TDC کمک می کند تا جشن استعداد


هر سال برای طی 36 سال NSW Department of Education ارائه شده به مدارس دیدنی – و هر سال برای گذشته نه سال TDC – فنی جهت شرکت – ارائه فن آوری های ویدئویی و پخش ضبط پشتیبانی برای ارائه های دیدنی و جذاب, سرگرمی, رویداد زندگی می کند که در حافظه کسانی که در آن شرکت کنند.

“نقش ما این است که برای طراحی و نصب برنامه و کار تمام تولید فیلم برای پروژه هایی مانند صفحه نمایش LED طبقه – و مرحله نقشه برداری پروجکشن, پخش, دوربین, رسانه, سرورهای پخش و زمان واقعی ردیابی و درجه یک مولد محتوا در اتاق بازیگران و خدمه سیستم های مانیتورینگ در اتاق IMAG دوربین های مدار بسته و سیستم های OB امکانات” توضیح می دهد که مت Teale فنی و مدیر پروژه در TDC.

بر این باور است که هر کودک دارای یک استعداد است که باید جشن گرفته شود, مدارس دیدنی دارای رکورد جهانی گینس برای بزرگترین تازه کار, انواع عمل’ با بیش از 5,500 نوازندگان از جمله خوانندگان و رقصنده, درام, هنرمندان, شاعران, aerialists و سیرک عمل می کند.

به چالش کشیدن مقیاس

2019 رویداد در محل Qudos بانک آرنا. در اصل ساخته شده برای سیدنی 2000 بازی های المپیک است و رتبه در ده عرصه در جهان است و بزرگترین سرپوشیده, سرگرمی و ورزشی آرنا در استرالیا. قادر به انطباق تا 21,000 بازدید کنندگان است.

“مقیاس عملکرد و محل بدان معنی است که این طرح از تجهیزات پخش شد در سراسر راه دور کنترل اصلی بود که در مقابل خانه – در حالی که سرور قفسه IMAG کنترل و سیستم چراغ شدند مرحله اصلی 150 متر دور” به یاد استیو قابیل سر مهندس و سرور رسانه متخصص در TDC, “OB کامیون دیگری بود 150 متر دور. پس از آن وجود دارد بیشتر سیستم قفسه 35 متر به بالا در هوا بر روی پشت بام catwalks و صفحه نمایش و دوربین های توزیع شده در سراسر محل.”

در پاسخ TDC استفاده از آن گسترده فیبر نوری راه حل های حمل و نقل اعم از محصولات مانند ریدل MediorNet و میکرون قاب آریستا سیستم های 4K راه حل Lightware نقطه-به-نقطه نوری لینک کلیک کنید و یک مش آرایه از Ubiquiti و Luminex گره به مقابله با 11 شبکه VPN برای اجرا نیاز به سیستم پیچیده است.

“هر سال ما به حمایت از مدارس دیدنی, ما در تلاش برای آن را حتی بهتر از سال قبل” در ادامه استیو “و ما موفق آن را دوباره. TDC ارائه BlackTrax زمان واقعی ردیابی حرکت و فن آوری اتوماسیون برای اولین بار است که ما را قادر به استفاده از شکاف مولد محتوا برای پیگیری اجرا و تنظیم قطعات. علاوه بر این ما مستقر پنهان رسانه های سرور برای اجرای همه چیز که به معنای TDC واقعا قادر به کنترل کامل از تمام عناصر; همه محتوای صفحه دقیق که منجر به کیفیت تصویر بهتر.”

یادگیری و رشد

“در TDC ما سعی می کنیم به یادگیری و رشد از هر نشان می دهد ما,” او می افزاید: “فرآیند پالایش به دست آوردن تجربه بیشتر در استفاده از چرخ دنده در راه های جدید و تلاش چیزهای جدید و همواره در تلاش برای ایجاد efficienes در حالی که ارائه یک برتر نتیجه برای مشتریان ما در سال در سال همراه با ارائه به مشتریان ما گزینه های بیشتر هر دو از یک, خلاق, نقطه نظر و از نظر ویژگی های سیستم است.”

