TCA لغو تابستان تور مطبوعاتی


انجمن منتقدان کاوش مجازی جایگزین’

تلویزیون انجمن منتقدان (TCA) را لغو کرده است, آن تابستان تور مطبوعاتی با توجه به همه گیر. TCA دارای مطبوعات تور دو بار در سال–در ژانویه و در اواخر ژوئیه و اوایل اوت هر دو تور در لس آنجلس. عمده شبکه های تلویزیونی معرفی آینده خود را نشان می دهد و تولید کنندگان و بازیگران و مدیران شبکه در صورت سوال از خبرنگاران.

“اعضای هیئت مدیره در حال کار با شبکه های به کاوش مجازی جایگزین هر دو در اصلی مطبوعات تور قاب زمان و بعد از آن در سال 2020” گفت: TCA است. “اما با توجه به وضعیت فعلی تولید تلویزیون به عنوان در حال حاضر این است که لغو نشده به تعویق افتادن.”

TCA ذکر این امور در کالیفرنیا این روزها. “Given رژیم صهیونیستی است. Newsom اخیر نظرات در مورد تجمعات صدها نفر یا بیشتر نمی شود مجاز به عبور از تابستان حداقل وجود دارد گزینه های دیگر” انجمن گفت.

TCA Awards رویداد اتفاق می افتد در تابستان. TCA است و با توجه به گزینه های که برای جشن. آمازون کمدی Fleabag شد یک برنده بزرگ سال گذشته است.

انجمن نشان دهنده بیش از 200 روزنامه نگاران در ایالات متحده و کانادا است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>