تکنولوژی غول توقف داده درخواست به هنگ کنگ امنیت ملی قانون کست سایه طولانی

هنگ کنگ نیروی پلیس هشدار دهنده با استناد به امنیت ملی قانون و تاثیر آن بر آزادی اینترنت است. رایگان تصویر از pxhere.

تعداد tech غول که می گویند آنها را رد هنگ کنگ دولت درخواست کاربر زیر اخیر تصویب چین-ابداع امنیت ملی قانون (NSL) در حال رشد است.

اولین شرکت فناوری اعلام موقعیت بود Telegram یک مسنجر موبایل نرم افزار استفاده شده است که به شدت توسط هنگ کنگ معترضان به بحث در مورد اعتراض استراتژی ها و اقدامات هماهنگ از ژوئن 2019.

پس از هنگ کنگ کمیته برای حفظ امنیت ملی (CSNS) — بدن ایجاد شده تحت NSL — منتشر شد جزئیات اجرای NSL در جولای 6, بیشتر, اینترنت, شرکت های بزرگ از جمله WhatsApp, Facebook, Google, Twitter, LinkedIn, مایکروسافت و زوم به دنبال کت و شلوار.

ویدئو های برنامه Infinite ضمن اعلام برنامه های خود برای خروج از بازار هنگ کنگ بدون اشاره به NSL در آن بیانیه است.

بی بند و امنیت ملی و نیروی پلیس

طبق ماده 43 از NSL امنیت ملی و مقامات پلیس توانمند هستند برای جستجو خصوصی خواص بدون حکم محدود مظنون مسدود کردن دارایی های رهگیری ارتباطات و آموزش سرویس دهندگان اینترنت (Isp) و پلت فرم اپراتورها (POs) برای حذف و جلوگیری از دسترسی به مطالب و همچنین تعلیق خدمات کاربر.

اگر Isp ها و POs موفق به رعایت امنیت ملی و پلیس می تواند به دست آوردن یک دادگاه حکم به توقیف مربوطه دستگاه های الکترونیکی اقدام به حذف مطالب و درخواست Isp ها و POs به ارائه سوابق هویتی و یا رمزگشایی کمک.

قدرت ملی و امنیت پلیس را وادار محلی Isp ها برای جلوگیری از دسترسی به محتوای آنلاین و تعلیق خدمات کاربر بدون رویه قضایی می تواند به عنوان زمینه قانونی برای یک دلار هنگ کنگ نسخه از بزرگ چین, دیوار آتش, که مانع دسترسی کاربران به “غیر قانونی” مطالب.

قبل از جلسه از CSNS تلگراف اعلام کرد در جولای 5 که آن را نمی خواهد روند هر گونه اطلاعات درخواست مربوط به آن هنگ کنگ کاربران “تا زمانی که یک اجماع بین المللی رسیده است در رابطه با انجام تغییرات سیاسی در این شهر است.”

جرم گفتار

در حالی که تلگرام هرگز پردازش اطلاعات درخواست از هنگ کنگ دولت در گذشته آن حریم خصوصی قوانین دولتی که شرکت “همکاری خواهد کرد تا با مقامات بیش از مسائل مربوط به تروریسم است.”

این تعریف مبهم از تروریسم در هنگ کنگ NSL مجبور است Telegram به هنگ کنگ یک استثنا ،

هنگ کنگ دولت اعلام این ماه که شعار “آزادی هنگ کنگ انقلاب, از زمان ما” نشان دهنده pro-هنگ کنگ استقلال و خرابکارانه سخنرانی آخرین در یک خط طولانی از شواهد که NSL خواهد بود اعمال خودسرانه به سرکوب آزادی بیان است.

حتی بیشتر نگران کننده هشت نفر دستگیر شدند این هفته صرفا برای نمایش ورق کاغذ خالی — یک تظاهرات سکوت که پلیس اعلام کرده بود که به طور بالقوه در نقض NSL:

عدم انطباق اقدامات انجام شده توسط فن آوری, غول

در حالی که آنها منتشر شده اظهارات و تنها بعد از گوگل و توییتر هر دو به خبرنگاران گفت که آنها تا به حال متوقف پردازش داده های کاربر درخواست اوایل جولای 1, زمانی که NSL رسما تصویب در هنگ کنگ است.

