آموزش کالج از راه دور: هیات علمی ، کارکنان و دانش آموزان به اشتراک گذاری تجارب خود را به آنها انتقال به جدید عادی

کسانی که وظایف او در حال برنامه ریزی برای تحقیق کلاس هشت به انجام به عنوان آنها آزمایش فرضیه: باکتری ها را می توان در برف بسته به جایی که کولاک تشکیل شده است. سپس COVID-19 پرورش داده سر آن را به برنامه در همه جا.

در حال حاضر CSS و دانشگاه مینه سوتا دلوت فقط دو تا از تعداد بی شماری از دانشگاه ها که از سر کلاس های از راه دور برای بقیه ترم.

با کمک همکار به همکار و طوفان مغزی جلسات Kruchten نمیفهمد چگونه برای انتقال یک بر آزمایشگاه میکروب شناسی و تحقیقات دوره را به یکی از دانش آموزان به پایان خواهد از خانه.

“در سراسر کشور مردم کار کرده اند در مورد زیست شناسی و آزمایشگاه های آنلاین و وجود دارد برخی از مدل ها در خارج وجود دارد, اما آن را سخت” Kruchten گفت. “شما در حال تلاش برای آموزش دانش آموزان چگونه به انجام همه چیز را با دست خود و آن را سخت به انجام زمانی که آنها در خانه های خود. آن می تواند خطرناک باشد اگر شما آنها را ارسال مواد شیمیایی است.”

به جای دانش آموزان را تجزیه و تحلیل ویدئوها از انجام این کار آزمایشگاه و داده ها هنگامی که آن را می آید.

“پس راه من راه (طبقه) در حال حاضر است که در واقع بیشتر شبیه چگونه به طور منظم آزمایشگاه تحقیقاتی اجرا می شود” Kruchten گفت. “به طور منظم آزمایشگاه تحقیقاتی را در این کوتاه نیم ساعت جلسات هفته ای یک بار که در آن هر کس مذاکرات در مورد آنچه آنها انجام می دهند.”

به عنوان دانشکده کار برای تنظیم به حالت عادی Ryan Sandefer دستیار معاون رئیس جمهور برای امور تحصیلی در CSS گفت: این یک فرصت برای تجدید نظر در روش های تدریس.

“این زمان برای نوآوری است. این زمان برای آزمایش با آنچه شما انجام می دهند در کلاس های خود را به دلیل این استاندارد ترم دیگر هیچ” Sandefer گفت. “آنچه که من بوده ام به گفتن ارومیه است ‘اجازه دهید تمرکز بر روی یادگیری است. چه شد ما امیدوار آموزان را در رسیدن به و چه چیزی ما باید انجام دهید برای کمک به آنها وجود دارد این ترم?'”

اکثر دانشکده در CSS را آموزش داده آنلاین است که کمک به سهولت انتقال برای بسیاری از دانشکده Sandefer گفت. ارومیه با کمتر و یا هیچ تجربه و آموزش آنلاین شده اند قادر به دریافت یک در یک آموزش از بیش از 30 اعضای هیئت علمی که به طور داوطلبانه برای کمک به.

انتقال بود کاسته توسط این واقعیت است که اکثر CSS دانش آموزان دسترسی به یک کامپیوتر Sandefer گفت.

امیلی Bugni ارشد پرستاری دانشجو در CSS گفت که به منظور فارغ التحصیل پرستاری نیاز به تمرین ساعت در آن نیست در حال حاضر ممکن است.

“واقعا وجود دارد نه هر چیزی که ما می توانید انجام دهید در حال حاضر به عمل” Bugni گفت. “ما دانشجويان پرستاری به نوعی در برزخ و ما در حال تلاش برای کشف کردن همه چیز. همه چیز در هوا.”

College of St. Scholastica nursing student Emily Bugni participates in a video interview from her studio apartment in Duluth. (Samantha Erkkila / serkkila@duluthnews.com)

College of St. Scholastica دانشجوی پرستاری امیلی Bugni شرکت در یک مصاحبه تصویری از آپارتمان استودیو در دولوت. (سامانتا Erkkila / [email protected])

هنوز Bugni گفت که او را تحت تاثیر قرار با چه سرعت و تطبیق و به اشتراک گذاری اطلاعات به عنوان شرایط را تغییر دهید.

بیشتر از هر چیزی Bugni نتواند قادر به دیدن دوستان خود مردم او را به صرف چهار سال گذشته و نه باید آنها را نشسته در کنار او در کلاس.

“که سخت ترین بخشی از این تا کنون,” Bugni گفت. “نمی دانستند که من قصد دارم برای دیدن دوستان من بعدی.”

لوری اندرسون, یک استاد روانشناسی در CSS در وسط تدریس دو دوره های روانشناسی به یک گروه از CSS دانش آموزان در ایرلند زمانی که کلاس تا به حال به قطع این سفر کوتاه و بازگشت به خانه. در حال حاضر همه آنها در حال نزدیک شدن به پایان 14 روز احتیاطی قرنطینه و آخرین اندرسون شنیده می شود همه دانش آموزان هنوز سالم هستند.

College of St. Scholastica faculty members Tom Gibbons and Laurie Anderson pose with students in Galway, Ireland before their semester-long program was cut short due to COVID-19. Submitted photo

College of St. Scholastica اعضای هیات علمی تام گیبونز و لوری اندرسون مطرح با دانش آموزان در گالوی, ایرلند قبل از ترم-برنامه کوتاه قطع شد و با توجه به COVID-19. ارسال عکس

“آنها در واقع مجبور به کشف کردن که در آن آنها بروید و خود قرنطینه” اندرسون گفت. “در مورد آنها شده بود در معرض آنها نمی خواهند به افشای خانواده خود را.”

در طول هفته اول جایگزین قالب کلاس که آغاز شده در دوشنبه اندرسون گفت: سه نفر از دانش آموزان بودند ماندن در کابین با یا بدون اتصال به اینترنت ضعیف.

اگر چه تغییرات باید در جهت حرکت رو به جلو با دوره های آنلاین با فرمت اندرسون گفت: این مهم است برای حفظ همان سطح از دقت علمی به عنوان آنجا که ممکن است در حالی که هر دانش آموز باید یک تجربه متفاوت با آموزش از راه دور.

College of St. Scholastica psychology instructor Laurie Anderson poses for a picture via Zoom. (Steve Kuchera / skuchera@duluthnews.com)

College of St. Scholastica روانشناسی مربی لوری اندرسون شمار برای یک تصویر از طریق زوم. (استیو کوچرا / [email protected])

در دانشگاه مینه سوتا دلوت که از سر کلاس در فرمت جایگزین در مارس 18, Jason Davis های مدیر ارشد فناوری اطلاعات با سیستم های فن آوری اطلاعات و خدمات وزارت گفت که کمک به دانشجویان و اعضای هیات علمی و کارکنان انتقال به کار از راه دور شده است راحت تر از تیم خود را پیش بینی.

“چیزهایی که ما تصور خواهد بود غیر قابل عبور نبوده است,” دیویس گفت:. “من در واقع شگفت زده چگونه این همه می گذرد. مردم باید به اقتباس کار آنلاین واقعا به سرعت.”

هنوز دیویس گفت: موانع بیش نیست. برای مثال دانشکده هنوز هم نیاز به کشف کردن که چگونه آنها در حال رفتن به انجام امتحانات نهایی و نهایی از راه دور. وجود دارد انواع مختلفی از گزینه های را انتخاب کنید از, دیویس گفت: از جمله بهنگام امتحانات آنلاین با استفاده از یک بسته نرم افزاری است که اجازه می دهد تا عضو هیات علمی به دانشجو را روی صفحه نمایش و یا با استفاده از یک قفل کردن مرورگر.

Dahui Li استاد مطالعات مدیریت در دانشگاه مریلند گفت: یکی از بهترین ابزار بیا امتحان زمان خواهد بود اعتماد.

“در حال حاضر همه آنها در جای خود را پس از آن واقعا سخت است برای من به ناظر که, اما من اعتماد دانش آموزان” لی گفت. “من شما را امتحان کمی مشکل تر است و سعی کنید به قبل از طرح برخی از حالات من می توانم از فکر می کنم برای به حداقل رساندن سرقت ادبی.”

لی که آشنا با آموزش آنلاین گفت: عدم وجود چهره به چهره و ارتباط با دانش آموزان است اثبات می شود بزرگترین چالش است. برای کمک به مبارزه با آن, او شده است برگزاری کلاس بیش از زوم. هنگامی که اتصال به اینترنت به اندازه کافی قوی است او و دانش آموزان می توانند همه دیدن هر یک از دیگر.

در اولین کلاس بعد از تمدید رخصتی بهار, لی می دانست که او می خواست به استقبال دانش آموزان از طریق زوم چرا که او می خواست آنها را به شنیدن صدای او.

“من هنوز هم می خواهم به عنوان نزدیک که ممکن است برای دانش آموزان” لی گفت. “من به آنها اطمینان داد همه دانشکده خواهد بود با آنها به حمایت از آنها.”

دانش آموزان تبدیل شده اند بیشتر فعال مشارکتی و مایل به کمک به لی گفت. از آنجا که او می آموزد کامپیوتر و فن آوری اطلاعات کلاس های لی گفت که او انتظار دارد دانش آموزان به استفاده از این وضعیت برای بهبود توانایی های خود را.

Drew Peterson دانشجوی سال دوم مهندسی مکانیک دانشجویی در دانشگاه مریلند که محیط کلاس گفت که او را از دست رفته درس و قادر به صحبت کردن با اساتید در طول ساعات اداری.

“بسیاری از استادان من نمی سوپر فن آوری تمایل پس از آن یک منحنی یادگیری برای هر دوی ما” پترسون گفت: بعد اضافه میکند: “بسیاری از آنها تاکید دارد که ما در حال رفتن را از طریق این با هم. به طوری که آنها در حال واقع بینانه تر با انتظارات است.”

