تکنولوژی شرکت با استفاده از ATSC 3.0 برای به چالش کشیدن کابل, ماهواره,


Evoca به ارائه 80 کانال برای کمتر از 50 دلار در ماه

یک بویز شرکت است که با استفاده از جدید ATSC 3.0 پخش تکنولوژی برای راه اندازی یک چالش جدید به کابل و ماهواره ای در زمانی که مصرف کنندگان در حال برش طناب.

لبه شبکه گفت: آن Evoca خدمات ارائه خواهد شد بیش از 80 اخبار و ورزش های محلی و کانال های کمتر از 50 دلار در ماه است. Evoca همچنین اجازه می دهد تا کاربران دسترسی به کانال های محلی از طریق ساخته شده در آنتن های تصویری بر روی تقاضا و در جریان برنامه های خود را از طریق اتصال به اینترنت.

بینندگان خواهد بود قادر به سوئیچ بین پخش کابل و اینترنت برنامه نویسی با استفاده از Evoca رابط کاربری و یک کنترل از راه دور.

“با تشکر از پیشرفت های عمده در پخش تلویزیون, تکنولوژی, همراه با خود ما اختصاصی سیستم Evoca ارائه یک بافر-free 4K TV-تماشای تجربه” گفت: لبه شبکه های, مدیر عامل شرکت تاد آشیل.

با استفاده از ATSC 3.0, سیگنال ما تاثیر نمی گذارد و نمی متاثر از پهنای باند اینترنت در خانه” آشیل گفت. “بدون در نظر گرفتن چگونه بسیاری از بازی های ویدئویی و فیلم و یا ویدئو کنفرانس ممکن است در جریان بینندگان را همیشه دریافت کیفیت بهتر تصویر و بیشتر قابل اعتماد تر از آنچه که آنها تجربه امروز.”

لبه شبکه راه اندازی دو ایستگاه در بویس که در حال پخش با استفاده از ATSC 3.0 استاندارد و دارای مجوز برای راه اندازی نه بیشتر. این ایستگاه در بویزی در حال پخش یک تست بسته نرم افزاری از کانال های که دیده نمی شود با زمان گیرنده های تلویزیون, تنها با نوع ATSC 3.0 گیرنده است که ساخته خواهد شد به Evoca دستگاه. این سرویس راه اندازی خواهد شد وجود دارد در این تابستان و این شرکت قصد دارد به گسترش به بازارهای بیشتر در 2021.

هنگامی که تلویزیون روشن از آنالوگ به دیجیتال Sinclair Broadcast Group و دیگر صاحبان ایستگاه مورد صحبت ثانویه با استفاده از کانال های دیجیتال برای راه اندازی کابل-مانند خدمات, اما این ایده ها هرگز به ثمر رسید.

در مصاحبه با رادیو و تلویزیون+کابلآشیل گفت که ATSC 3.0 ارائه فرصت های بهتر به دلیل تکنولوژی ساخته شده و پخش بخشی از اینترنت است.

“من فکر نمی کنم بسیاری از مردم شده اند که در این صنعت به صورت حرفه خود را درک آنچه که یک معامله بزرگ است که گفت:” آشیل که در صنعت تلفن همراه هنگامی که مردم شروع به دسترسی به اینترنت در تلفن های خود را.

“که همه چیز را تغییر داد,” او اضافه شده است. “این جوانی از سر گرفتن رادیو و تلویزیون است.”

لبه شبکه های حمایت یک شریک استراتژیک است که آشیل کاهش یافته است به شناسایی. بیشتر سرمایه گذاران در حال انتظار برای آمدن به کمک Evoca رول.

این سرویس را به شدت لاغر در اشتراک درآمد اما این تکنولوژی آشنایی خود را به این نوع از تبلیغات هدفمند است که بیش از حد بالا و تلویزیون متصل محبوب با بازاریابان.

در علاوه بر این به ATSC 3.0 حمایت از تیز 4K تصویر “با بازده اقتصادی از پخش ما می توانیم تحویل این در نیمی از قیمت امتیازهای,” آشیل گفت.

مصرف کنندگان به دنبال یک نقطه قیمت کم اما همچنین خسته از هزینه های پنهان به طوری Evoca نمی خواهد آنها را داشته باشد. “چه ما در حال تلاش برای باید بسیار واضح و شفاف در مدل قیمت گذاری با هیچ یک از هزینه ها و surcharges مردمی هستند فقط رک و پوست کنده خسته از” او گفت:.

آشیل اضافه شده که Evoca شروع شد در بویزی برای یک دلیل. “اکثر ردیف دوم و سوم بازار تحت خدمت کرده است. معمولا وجود دارد یک میراث دهنده و آنها رو در انحصار قیمت گذاری و کیفیت خدمات گرایش به پایین” او گفت:. “بنابراین ما یک فرصت بزرگ در دوم و سوم ردیف بازار و این که واقعا در سراسر غرب و غرب میانه و جنوب شرقی. اما در نهایت این سرویس در سراسر کشور.”

برنامه نویسان شده است پذیرای Evoca زمین و آشیل گفت: تعدادی از برنامه نویسی می پردازد در محل به دلیل شبکه ها به دنبال فرصت های رشد در این بند ناف-برش عصر. کانال ترکیب اولیه اعلام خواهد شد و نزدیک به راه اندازی.

Evoca نمی قادر خواهد بود به اجازه مشترکان خود را انتخاب کنید, شبکه یک جداجدا سفارش داده شده بر اساس, اما از آن خواهد شد قادر به ریز لحن کانال ترکیب اولیه در بازار توسط بازار پایه و اساس.

“چه مربوطه در بویزی متفاوت از بوستون right” آشیل گفت. “هیچ کس به تماشای که 200 کانال بسته نرم افزاری بنابراین ما واقعا در تلاش برای هدف قرار دادن آن را به عنوان مرتبط و آمار خوب تمیز نقطه قیمت می باشد.”

قیمت به ویژه مهم است زیرا مردم نگران سلامت خود و شغل خود را به دلیل Coronavirus بحران است. “محصول ما در حال ارائه است سنگین در اخبار و محتوای محلی. آن را ساخته شده در اطراف این جامعه و این دقیقا کاری است که مردم می خواهند در حال حاضر, او گفت:. “ما در آینده با چیزی که موجب صرفه جویی در خانواده ها پول است. من فکر می کنم وجود یک تن از ارزش وجود دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>