هدف معذرت خواهی پس از فروش مینه سوتا ‘Badgers’ onesies

مینیاپولیس — هدف عذرخواهی برای فروش لباس نوزاد در شهرهای دوقلو فروشگاه که misidentified طلسم برای دانشگاه مینه سوتا به عنوان “Badgers.”

مینیاپولیس-بر اساس خرده فروش انجام مارون-و-طلا onesie که تا به حال واژه “مینه سوتا Badgers,” نام مستعار خود را بزرگ ده رقیب ویسکانسین در جلو.
“رنگ قرمز به عنوان یک مینه سوتا-بر اساس شرکت ما می دانیم که ما در خانه به, Gophers” Target گفت: در پنج شنبه, فوریه. 11, بیانیه. “ما و کار ما با فروشنده به حذف این آیتم و عذر خواهی برای هر طرفداران ورزش که ممکن است سمت چپ خاراندن سر خود را.”
سخنگوی گفت که 24 onesies رفت و در قفسه در فروشگاه های یکشنبه و حذف شد دوشنبه. اما نه قبل از دو خریداری شد.
Kileigh نجار گرفتار مد faux pas یکشنبه در حالی که خرید در معدن هدف در شمال شرق مینیاپولیس. U alumna اقدام به ارسال یک عکس از آن را در یک صدای جیر جیر — tagging خرده فروش به عنوان به خوبی.
“من شگفت زده شد,” 32 ساله مینیاپولیس resident روز سه شنبه گفت. “سوال خوندم و فکر کردم این یک شوخی بود.”
نجار صدای جیر جیر در نهایت ویروسی رفت و با بسیاری از به هدف بسیار توپخانه ضد هوایی برای اشتباه. آن را نیز به دست آورده پاسخ از هدف که خواسته نجار به تماس با آنها را که او انجام داد.
“آن بود و نه قصد من به رسم هر داخلی منفی به فروشگاه بخش دو و میدانی گفت: نجار که تصمیم گرفت که در برابر خرید onesie. “آنها مردم مشغول به کار در این بخش است. این بود که یک تولید کننده خطا است.”
این اولین بار نیست زمان هدف تا به حال تخم مرغ بر روی صورت خود را در آن شهر. در سال 2014 این خرده فروش به فروش می رسد وایکینگها مینه سوتا نیوجرسی تی شرت با یک اشتباه در عقب “Bridewater” به جای “ماساچوست” برای آن کارفرمایی عروسکی بریج.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر