T-Mobile ارائه رایگان Quibi خدمات به مشتریان


حامل های بی سیم ‘Quibi بر ما ارتقاء واجد شرایط برای سرخابی خانواده و یک طرح مشترکین

تازه از بسته شدن آن 31 میلیارد دلار کسب امریکا شماره 4 مصرف کننده بی سیم گزینه با حداکثر سرعت دویدن و T-Mobile اعلام کرد امروز که به دور جدید همراه اول خدمات جریان Quibi به مشترکین در انتخاب بی سیم طرح.

T-Mobile در حال حاضر خود را “Netflix آمریکا” ارتقاء در محل برای برخی از زمان. که برنامه ارائه $11.99 پایه ردیف از SVOD خدمات به صورت رایگان به خاص T-Mobile بی سیم طرح مشتریان.

همچنین بخوانید: Katzenberg در Quibi: “اگر شما آن را و آن را خوب آنها خواهد آمد’

این مشتریان را در حال حاضر دریافت هر دو Netflix و $4.99-یک-ماه پایه ردیف Quibi به صورت رایگان برای 12 ماه. پس از آن برای اولین بار در سال آنها را مجبور به تصمیم گیری بین “Quibi بر ما” و “Netflix آمریکا” تبلیغات.

Quibi راه اندازی مارس 6, امیدوار کننده یورش سری اصلی از شناخته شده سینما و تلویزیون استعدادهای همه آنها را برش به “سریع نیش” قسمت 10 دقیقه یا کمتر و بهینه سازی شده برای نمایش و حالت های چشم انداز.

همچنین بخوانید: می Quibi ساخت یک نام تجاری از ابتدا در میان سفت جریان رقابت ؟

Quibi دارای دو ردیف: 4.99 $تکرار با تبلیغات و $7.99 نسخه بدون تبلیغات.

این “Quibi بر ما” ارتقاء واجد شرایط برای مشتریان پرداخت برای دو یا بیشتر از صدای خطوط در نرخ استاندارد بر روی سرخابی و یک برنامه. اعضای نظامی و اولین پاسخ دهندگان نیز واجد شرایط به عنوان مشتریان کسب و کار کوچک با حداکثر 12 خط.

“T-Mobile مشتریان همواره جلوتر از منحنی—جریان اطلاعات بیشتر, مشاهده, بیشتر, تلفن تصویری—هنگامی که ما برای اولین بار شنیده ام در مورد Quibi ما می دانستم که مشتریان آن را دوست دارم!” گفت: Mike Sievert به تازگی منصوب رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت T-Mobile, در بیانیه ای. “و با بیشتر از ما ماندن در منزل در حال حاضر Quibi هرگز بیشتر مورد نیاز است. می آید در این صحنه با یک تجربه کاملا متفاوت ساخته شده برای تلفن همراه سریع به تماشا و به عنوان سرگرم کننده به عنوان هر چیزی که شما تا کنون دیده ام.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>