Julius Nyerere فرودگاه بین المللی در دارالسلام تانزانیا. Photo by Roland از طریق ویکیانبار CC BY 2.0.

تانزانیا مقامات گفت که آنها به حال شده است رسما مطلع از ایالات متحده تصمیم به اضافه کردن تانزانیا به آخرین سفر بان کی مون لیست.

در تاریخ 31 ژانویه سال 2020 مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تایید تمدید ممنوعیت سفر در شش کشور دیگر با استناد به امنیت جهانی نگرانی ها: نیجریه, میانمار, اریتره و قرقیزستان سودان و تانزانیا. در حالی که ما نمی تواند تایید هر گونه قابل اثبات تهدیدات تروریستی آمریکا به طور خاص به این کشور را به اتهام عدم همکاری که آن را به “اطلاعات” و “مدیریت هویت.” محدودیت های متفاوت با توجه به این کشور توانایی تطابق با ما پروتکل در بررسی صلاحیت و اقدامات امنیتی و رفتن به اثر کامل در فوریه 21 سال 2020.

تانزانیا گنجاندن در آخرین ما سفر بان کی مون صحبت می کند به تشدید فشار دیپلماتیک میان دو کشور — که به لحاظ تاریخی لذت می برد یک مشارکت قوی به عنوان دیرین متحدان و دوستان — با توجه به تانزانیا کاهش سریع از حقوق بشر است.

با توجه به اطلاعاتی ایالات متحده تانزانیا را رعایت نمی کنند “تاسیس هویت-مدیریت و اشتراک گذاری اطلاعات با معیارهای” و در نتیجه آن شهروندان شده اند به حالت تعلیق از مشارکت آمریکا در برنامه ویزای تنوع فرهنگی — یا “قرعه کشی.” آمریکا را متهم به تانزانیا از نمی های مربوط به تروریسم و اطلاعات خاص و همچنین خودداری اطلاعات در مورد موارد احتمالی ابولا.

در تجدید و محکم پروتکل همه کشورها باید شماره گذرنامه های الکترونیکی برای همه کلاس های اصلی از سفر مدارک و آنها باید گزارش را از دست داده و یا به سرقت رفته گذرنامه به اینترپل در عرض 30 روز در میان دیگر معیارهای عملکرد.

اما تانزانیا است همکاری با آمریکا در انجام اقدامات علیه تروریسم در منطقه توسط اداره پیشگیری از آن از تروریسم از سال 2002 و آن مرکز ملی مبارزه با تروریسم (NCTC) — به خصوص پس از یک سری از مظنون به تروریسم حملات در منطقه پونی در سال 2017.

آمریکا هم اذعان کرد که تانزانیا در حال حاضر مسائل مربوط به گذرنامه های الکترونیکی و مطابق با گزارش های از دست رفته و سرقت اسناد و مدارک به صورت ماهانه. اما ما نیز نامیده می شود تانزانیا روند “کند” “بیش از حد بوروکراتیک” و “پیچیده محدود از قابلیت های فنی” با توجه به کاخ سفید در بیانیه ای.

استفاده از “موقت و یا اضطراری و مدارک هویت” است پیچیده مربوط به مهاجرت و امنیت در تانزانیا. این کشور به تازگی از طریق یک فرایند پیچیده و به روز رسانی های ملی خود سیستم شناسایی و ساده کردن آن شناسایی بیومتریک ثبت نام برای سیم کارت کاربران است. در حالی که اجرای این بوده سرند با چالش های دولت بوده است و قاطعانه در مورد آن اجرای دقیق.

سفر بان کی مون تصمیم چپ بسیاری از تانزانیا شهروندان سر در گم:

سفر بان کی مون — حقوق بشر مجرم

فقط به عنوان برخی از تانزانیا شهروندان سؤال شد که چرا صلح آمیز شرق کشور آفریقایی فرود در لیست ممنوعیت سفر برخی نیز کف ما تصمیم به یک سفر خاص ممنوعیت پل Makonda به دارالسلام منطقه ای کمیساریای.

“بالا تانزانیا رسمی که در راه اندازی یک نظارت تیم ملی اختصاص داده شده به شکار کردن گی مردم ممنوع شده که ما را از ورود به کشور” با توجه به بی بی سی.

فعال حقوق بشر j’anam Kolakol تشکر ایالات متحده برای قرار دادن فردی تحریم Makonda:

به گفته یک مقام رسمی کاخ سفید در بیانیه Makonda و همسرش, مریم فلیکس Massenge بودند و هدفمند با تحریم ها بر اساس Makonda را “دخالت در نقض فاحش حقوق بشر که شامل آشکار محرومیت از آزادی یا امنیت افراد است.”

در نقش خود به عنوان منطقه ای کمیساریای او “شده است و دخیل در سرکوب مخالفان سیاسی را سرکوب آزادی بیان و تشکل و هدف از به حاشیه رانده شده افراد کردند.”

در حالی که دلایل ارائه شده برای سفر بان کی مون در تانزانیا نمی شد به طور مستقیم به حقوق بشر است که کاخ سفید در حرکت است تا آنجا که یک دیپلماتیک و سیاسی سیگنال به تانزانیا در مورد آن رو به کاهش وضعیت حقوق بشر به عنوان آن را در مورد امنیت و بررسی همه جانبه در مبارزه با تروریسم جهانی:

این اقدامات در برابر پل مسیحی Makonda تاکید نگرانی ما با نقض حقوق بشر و موارد نقض حقوق بشر در تانزانیا و همچنین به عنوان پشتیبانی ما برای پاسخگویی برای کسانی که درگیر در چنین تخلفات و سوء استفاده.

Netizen جفری اسمیت با پیشتاز آفریقا هشدار داد تانزانیا فعالان حقوق بشر نه به تلفیق جشن بیش از این فرد ممنوعیت سفر علیه Makonda با کلی پتو تعلیق همه تانزانیا شهروندان از شرکت در برنامه ویزای تنوع فرهنگی دیده می شود برای بسیاری به عنوان “نژادپرستانه” و “بیگانه”:

حقوق بشر SOS

وخامت حقوق بشر در تانزانیا رسیده نقطه جوش در ماه های منتهی به سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

در اواخر ماه ژانویه رهبر مخالفان Zitto کبو اتحاد برای تغییر و شفافیت حزب (عمل) نوشت: فوری نامه به بانک جهانی ترغیب آنها به خودداری پیشنهاد 500 میلیون دلار ایالات متحده دلار وام اختصاص داده شده برای آموزش و پرورش با استناد به نگرانی های جدی در بیش رو به وخامت حقوق بشر تحت Magfuli دولت — به خصوص برای دختران که در حال حاضر ممنوع از حضور در مدرسه اگر باردار و یا پدر و مادر.

در این نامه کبو اظهار داشت که “او می ترسید پول می تواند مورد استفاده قرار گیرد توسط حزب حاکم ‘به تحریف ما فرآیندهای انتخاباتی و اطمینان از یک پیروزی آسان در هر سال یک انتخابات” با توجه به نگهبان. برای نوشتن این نامه دیده می شود به عنوان “treasonous” توسط اعضای این حکم انقلابی, پارتی, کبو گفت: او را تهدید به مرگ دریافت با توجه به بی بی سی.

در runup به 2020 انتخابات در ماه اکتبر یک سری از موارد نقض حقوق بشر و بی اعتنایی آشکار برای جامعه مدنی نگرانی کرده اند فعالان صدایی زنگ — با وجود معقول ترس از اقدامات تلافی جویانه.

تحت Magfuli دولت, روزنامه نگاران, فعالان حقوق بشر و وکلا ربوده شده اند بازداشت شده و زندانی در اتهامات کاذب و هدفمند به طور فزاینده ای تحت قوانین سخت گیرانه و اقدامات لازم برای سرکوب مخالفان است.

در یک داغدار op-ed برای استدلال کبو اعلام کرد که, تانزانیا یک بار “چراغ صلح و ثبات در یک منطقه مشخص ناآرامی های مدنی” بود که در حال حاضر در آستانه بحران — مگر اینکه جامعه بین المللی عمل می کند به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im