پخش رونویسی و ترجمه و دسترسی به خدمات شرکت را 1 تا پرده برداری از یک نام تجاری جدید هویت و وب سایت. این نام تجاری جدید تعریف و به روز رسانی آنلاین حضور این شرکت در حال انجام دیجیتال گسترش و موقعیت این شرکت به عنوان یک مدرن و تکنولوژی-فعال کسب و کار.

در طول چند سال گذشته را 1 تکامل یافته از یک سرویس ساده ارائه دهنده فن آوری شرکت با داشتن طراحی شده و توسعه یافته و مستقر تعدادی از سیستم های خود را که از ترکیب یک انسان نیروی کار با AI قابلیت ارائه بازده عملیاتی و حفظ بی نظیر دقت و صحت. اختصاصی خود را ابرداده برداشت ابزار آزادی ایجاد رونوشت به عنوان ساختار داده های XML است که می تواند به راحتی repurposed برای محلی سازی و انطباق و 1 را در ابر امن-با-طراحی پلت فرم است که پشتیبانی از یکپارچه مدیریت گردش کار برای شرکت های بین المللی پایه مشتری. و همچنین به عنوان خدمت بازاریابی و فروشگاه-مقابل عملکرد وب سایت جدید ارائه خواهد شد امن و بدون درز دروازه ورود به این سیستم عامل برای مشتریان موجود و جدید.

این به روز رسانی همچنین منعکس کننده را 1 تنوع به خدمات جدید بیش از سال های اخیر است. در حالی که این شرکت در اصل به منظور ارائه رونوشت ترجمه و پس از تولید اسکریپت به صنعت پخش آنها در حال حاضر نیز ارائه محلی سازی و دسترسی به خدمات از جمله صوتی توصیف به گسترده تر رسانه های بخش.

“قبلی ما لوگو و وب سایت طراحی شده بودند حدود ده سال پیش و در آن زمان ما گسترش خدمات و توسعه فن آوری های جدید راه حل برای دیدار با نیازهای در حال تغییر بازار” گفت: شپش Tapia 1 مدیر عامل شرکت. “ما لوگوی جدید و سایت بازتاب این تغییرات و ارائه ابزار ما برای نیاز بازار مدرن در حالی که حفظ ما به رسمیت شناختن نام تجاری پس از بیست سال در این صنعت است.”

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در www.take1.tv

# # #

در مورد 1

1 باعث می شود تصویری در دسترس با باز کردن قدرت کلمات. شرکت متخصص در رونویسی ابرداده فراهم می کند و رونوشت دسترسی به خدمات ترجمه و پس از تولید اسکریپت برای شرکت های تولید استودیو, محلی سازی فروشندگان و شبکه های سراسر جهان است. 1 دارای یک میراث از 20 سال در صنعت پخش و شهرت برای ارائه سریع و قابل اعتماد خدمات و دقت بی نظیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de