برچسب تصویری سیستم منصوب پل Briscoe به عنوان معمار ارشد

برچسب تصویری سیستم منصوب پل Briscoe به عنوان معمار ارشد

انجام جانباز صنعت منجر به نوآوری در محصول تیم برای نسل بعدی راه حل های رادیو و تلویزیون

تل آویو – فوریه 13 سال 2020 — برچسب تصویری سیستم های رهبر جهانی در نرم افزار یکپارچه مبتنی بر IP کاوش نظارت و Multiviewer راه حل منصوب صنعت کهنه و انجام تکنولوژیست پل Briscoe به عنوان معمار اصلی برای جهانی شرکت عملیات. تومر Schechter برچسب CTO اعلام ساخته شده از برچسب R&D ستاد در تل آویو, اسرائیل

“ما نمی تواند بیشتر خوشحال که پل اتحاد پیوست تگ در طول این دوره رشد قابل توجهی” گفت: Schechter. “پل دستاوردها در سراسر رسانه و مهندسی محافل و تعهد خود را به صنعت و افسانه ای هستند. او شده است در خط مقدم عمده پیشرفت تکنولوژی از جمله SMPTE 2110 IP استاندارد توسعه بنابراین مهم است که آن را به عنوان نقشه راه برای این صنعت در آینده است. پل دانش و مهارت و استعداد بسیار ارزشمند خواهد بود که به عنوان برچسب در ادامه به افزایش بالاتر از مسایل فنی با ما Zer0 اصطکاک فرهنگ و صنعت جلب با ما all-IP معماری.”

در نقش خود به عنوان معمار در برچسب Briscoe مسئول در حال تحول تگ محصولات و برنامه های کاربردی و در حال توسعه به دنبال راه حل های پیش رو از نیازهای مشتری است. واقع در تقاطع محصول و R&D خود توانایی های منحصر به فرد کمک خواهد کرد تگ توسعه نوآورانه ترین و موثرترین راه حل های در دسترس به بازار و در ادامه به درایو Zer0 اصطکاک تگ استراتژی شرکت های بزرگ فراهم می کند که مشتریان با یک محصول قادر به آدرس هر یک یا تمام برنامه ها و اجازه می دهد تا مشتریان برای جلوگیری از مبارزه مستمر ویژگی های موانع و محدودیت.

Briscoe مشغول به کار در رسانه های فناوری و مهندسی کسب و کار برای تمام زندگی خود را. از 14 سال ساخت سیستم های تولید در CBC در کانادا به خود نزدیک به 20 عنوان R&D مدیر در لیچ تکنولوژی (تصور کنید امروز) دانش و تجربه خود را پوشش طیف در سیستم های در مقیاس سازی برای طراحی و توسعه محصول با قابل توجه وسعت و عمق. برای 5 سال گذشته او ارائه مشاوره به چندین پیشرو پخش کنندگان و کاربران. او توانایی منحصر به فرد برای برقراری ارتباط به همان اندازه با کاربران و مهندسین و طراحی و همکاری. او یک بیماری مزمن یادگیرنده و بی اراده کنجکاو.

عضو SMPTE و IEEE یک SMPTE همکار Briscoe فعال است کمک کننده به استانداردهای توسعه است. او گذشته از صندلی های تورنتو SMPTE بخش و در حال حاضر کانادا به عنوان فرماندار جامعه است. او یک متخصص در زمان بندی و هماهنگ سازی از شرکت کنندگان در توسعه SMPTE 2110 فن آوری IP suite و co-led JT-NM Interop تست برنامه های ST 2059 و سنت 2110. Briscoe دارای چندین اختراع ثبت شده تحویل داده شده است بسیاری از ویژگی های مقالات به کنفرانس و کمیته مخاطبان از جمله NAB SMPTE IBC, IEEE, PBS, AES, EBU و IRT و یک مربی در دانشگاه رایرسون مرکز مهندسی نوآوری و کارآفرینی است. در طول زندگی حرفه ای او را توسعه داده است و تدریس دوره های فناوری در چندین کالج های محلی و برای SMPTE.

“من خوشحال هستم که برای پیوستن به تیم های شگفت انگیز در تگ” گفت: Briscoe. “برای کل زندگی حرفه ای من تا به حال افتخار همکاری با افراد بسیار دقیق تر از من و رکورد باقی مانده است ناگسستنی. “

Briscoe مادام العمر است فعال آماتور رادیو (VE3KU) مشتاق ساز بسیاری از چیزهای curler در زمستان و دوچرخه سوار و باغبان در تابستان. او یک foodie و آشپز, حیوانات را دوست دارد و فقط می تواند به توقف فکر کردن در مورد مسائل.

Briscoe مستقر در منطقه تورنتو را نشان دادن برچسب در VidTrans این رویداد سالانه است که برگزار خواهد شد در مرینا دلم رعی ماریوت در لس آنجلس, CA, مارس 25 تا 27. او را می توان در رسید paul@tagvs.com و مردم را تشویق به تماس با او برای یادگیری بیشتر در مورد برچسب شده است.

برچسب تصویری سیستم های رهبر جهان در 100 ٪ نرم افزار یکپارچه مبتنی بر IP Multiviewing کاوش و نظارت بر راه حل. معرفی اولین IP راه حل در سال 2008 امروز برچسب پشتیبانی از بیش از 40 ، 000 کانال در سراسر چهار اولیه پخش برنامه – های زنده تولید تبریز انتقال دهنده/کارشناسی ارشد کنترل توزیع و OTT. آن راه حل اجازه می دهد تا پخش کنندگان و توزیع کنندگان محتوا بزرگترین مقیاس پذیری و انعطاف پذیری در دسترس در بازار امروز است. 100% پلت فرم نرم افزار پشتیبانی از هر دو فشرده و غیر فشرده فرمت ها از جمله MPEG, TS, JPEG2000 SMPTE 2110, SMPTE 2022-6/7 و HLS. برچسب اجرای راه حل های استاندارد خارج از قفسه-سخت افزار (COTS) ارائه دولت از هنر IP مانیتورینگ و ابزار تجزیه و تحلیل همراه با بالاترین کیفیت UHD Multiviewer موجود در استاندارد و دستگاه های تلفن همراه نمایش می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر: www.tagvs.com

برچسب تصویری سیستم های تماس:

Danna مان

اروپا: +33 1 86 26 94 00

ما: +1 315 646 8400

mailto:danna@tagvs.com

مطبوعات تماس با ما:

ماه کویر ارتباطات

هریت Diener

+1 – 845-512-8283

harriet@desertmoon.tv

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر