تاهو-منطقه کلانتر به کتابداران: زحمت تماس 911 اگر شما حمایت BLM

کلانتر نوادا Douglas County با صدور نامه سرگشاده گفتن این شهرستان کتابخانه های آنها نباید 911 تماس بگیرید برای کمک اگر آنها حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

باز حرف دوشنبه از کلانتر Daniel J. Coverley شد در پاسخ به یک جلسه آینده که در آن کتابخانه مدیره برنامه ریزی برای انتشار یک بیانیه در حمایت از تنوع و شمول است. آن جلسه به بعد لغو شده.

در نامه خود به کتابخانه Coverley گفت: “با توجه به حمایت شما از زندگی مهم و بارز عدم حمایت و یا اعتماد با داگلاس شهرستان کلانتر, لطفا با احساس نیاز به 911 تماس بگیرید برای کمک به. من برای شما آرزوی موفق باشید با اختلالات و هرزه رفتار است.”

مدیر کتابخانه امی Dodson گفت: رنو روزنامه مجله که تنوع بیانیه “به سادگی به معنای به دولت ما فراگیر در کتابخانه است که ما در حال باز و استقبال برای همه و ما همه به طور مساوی.”

پس از سه کتابخانه جلسه هیئت مدیره لغو شد Coverley با صدور دومین بیانیه ای گفت او می خواست برای روشن است که نمایندگان را رد نمی کند برای پاسخ به تماس های اضطراری از کتابخانه. “پاسخ من به کتابخانه برنامه پیشنهادی مورد آن به اظهار نظر عمومی در مورد پیشنهادی خود را تنوع بیانیه و بیشتر به ارائه باز تفسیر در مورد این که چگونه می تواند بر ما اجرای قانون محلی حرفه ای,” او گفت:.

Douglas County گسترش از دریاچه تاهو شرق ساحل به صحرا بالا در امتداد بزرگراه 395 و شامل شهرهای Minden, Gardnerville و Stateline. این دو کتابخانه در میندن و Zephyr Cove.

Coverley انتخاب شد کلانتر در سال 2018 است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر