پیوند رتبه بندی: افزایش را نشان می دهد در صورت از سنا استیضاح محاکمه


‘قاضی جودی’ اوکراین پیوند رهبری با 10 درصد بهبود در هفته پایان Feb. 9

در یک هفته مشخص شده توسط preemptions با توجه به سنا استیضاح محاکمه رئیس جمهور Donald J. Trump, CBS Television توزیع را محترم قاضی جودی موفق به حرکت به بالا 10% به پیوند سرب در هفته منتهی به فوریه. 9.

جودی به ثمر رساند سه هفته بالا 6.5 زندگی می کنند به علاوه همان روز ملی خانواده, رتبه بندی, با توجه به Nielsen Media Research قرار می دهد که نشان می دهد در بالای دادگاه ژانر 1,220 هفتم در هفته.

در واقع چهار نفر از شش جانباز دادگاه موفق به به دست آوردن در یک هفته که شامل محاکمه پوشش در فوریه. 3 و 5 و مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه پاسخ در فوریه. 6 و همچنین نتایج حاصل از flubbed آیووا قفقاز در فوریه. 4.

CTD را داغ نیمکتبود که تصور و ایجاد شده توسط قاضی جودی Sheindlin خودش شات تا 17 درصد به 2.1, بستن دیزنی زنده با کلی و رایان به عنوان سومین امتیاز نشان می دهد در طول روز تنها پس از جودی و CTD صحبت رهبر Dr. Phil.

برادران وارنر’ مردم دادگاه برگزار ثابت در 1.4. برادران وارنر’ قاضی Mathis نقل مکان کرد و تا 25 ٪ به 1.0 تساوی فصل آن بالا است. فاکس طلاق دادگاه ماند در یک 0.7. Debmar-عطارد در پراویدنس تا 25 درصد به 0.5 به کراوات فصل آن بالا است.

در جای دیگر در طول روز نشان می دهد بحث نیز اکثرا بالاتر و برخی از برنامه های بهره مند از برخی به شدت preempted روز شکسته شدن توسط Nielsen در برخی به شدت preempted روز. دکتر فیلنبود یکی از کسانی که بود و هر پنج روز شمارش در آن دمای اما هنوز شروع به پریدن کرد 19 درصد به 2.5 به سرب یا کراوات سرب در بحث برای 175th زمان در گذشته 179 هفته.

در میان روز را کلید جمعیتی از زنان 25-54, فیل نیز منجر با یک 1.0.

زنده اضافه شده 5 درصد به 2.1 و مقام دوم در بحث. برادران وارنر’ Ellen DeGeneres بهبود 12 درصد به مقام سوم 1.9.

Debmar-عطارد وندی ویلیامزکه شده اخبار این هفته با توجه به برخی از بحث نظرات سابق خود را radio deejay, میزبان, ماند, قرار دادن در یک 1.3. NBCUniversal طولانی در حال اجرا Maury motored جلوتر از 9 درصد به 1.2. CTD را Rachael Rayکه شکست در تمام مدت پنج روز در قبل از قاب وارد یک 1.1. NBCU را استیو Wilkos باقی مانده در یک 1.0 برای سومین هفته متوالی. Sony Pictures Television را اوز بازگشت 14 درصد به 0.8. برادران وارنر’ واقعی بسیج 17 درصد به 0.7. CTD را پزشکان تحویل 25 درصد افزایش به 0.5. این همزمان نسخه NBCU خارج-از-تولید جری اسپرینگر ایستاده پت در 0.4 برای چهارمین هفتۀ متوالی.

در میان rookies های NBCU تمدید Kelly Clarkson بازگشت به 1.3 بعد از دیدن تمام پنج روز شکسته شد برای preemptions در قبل از هفته است. دیزنی Tamron سالنبزرگ است که آینده را برای فصل دو شرکت برگزار شد در یک 0.9. SPT را مل رابینزکه نمی خواهد بازگشت فصل آینده را به دست آورد 25% به 0.5.

NBCU را قاضی جری, تمدید برای سال دوم ماند در reruns برای هفته اما باثبات در یک 0.9 در خانواده و مشخصی 33 درصد در میان زنان 25-54 به 0.4.

در دیگر rookie سالن MGM/جبار صدمه شخصی دادگاه صعود 20% به 0.6 در حالی که Trifecta را حفاظت از دادگاه باقی مانده در یک 0.3.

فاکس 25 کلمه یا کمترخواهد بود که برای فصل دو وارد یک 1.0 برای سومین هفتۀ متوالی در حالی که SPT خاموش-GSN امریکا می گوید تقویت 14 درصد به یک فصل جدید بالا 0.8.

در دسترسی به مجلات بودند همه ثابت به بالاتر وجود preemptions برای دولت از آدرس اتحادیه در فوریه. 4 و ABC را پوشش دموکراتیک اولیه انتخابات ریاست جمهوری بحث بر Feb. 7. بسیاری از سرگرمی مجله بهره مند از پوشش اجرا تا 92 سالانه جوایز اسکار در فوریه. 9.

CTD را سرگرمی امشب به رهبری دسته برای پنجمین هفته با 3 درصد پیشرفت به یک 3.0 مطابق فصل آن بالا است. CTD را داخل نسخه یش در 4 درصد به 2.8. NBCU را دسترسی هالیوود برگزار ثابت در 1.4. برادران وارنر’ TMZ اضافه شده 9 درصد به 1.2 برابری فصل آن بالا است. برادران وارنر’ اضافی ایستاده پت در آن فصل-بالا 1.0. CTD را DailyMailTV برگزار شد آن زمین در یک 0.7. Trifecta را , افراد مشهور, صفحه تبدیل شده تا یک 0.2 برای 32 هفته متوالی.

در جای دیگر, بالا, بازی کمی تغییر کرده است. CTD را در معرض خطر! شروع به پریدن کرد و 2 درصد به 6.4 در حالی که آن برادر CTD را چرخ از فورچونهمچنین نورد جلوتر 2 درصد به 6.3. Debmar-عطارد دشمنی خانواده بود صاف و در یک 6.1.

Entertainment Studios’ خنده دار شما باید بپرسید و پاسخ با 25% بازیابی به 0.5.

دیزنی اینترنت تصویری نشان می دهد hollywood reporter محشور 0.8 برای دومین هفتۀ متوالی.

NBCU را off-net جرم نوار Dateline darted آینده 20 درصد به 1.2 منجر به جرایم سبک است. SPT خاموش-A&E زنده PD گشت پلیس در تعقیب نزدیک با ثابت 1.0. NBCU این اسکریپت رویه Chicago PD طوقه 0.8 برای پنجمین هفته متوالی.

برادران وارنر’ The Big Bang Theory گرم تا 3 درصد منجر به off-net کمدی در 3.4. دیزنی تاریخ و زمان آخرین مرد ایستاده بود پت در 2.1. دیزنی مدرن, خانواده spurted 14 درصد به 1.6. برادران وارنر’ Two and a Half Men به سرعت از پیش رو 17 درصد به 1.4. SPT را Izombie دست آورد 8% افزایش به 1.3. دیزنی مرد خانواده رشد 9 درصد به 1.2. برادران وارنر’ مامان قارچ 25% به 1.0 بستن دیزنی Black-ishکه حتی شکست و SPT را Seinfeld و برادران وارنر’ Mike & Mollyکه هر دو اضافه شده 11 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1x betaynı gün hediyeaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy stripe account