پیوند رتبه: بدون اسکار ستاره مجلات سقوط به زمین


بدون 92nd سالانه جوایز اسکار به جلد بسیاری از مجلات از دست زمین در این هفته به پایان رسید Feb. 23.

ساخت بدتر این هفته شامل آرامی بازدید رئیس جمهور بعد از تعطیلات preemptions در برخی از بازارها به صورت دموکراتیک اولیه بحث در نوادا در فوریه. 19 و پخش باران-تاخیر در دیتونا 500 روز دوشنبه, فوریه. 17 به جای چهار شنبه, فوریه. 16 عنوان برنامه ریزی شده.

با وجود این واقعیت است که فوریه. 9 اسکار تلویزیونی بود که بالاترین امتیاز در تاریخ, جشن, مراسم, همیشه, رویداد, سال برای سرگرمی مجله. بدون آن چهار نفر از این شش مجله زمین از دست داده با تنها NBCUniversal را دسترسی هالیوود و CBS Television توزیع را DailyMailTV قادر به چسبیدن به در.

CTD را سرگرمی امشب تضعیف 3 درصد به 2.9 زندگی می کنند به علاوه همان روز ملی خانواده, رتبه بندی, با توجه به Nielsen Media Research اما هنوز چراغ این دسته برای هفتمین هفته. خواهر نمایش داخل Edition نیز کاهش یافت و 3 درصد به 2.8. دسترسی به هالیوود یکی از دو-شش مجلات برای حفظ اسکار هفته سود به حفظ در 1.4. برادران وارنر’ TMZکه به دست آوردن اسکار مربوط به افزایش سقوط 9% به 1.0. برادران وارنر’ اضافی کاسته 10% از فصل سطح بالا به یک 0.9 پس از گرفتن preempted در چندین بالا در بازار برای فردا پخش از دیتونا 500.

CTD را DailyMailTV برگزار شد و زمین آن را در یک ثابت 0.8 در خانواده.. Trifecta را , افراد مشهور, صفحه باقی می ماند در یک 0.2 برای 34 هفته.

در روز CTD را قاضی جودی نیز مواجه دیتونا مربوط preemptions در فاکس متعلق به ایستگاه در بالا در بازار و کاهش یافت و 6 درصد به 6.5. که هنوز به اندازه کافی خوب به سرب تمام پیوند برای 24 بار در گذشته 30 هفته با یک کراوات و برای تسلط بر دادگاه نشان می دهد که برای 1,222 nd در هفته. روز دوشنبه جودی Sheindlin گفت: برادران وارنر’ Ellen DeGeneres که قاضی جودی خواهد end اصلی تولید پس از فصل آینده را نشان می دهد 25th, اگر چه Sheindlin در نظر دارد به بازگشت با یک نمایش جدید به نام جودی عدالت.

مربوط به: ‘قاضی جودی’ به پس از پایان فصل آینده

CTD را داغ نیمکت که Sheindlin آمار 2.1 برای سومین هفتۀ متوالی و به عنوان رتبه سوم بالاترین نشان می دهد در طول روز تنها پس از جودی و CTD را Dr. Phil.

برادران وارنر’ مردم را به دادگاه و قاضی Mathis شد بدون تغییر در 1.4 و 0.9 بود. فاکس طلاق به دادگاه بازگشت 17 درصد به 0.7. Debmar-عطارد در پراویدنس بازیافت 25 درصد به 0.5

در میان فصل rookie دادگاه NBCU را قاضی جری, تمدید برای فصل دوم شروع به پریدن کرد و 13 درصد به 0.9 با وجود اینکه در تکرار در هر پنج روز.

مربوط به: ‘قاضی جری’ به بازگشت برای فصل دو

MGM/جبار صدمه شخصی دادگاه افزایش 17 درصد به یک فصل جدید بالا 0.7 در حالی که Trifecta را حفاظت از دادگاه باقی مانده در یک 0.3 برای 23 هفته.

بحث نسبتا با ثبات بود. Dr. Phil برگزار ثابت در 2.6 به پایان رسید و برای اولین بار و یا گره خورده است برای اولین بار در میان سخن گفتن برای 177th زمان در گذشته 181 هفته. در میان زنان 25-54, Dr. Phil نیز منجر با یک 1.0.

دیزنی زنده با کلی و رایانکه تا به حال بدست افزایش خوبی از آن سالانه پس از اسکار نشان می دهد در قبل از هفته کاهش یافت و به 9 درصد از آن در فصل بالا به 2.0 بستن النکه اضافه شده 5 درصد.

Debmar-عطارد Wendy Williams, NBCU را Maury, CTD را Rachael Ray, NBCU را استیو Wilkos, SPT را اوز, Warner Bros.’ واقعی و CTD را پزشکان تمام باقی ماند و در یک 1.3, 1.2, 1.1, 1.0, 0.9, 0.6 و 0.5 بود. NBCU خارج-از-تولید پیوند اجرای جری اسپرینگر بر خاست تا 33% به 0.4.

مربوط به: ‘Maury’ تمدید برای دو فصل

NBCU را rookie رهبر Kelly Clarkson, تمدید برای سال آینده برگزار می شود در 1.3 بستن وندی ویلیامز در چهارم میان 14 بحث را نشان می دهد.

دیزنی Tamron سالنکه همچنین باز خواهد گشت برای یک فصل دوم باقی مانده در یک 1.0. SPT را مل رابینزکه نمی خواهد بازگشت فصل آینده را غرق 20% به 0.4.

CTD را در معرض خطر! باقی مانده بالا بازی اگر چه در آن غوطه ور 3 درصد به 6.3. دید از پشت Debmar-عطارد دشمنی خانواده جعلی جلوتر 3 درصد به 6.2. CTD را چرخ از فورچون پژمرده 2 درصد به 6.1 برای مقام سوم در میان بازی های.

Entertainment Studios’ خنده دار شما باید بپرسیدکه آیا تمدید برای دو فصل پاسخ بدون تغییر 0.5 سوم هفته.

فاکس rookie بازی نشان می دهد 25 کلمه و یا کمتراست که آینده را برای سال دو و SPT خاموش-GSN امریکا می گویدکه هر دو در آنجا ماند و قرار دادن در یک 1.1 و 0.7 به دست آمد.

Disney’s hollywood reporter استراحت در یک 0.8 برای چهارمین هفته متوالی.

NBCU را off-net جرم نوار Dateline باقی مانده در یک 1.1. SPT خاموش-A&E زنده PD گشت پلیس اضافه شده 11% به 1.0. NBCU این اسکریپت رویه Chicago PD شتافت جلوتر 13 درصد به 0.9.

برادران وارنر’ The Big Bang Theory تضعیف 6% به 3.0. دیزنی تاریخ و زمان آخرین مرد ایستاده افزایش 5 درصد به 2.1. دیزنی مدرن, خانواده, سقوط 7 درصد به 1.4. برادران وارنر’ Two and a Half Men ماند در 1.3. دیزنی مرد خانواده تثبیت شده در یک 1.2. SPT را Izombie فرسایش 8% به سری جدید-کم 1.1. SPT را Seinfeld بدون تغییر بود در یک 1.0. دیزنی Black-ish عقب نشینی از 10% به 0.9 بستن برادران وارنر’ 2 Broke Girlsکه رشد 13% و برادران وارنر’ , مامان و Mike & Mollyهر دو که در تاریخ همتراز با قبل از هفته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>