Sitting on his couch in the East Hillside neighborhood, University of Minnesota Duluth mechanical engineering student Drew Peterson shares the challenges he's faced with distance learning during a recent video interview. (Samantha Erkkila / serkkila@duluthnews.com)

نشسته بر روی نیمکت خود را در شرق تپه محله, دانشگاه مینه سوتا, Duluth, مهندسی مکانیک, دانشجو, Drew Peterson سهام چالش های او در مواجهه با آموزش از راه دور در اخیر مصاحبه تصویری. (سامانتا Erkkila / [email protected])

بدون ساختار و روال قادر به رفتن به دانشگاه هر روز صبح فراموش مدرسه خود را بدون حواس پرتی پترسون گفت که او در تلاش برای پیدا کردن انگیزه برای انجام کار مدرسه خود را در حالی که در خانه گیر کرده.

هلن Mongan-Rallis استادیار آموزش و پرورش در UMD متعهد به ساخت یادگیری بازیگوش با توجه به شرایط وخیم. بنابراین در هر یک از سه کلاس های او اختصاص داده شده دانش آموزان برای یادگیری یک آهنگ توسط یک هنرمند محلی که آنها را تمام بخوان با هم بیش از زوم در هفته آینده.

“آواز با هم و قادر به انجام آن به صورت آنلاین از تمام انواع مکان من فکر می کنم واقعا وحدت تجربه” Mongan-Rallis گفت. “آنچه من در تلاش برای نشان دادن دانش آموزان و رک و پوست کنده همکاران من این است که دانش آموزان می توانند خود را نشان می دهد یادگیری در بسیاری از راه و روش ما می تواند آنها را در بسیاری از راه های که فقط یکی از آنها در نوشتن است.”

Helen Mongan-Rallis, an associate professor of education at the University of Minnesota Duluth, took a screenshot of one of her computer screens while teaching class using a video conference service called Zoom. Mongan-Rallis edited the photo to blur students' names and faces in a protection of their privacy. Submitted photo

هلن Mongan-Rallis استادیار آموزش و پرورش در دانشگاه مینه سوتا, Duluth, در زمان یک تصویر از یکی از صفحه نمایش کامپیوتر در حالی که تدریس کلاس با استفاده از ویدئو کنفرانس سرویس به نام زوم. Mongan-Rallis ویرایش عکس برای محو دانش آموزان نام و چهره در حفاظت از حریم خصوصی خود را. ارسال عکس

پس Mongan-Rallis است که آموزش دانش آموزان چگونه به معلمان او گفت که او می خواهد به مدل چگونه به شامل تمام دانش آموزان به دلیل آنچه که ممکن است یک اورژانس به همه هنوز هم ممکن است یک موقعیت اضطراری به برخی از.

یکی از راه های او را انجام داده است که درخواست از دانش آموزان برای پر کردن یک نظرسنجی که در آن دانش آموزان می توانند به اشتراک گذاری هر آنچه را که می خواستم به دانستن در مورد شرایط و در حالی که آنها همچنان ترم از صفحه اصلی.

“من نگرانی زیادی در مورد دانش آموزانی که مسئولیت در خانه که در حال ساخت آن را بسیار سخت را برای آنها به حضور” Mongan-Rallis گفت. “و وجود استرس عاطفی آنها فقط نمی توانید تمرکز.

با وجود چالش های منحصر به فرد او و دانش آموزان صورت Mongan-Rallis معتقد است دانش آموزان خود را که در حال یادگیری چگونه به معلمان, پایان دوره های با تجربه بسیار بهتری را نسبت به آنها داشته باشد در غیر این صورت.

“به دلیل آنچه که من آنها را آموزش چگونه به انجام این کار است به طور ناگهانی بسیار واقعی” Mongan-Rallis گفت. “آنچه آنها در حال یادگیری چگونه به انجام است در واقع در حال استفاده در حال حاضر است.”

نیل Witikko استاد از آموزش و پرورش و مدیر مرکز آموزش و یادگیری در CSS خطاب به برخی از بزرگترین چالش های او را می بیند و در نتیجه از یک به طور کامل آموزش آنلاین محیط زیست است.

“اگر یک دانش آموز می تواند از طریق ترک سقوط در یک چهره به چهره محیط زیست آن را فقط ناوگان برای من که اتفاق می افتد می تواند حتی بیشتر در یک محیط آنلاین,” Witikko گفت. “ما برخی از چیزهایی که در St. Scholastica اما که ما را مجبور به فکر می کنم متفاوت است.”

علاوه بر این Witikko گفت: واقعیت مجازی به این معنی است که معلمان باید یک زمان سخت تر خواندن دانشجويان زبان بدن برای ارزیابی چگونه آنها انجام می دهند به ویژه در زمانی که آنها ممکن است به آن نیاز دارید.

در چهره های مختلف با چالش های Witikko گفت که او را تحت تاثیر قرار با راه هایی که در آن اعضای هیئت علمی در حال پیدا کردن راه های جدید است که دانش آموزان می تواند نشان دهد شایستگی.

“مردم واقعا تا به حال به فکر می کنم خلاقانه و آنها انجام یک کار بزرگ” Witikko گفت.

اخبار تریبون سامانتا Erkkila کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>