او اشاره می کند که TDC است قادر به استفاده از آن هدف ساخته شده پنهان previsualisation استودیو که در آن کل نشان می دهد می توان از پیش برنامه ریزی جلوتر از زمان این مناسبت اجازه می دهد
NSW Department of Education هنر واحد تولید کننده اجرایی برای دیدن دقیق و کامل اجرا از طریق و به دست آوردن درک درستی از چگونه همه چیز کار می کند – حتی با استفاده از 3D VR هدست به راه رفتن در اطراف محل برگزاری و به دنبال در sightlines از هر صندلی در این عرصه است. این اجازه هر گونه تغییر ساخته شده بود قبل از رفتن در-سایت – دیگر برای اولین بار TDC با مدارس دیدنی و جذاب!

“مشتری ما بود و کاملا در طول ماه با پیشرفت است که ما ساخته شده با این سیستم و به خصوص در سمت پیش تولید این پروژه به لطف پنهان previsualisation قابلیت که TDC تحویل” لبخند مت.

لحظه به درخشش

برای نشان دادن خود TDC تقلب 19 صفحه نمایش LED در انواع موقعیت زمین حمایت پرواز-خرپا و یا متصل به Kinesys حرکت موتور است که نقل مکان کرد و تغییر مکان در سراسر رویداد.

با استفاده از آرایه ای از دقت قرار Barco UDX پروژکتور کل عرصه کف مرحله اصلی و رمپ بود یکپارچه مخلوط و نقشه برداری و یا پیش بینی شده مطالب. TDC عرضه مستقل سونی دوربین HD و چمن دره کایاک switcher برای در اتاق IMAG با کلید زنی در حدود 200 نام عنوان به عنوان نوازندگان تا به حال لحظه ای خود را به درخشش.

علاوه بر گسترده دوربین مدار بسته سیستم مانیتور و دوربین های PTZ در محل قرار داده شد برای هادی, گروه کر, کارشناسی ارشد, اجرا, تولید و ویژگی های اپراتورها – همه پراکنده در اطراف محل.

کنترل نمایش ارائه شده توسط دو d3 4x4pro و دو gx2 سرور از تغییر قیافه, ایجاد فوق العاده قدرتمند در مجموع 24 سرور اصلی خروجی و 24 پشتیبان سرور خروجی. همچنین استفاده شد BlackTrax زمان واقعی ردیابی سرور دوربین و چراغ; شکاف زمان واقعی مولد محتوا; لباس مبدل OmniCal دوربین; درایوهای NAS; ضبط HD-SDI پخش خوراک ضبط: صوتی در داخل و خارج – همه اجرا از مادر بزرگ 2 روشنایی کنسول.

هر یک از این چهار را نشان می دهد از مدارس دیدنی پخش شد در زمان نخست تلویزیون به حدود یک میلیون بیننده در استرالیا. این را دیدم TDC ارائه آن گسترده مجهز HD01 OB کامیون را که بسته های تصویری و گرافیک تغذیه می شدند با لباس مبدل سرور.

تم برای این سال را از مدارس دیدنی بود ‘ستاره’ و این انعکاس در سراسر نشان می دهد طراحی با نور خرپا در شکل دادن به شکل یک غول استار, استفاده از آینه توپ ستاره در محتوای صفحه نمایش ردیابی ستاره عکسبرداری تحت نوازندگان’ پا و غیره.

“مهمتر از” نتیجه گیری استیو “این مسئولیت ما را به درک تولید کنندگان رویایی برای کودکان و نوجوانان احساس مانند ستاره های عظیم قهرمان لحظات نشان می دهد. ما فکر می کنم ما به آنها کمک کرد که تبدیل رویا به واقعیت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>