برچسب تصویری سیستم ها و VidOvation اعلام تکنولوژی همکاری


برچسب تصویری سیستم ها و VidOvation اعلام تکنولوژی مشارکت

برچسب تصویری سیستم ها و VidOvation اعلام تکنولوژی مشارکت

شرکت تیم برای آوردن IP راه حل برای مشتریان در سراسر ایالات متحده آمریکا

تل آویو – مارس 16, 2020 — برچسب تصویری سیستم های رهبر جهان در 100% SW 100% IP 100% تختخواب تاشو کاوش و نظارت و Multiviewing راه حل و VidOvation عمده تکنولوژی و سیستم های جامع اعلام کرده اند که یک فن آوری با هدف مشارکت در آوردن راه حل های پیشرفته ترین و پشتیبانی به مشتریان مرور تبدیل به IP گردش. کوین جویس برچسب Zer0 اصطکاک افسر نشان داد جزئیات توافق از جهان شرکت R&D ستاد در تل آویو.

“شتاب به 100% تختخواب تاشو/ابر IP گردش است به طور قابل توجهی افزایش تقاضا برای تگ تصویری راه حل. با راه اندازی ما Zer0 اصطکاک استراتژی ما نیاز همکاران است که درک و پشتیبانی IP گردش بیشتر از همیشه گفت:” جویس. “جیم Jachetta و تیم خود را از IP گردش کار کارشناسان در VidOvation کامل همکاران در زمان مناسب. ما با ارائه مشتریان ما با پایه و اساس و پشتیبانی آنها نیاز به گذر به IP که ایده آل زیرساخت برای یک کنترل از راه دور محیط کار.”

با توجه به Jachetta, EVP مهندسی و CTO VidOvation; “VidOvation هیجان زده است به ادغام برچسب تصویری سیستم’ آی پی نظارت بر کاوش و Multiviewer تکنولوژی به مشتریان گردش و اکوسیستم به آنها توانایی نظارت و عیب یابی سیستم های پیچیده IP تولید سهم OTT و توزیع گردش کار در هر نقطه در سیستم های خود را. برچسب راه حل را نیز به مشتریان قابلیت های آنها نیاز به بررسی و تشخیص اجرای در خانه از راه دور و تولید و حمل و نقل بیش از سوییچ و سوییچ های شبکه مانند اینترنت و تلفن همراه برای سهم و سپس رسیدن به همان دید برای OTT CDN و توزیع است.”

اضافه شده Jachetta; “علاوه بر این برچسب را کمک به مشتریان خود غلبه بر چالش هایی که وجود دارد در شرکت IPTV سیستم های که در آن Verimatrix مدیریت حقوق دیجیتال و رمزگذاری اجباری است. برچسب می تواند کمک پروب و رفع هر گونه مسائل شبکه است که می تواند مانع جریان و توزیع ویدئو زندگی می کنند در نتیجه نگه داشتن سیستم IPTV در داخل حقوقی پارامترهای.”

برچسب تصویری سیستم های رهبر جهان در 100 ٪ نرم افزار یکپارچه مبتنی بر IP Multiviewing کاوش و نظارت بر راه حل. معرفی اولین IP راه حل در سال 2008 امروز برچسب پشتیبانی از بیش از 50 ، 000 کانال در سراسر چهار اولیه پخش برنامه – های زنده تولید تبریز انتقال دهنده/کارشناسی ارشد کنترل توزیع و OTT. آن راه حل اجازه می دهد تا پخش کنندگان و توزیع کنندگان محتوا بزرگترین مقیاس پذیری و انعطاف پذیری در دسترس در بازار امروز است. 100% پلت فرم نرم افزار پشتیبانی از هر دو فشرده و غیر فشرده فرمت ها از جمله MPEG, TS, JPEG2000 SMPTE 2110, SMPTE 2022-6/7 و HLS. برچسب ها ‘ راه حل اجرا در استاندارد تجاری خارج از قفسه-سخت افزار (COTS) ارائه دولت از هنر IP مانیتورینگ و ابزار تجزیه و تحلیل همراه با بالاترین کیفیت UHD Multiviewer موجود در استاندارد و دستگاه های تلفن همراه نمایش می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر: www.tagvs.com

برچسب تصویری سیستم های تماس:

Danna مان

اروپا: +33 1 86 26 94 00

ما: +1 315 646 8400

mailto:[email protected]

مطبوعات تماس با ما:

ماه کویر ارتباطات

هریت Diener

+1 – 845-512-8283

[email protected]

تجلیل از 10 سال VidOvation پیشرو در تکنولوژی و سیستم های جامع و تصویری, صوتی و انتقال داده ها سهم و توزیع سیستم های پخش تلویزیونی ورزش, تولید, شرکت, AV, دولت بازار. فراگیر برنده جایزه امی پیوند سلولی بی سیم تصویری streaming video over IP را پشتیبانی می کند IP کاوش نظارت و multiviewer, سرمایه گذاری, تلویزیون پروتکل اینترنت, Verimatrix & Pro:اصطلاح مدیریت حقوق دیجیتال (DRM) و رمزنگاری علامت های دیجیتال و فیبر نوری ارتباطات سیستم های VidOvation راه حل های بهبود انتقال فیلم از بین بردن ناکامی سیگنال از دست دادن زمان تاخیر تداخل نویز و مسائل امنیتی است. VidOvation برتری در کمک به مشتریان خود ادغام راه حل های سفارشی به زیرساخت های موجود با توانایی برآورده تقریبا هر برنامه یا بودجه. این شرکت در امر اثبات تخصص به تکمیل پروژه چرخه زندگی — از پروژه مشاوره و مدیریت به مهندسی و طراحی به گارانتی و پشتیبانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>