Takeaways از رزمندگان HQ: اندرو ویگینز’ آسیب یک ” عمل AAU و بیشتر

سان فرانسیسکو — استیو کر در مقایسه با احساس در رزمندگان ستاد در روز دوشنبه به یک عمل AAU. اما هیچ کیفرخواست از دراگان بندر اولین تمرین آبی و طلا.

Draymond سبز و کلی تامپسون و Stephen Curry بودند همه در لس آنجلس در کوبه برایانت یادبود در حالی که صدمات نگه داشته و دو نفر دیگر استارت کنار.

مهمترین Kerr گفت: اندرو ویگینز دچار کوفتگی پا یکشنبه مقابل نیواورلئان که او را نگه داشته و از تمرین دوشنبه. یک گوساله آسیب نگه داشته Marquese Chriss روی نیمکت در طول ضرر و او نمی شرکت در تمرین روز شنبه ، کر گفت: هر دو از آنها را همراه با سبز هستند سوال برای پنج شنبه شب.

رزمندگان بودند به شش سالم, بازیکنان ترک کر به شبیه دوشنبه را با هم به یک عمل AAU.

وجود دارد یک چهره جدید در داخل تعقیب مرکز: بندر که تمرین برای اولین بار پس از طلایی دولت امضا او را به 10 روز قرارداد در روز یکشنبه.

در اینجا برخی از takeaways از دوشنبه در رزمندگان HQ:

بندر نگاهی توجه داشته باشید از رزمندگان’ برنده فرهنگ

بندر یکی از نهایی بازیکنان در تمرین دادگاه البته نبود رقابت زیادی که برای تاج بعد از ظهر دوشنبه.

در حالی که تصویری هماهنگ کننده جیمز Laughlin و بازیکن مربی تیم توسعه لوقا Loucks عمل به عنوان rebounders و رهگذران بندر تمرین انتخاب کنید و میآید و قرار دادن عکس از محیط. بالاتر از آنها آویزان آرایه ای از قهرمانی آگهی ها برنده در طول سال از جمله سه نفر از این زمان سلسله در وقفه این فصل است.

هر بنر در داخل رزمندگان تمرین تسهیلات مرز ساخته شده توسط اسامی بازیکنان که به آن کمک. آنها نمی آویزان آگهی ها برای برنده شدن در قرعه کشی درفت NBA بنابراین در این فصل نمی خواهد تولید یک چهارم در شش سال. اما بندر است بلافاصله متوجه تفاوت در اینجا.

“آنها همه در مورد برنده شدن. این همه در مورد این که” بندر گفت. “در این سال کمی متفاوت اما همان چیزهایی که هنوز هم اعمال می شود. … بچه ها شده اند از طریق پلی آف شده است از طریق کنفرانس پایانی رفتن تمام راه را. داشتن آن خاطرات این تجربه برای من به عنوان یک پسر جوان به اطراف آن بچه ها و این سیستم است که قطعا خوب است.”

شیکاگو و میلواکی, بندر, اولین دو توقف در لیگ یک قهرمانی NBA بین آنها — از سال 1971. بندر خود را صرف سه سال با خورشید که نمی برد بیش از 24 بازی در هر یک از سه فصل است. بندر با لبخند اشاره Marquese Chriss که تحمل از دست دادن که با یک قرعه کشی انتخاب کنید از خورشید در سال 2016.

در حال حاضر هر دو با رزمندگان تلاش برای حک کردن نقشی است که نام خود را در کنار قهرمانی بنر. کریس به تازگی امضا دو طرفه قرارداد اما بندر تنها چهار بازی باقی مانده خود را تحت 10 روز قرارداد.

Kerr, برای یک, تحت تاثیر قرار گرفته بود با بندر را برای اولین بار. او به ثمر رساند و شش امتیاز در 2-از-8 تیر اندازی پنج ریباند و سه پاس گل.

“کسی شما را در به هوای جدید خو گرفتن به سرعت پس از آن به نظر می رسد دراگان میدارد چیزهایی که واقعا به راحتی” کر گفت. “… او واقعا یک بازیکن با استعداد. او می تواند واقعا خوب مناسب برای ما است. او فقط به دست آوردن راحت است.”

بندر گفت: او احساس فشار از 10 روز قرارداد اما رزمندگان هنوز هم به زودی باید تصمیم بگیرید که اگر او در آینده با این تیم است. کر صحبت optmistically اما چه او به امید دیدن از بندر به هفته آینده ؟

“او فقط به رقابت و نقش ما می خواهیم او را به بازی است که در انتخاب و پاپ بزرگ پسر” کر گفت. “دفاع از موقعیت خود و درک ما طرح. اوایل نگاه واقعا مثبت است.”

توضیح برای Wiggins,’ بدترین بازی ؟

کر مشخص نیست در چه بازی Wiggins کبود پا خود را, اما آن را به ارزش بدانم چه مقدار از آن به Wiggins,’ بدترین بازی به عنوان یک جنگجو.

در پنج بازی پس از اینکه به دست آورد طلایی دولت Wiggins به طور متوسط است 19.8 امتیاز در هر بازی و به طور چشمگیری افزایش یافته خود را به ثمر رساند بهره وری. او تیر اندازی پنج امتیاز بهتر از این زمینه نسبت به مینه سوتا در اوایل این فصل مطرح شده خود را در 3 نقطه در صد از 33.1 — نزدیک به حرفه خود به طور متوسط به 47.8 (23 تلاش).

اما 115-101 دست دادن به New Orleans اولین بار بود که Wiggins برگزار شده است به تک رقمی به ثمر رساند تمام فصل. او فقط 3 از 16 تلاش خود را از میدان به هشت امتیاز.

آن خواهد شد که ارزش تماشای وقتی که او برمی گردد به کف. در ضمن اگر Wiggins مجبور است به دست زمان انتظار ژوئن Toscano-اندرسون و اریک Paschall به گام در.

اردن پول را به شروع نقش

اردن Poole 19 نقطه عملکرد یکشنبه مقابل پلیکان شد ششمین مستقیم بازی به ثمر رساند در دو چهره طولانی ترین کشش از خود rookie فصل است.

کر است و دوست داشت که آنچه که او دیده می شود به تازگی به اندازه کافی برای دوباره پول را به رزمندگان پنج شروع گذشته سه بازی.

“در اوایل فصل فکر نمی کنم او آماده بود برای این” کر گفت. “او بدست خیلی بهتر است. من احساس می کنم مثل او در حال حاضر آماده تر به بازی در این نوع نقش است.”

زمانی که کاری مجروح مچ دست خود را چهار بازی به فصل و d’angelo راسل نمی تواند بازی به دلیل رگ به رگ شست و رزمندگان مجبور شدند برای شروع تازه کار قبل از آنها معتقد بودند او آماده بود. پول شات 30 درصد از زمین و تقریبا به حال یک گردش مالی برای هر یک از کمک به کسانی که هشت شروع می شود.

“او خیلی بهتر از او در اکتبر, نوامبر, هنگامی که ما شروع شد او از ضرورت زیرا ما صدمه وضعیت” کر گفت. “من فکر می کنم او را شناخت موقعیت های بهتر. او بدانند زمانی که به ساقه هنگامی که به قطع زمانی که به حرکت توپ در.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>