Facebook منتظر ماند تا 6 ژوئیه همان حرکت می کند.

Google, Twitter و Facebook ممنوع شده در چین برای سال های بسیاری است. اما هر دو Facebook و Google دفاتر در هنگ کنگ است. Facebook mobile messaging app WhatsApp یکی از محبوب ترین ابزار ارتباطی در این شهرستان است.

مایکروسافت LinkedIn گفت: در تاریخ 7 ژوئیه که پلت فرم تا به حال متوقف پردازش درخواست از هنگ کنگ در حالی که بررسی NSL.

ارتباط با تاسیس یک سرمایه گذاری مشترک در چین برای آن نسخه چینی که مطابق با چین سانسور چارچوب است. هنگ کنگ کاربران از این سرویس در حال حاضر در معرض همان تنگی.

ویدئو کنفرانس نرم افزار زوم گفت: آن را متوقف پردازش اطلاعات درخواست از هنگ کنگ دولت است.

اما فقط یک ماه پیش آن را به حالت تعلیق در یک گروه از U. S مبتنی بر چینی فعالان حقوق بشر’ حساب پس آنها برگزار شد نشست آنلاین به مناسبت سرکوب میدان تیان آن من.

مستقر در هنگ کنگ فعال لی Cheuk-یان حساب در زوم نیز به حالت تعلیق گفته تحت فشار از سرزمین اصلی مقامات چینی.

تمام تکنولوژی غول که باید به حالت تعلیق در پاسخ به اطلاعات درخواست از هنگ کنگ تاکید کرده اند تعهد خود را برای حفاظت از کاربران و حقوق مربوط به آزادی بیان و حفظ حریم خصوصی.

قابل توجه غایب است اپل است که بسیار همکاری با سرزمین اصلی چین به سانسور. غول فن آوری گفت که آن را “ارزیابی” مفهوم NSL برای کسب و کار خود را قبل از تصمیم گیری.

بیشتر کنجکاو بود ناگهانی اعلام Infinite که این شرکت خواهد خروج از بازار هنگ کنگ.

دو نسخه وجود دارد Infinite است که متعلق به شرکت چینی Bytedance. نسخه چینی است Douyu که با این نسخهها کار در چین سانسور درخواست. جهانی نسخه Infinite ادعا می کند آن را نمی خواهد از دست داده بیش از به دولت چین.

هنوز اقدام قانونی در ایالات متحده دیده می شود Infinite متهم به ارسال متحده به داده های کاربر به سرزمین اصلی چین در ماه دسامبر 2019. Infinite کارکنان نیز نشان داد که آنها تحت فشار بوده است توسط مقامات مافوق خود را در سرزمین اصلی چین به سانسور محتوا در بستر جهانی.

Infinite بازار در هنگ کنگ است کوچک — فقط 150,000 کاربران برنامه.

بدترین سناریو مورد: great firewall از هنگ کنگ

هنگ کنگ دولت است در پاسخ به این تکنولوژی غول’ اقدام جمعی به طور مستقیم است. اما گزارش در مورد برنامه های دولت برای تقویت کنترل خود بر اینترنت است که در گردش از ماه اوت سال 2019 زمانی که تظاهرات در برابر چین استرداد لایحه شد و در جریان کامل.

ادعای تایید نشده گردش در محلی جامعه آنلاین پیشنهادی Wechat و ق-مثل LIGHK دو احتمال سرکوب اهداف. در آن زمان, اما دولت تا به حال هیچ قانونی ابزار که با آن به سرکوب آنلاین مطالب جز با اخذ دستور دادگاه سفارش.

با تصویب NSL بدترین سناریو برای تکنولوژی غول’ عدم انطباق اقدام می تواند یک بلوک کامل از سیستم عامل خود را. این امر Hongkongers قادر به دسترسی به uncooperative وب سایت بدون فیلترشکن.

تا کنون Hongkongers شده اند و آماده شدن برای بدترین در تاریخ 30 ژوئن جستجو برای Vpn ها در هنگ کنگ رسید توسط 321 درصد در مقایسه با متوسط روزانه جستجو نرخ روز دیگر در ماه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>