرتبط با: آخرین اخبار صنعت در Covid-19

آنها با اشاره به این که مراقبت عمل COVID-19 بسته کمک نشان داد که بهبود دیجیتال زیرساخت های بحرانی بود اولویت بنابراین هزینه های آن را باید در مطابقت با محدوده که چالش.

مراقبت عمل اختصاص داده شده بیش از 300 میلیون دلار برای FCC Telehealth برنامه های این کمیسیون است که به دنبال پول بیشتر از صورتحساب بعدی به صورت آموزش از راه دور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>