پیوند رتبه: شماره افزایش بینندگان ماندن در خانه در طول بیماری همه گیر کوروناویروس


به عنوان انتظار می رود, رتبه بندی به صورت همزمان نشان می دهد در هفته منتهی به مارس 22 عمدتا به عنوان بینندگان در خانه مانده میان coronavirus بیماری همه گیر. برگزار شد که درست است حتی اگر preemptions مشترک بودند در طول هفته با توجه به اخبار پوشش و حتی اگر بسیاری از نشان می دهد در تکرار با توجه به تولید در حال متوقف مردم به خانه فرستاد در سراسر کشور است.

به طور مشابه, بازی نشان می دهد نیز بهره مند با CTD را در معرض خطر! پریدن از 12 درصد به رهبری همه پیوند با یک فصل جدید بالا 7.3 زندگی می کنند به علاوه همان روز ملی خانواده, رتبه بندی, با توجه به Nielsen Media Research و فقط لبه stablemate CTD را چرخ از فورچونکه شتاب 16 درصد به یک فصل جدید بالا 7.2. Debmar-عطارد دشمنی خانواده جعلی جلوتر از 10% به یک فصل جدید بالا 6.6.

معرض خطر! آن است سالانه کالج قهرمانی شروع آوریل 6:

Entertainment Studios’ خنده دار شما باید بخواهید بدون تغییر بود در 0.5 برای هفتمین هفته.

در میان تازه کار, بازی, فاکس 25 کلمه یا کمتر بازیافت 10% به 1.0 در حالی که سونی تصاویر تلویزیون را خاموش-GSN امریکا می گوید بهبود 14 درصد به 0.8.

همچنین در اولین اجرا دیزنی اینترنت تصویری نشان می دهد hollywood reporter باقی مانده در یک 0.8 برای هشتمین هفته متوالی.

مجلات که داغترین هنرمندان در قبل از قاب شد دوباره بزرگ برندگان در سراسر هیئت مدیره. CBS Television توزیع را Entertainment Tonight شد دارای امتیاز بالا magazine 10th زمان در گذشته 11 هفته از جمله یک کراوات با 10 درصد افزایش به یک فصل جدید بالا 3.3 زندگی می کنند به علاوه همان روز ملی خانواده, رتبه بندی, با توجه به Nielsen Media Research.

دید از پشت, خواهر, نشان می دهد CTD را داخل نسخه نیز اضافه شدن 10 درصد به یک فصل جدید بالا 3.2. NBCUniversal را دسترسی هالیوودکه آمار هشت هفته و همسان آن فصل بهترین در قبل از هفته شکسته شد در تمام مدت پنج روز و در نتیجه نه یک امتیاز به گزارش هفته.

برادران وارنر’ TMZ صعود 17 درصد به یک فصل جدید به بالا, 1.4. برادران وارنر’ اضافیکه تنها همزمان از هر نوع به آمار یک فصل جدید در هفته قبل از شات تا 9 درصد به دیگری فصل جدید به بالا, 1.2, قوی ترین آن نشان از نوامبر سال 2018 است. اضافی در حال حاضر دیده می شود 33 درصد افزایش در سراسر دو هفته با پوشش گسترده ای از بیماری همه گیر.

CTD را DailyMailTV تحویل 13 درصد بهبود به 13-هفته-بالا 0.9 و همسان آن بهترین امتیاز این فصل است. Trifecta را , افراد مشهور, صفحه باقی می ماند در یک 0.2 برای 38 هفته.

در روز CTD را دکتر فیل رشد 14 درصد به 2.4 به بالا از سخن گفتن برای هشتمین هفته. که نشانه 181st زمان در گذشته 185 هفته که فیل به پایان رسید برای اولین بار و یا گره خورده است برای اولین بار در این رده. در میان زنان 25-54 دیزنی زنده با کلی و رایان led با 1.1 اگر چه تا به حال نشان می دهد تنها بخشی از آن در هفته شمارش با توجه به preemptions برای ویروس اخبار.

در خانواده ها زندگی می کنند افزایش 10 درصد به مکان دوم 2.2 برابری فصل آن بالا است.

برادران وارنر’ Ellen DeGeneresدر مکان سوم باقی ماند و در یک 1.8.

SPT را اوز, ستاره است که در بسیاری از برنامه های خبری در چند هفته گذشته صحبت کردن در مورد همه گیر ballooned 33% به یک فصل جدید به بالا, 1.2.

مربوط به: ‘اوز’ تعلیق تولید کارمند پس از آزمایش مثبت برای Coronavirus

Debmar-عطارد وندی ویلیامز کاسته 8 درصد به 1.1 بستن NBCU را بدون تغییر Maury و CTD را Rachael Rayکه بهبود 10 درصد به 1.1. NBCU را استیو Wilkos بازگشت 11% به 1.0. برادران وارنر’ واقعی عقب نشینی 17 درصد به 0.5 بستن CTD را پزشکانکه ماند قرار داده و برای هفتمین هفته. NBCU خارج-از-تولید همزمان اجرا از جری اسپرینگر غرق 25% به 0.3.

در میان rookie talkers, NBCU را Kelly Clarkson مشخصی 8 درصد به هشت هفته 1.4 با وجود پخش بیشتر تکرار و گرفتن آمار با preemptions. قرار داده است که کلی Clarksion در جایگاه چهارم به طور کلی در میان سخن گفتن.

دیزنی Tamron سالنکه جای تهیه کننده اجرایی لایحه Geddie با نمایش’s کاندی کارتر بود و نه تولید قسمت جدید با توجه به همه گیر و تضعیف 10% به 0.9. Tamron سالن شروع به تولید قسمت جدید با سالن در خانه آغاز شد که پخش مارس 30.

مرتبط با: لایحه Geddie خروجی ‘Tamron هال” به عنوان تهیه کننده اجرایی

SPT را مل رابینزاست که بازگشت بعد از این فصل باقی مانده در 0.5.

CTD را قاضی جودی led دادگاه با 12 درصد افزایش به سه هفته بالا 6.6.

CTD را داغ نیمکت barrelled جلوتر از 16 درصد به 2.2 مطابق فصل آن بالا و مقید زنده به عنوان روز سوم-بالاترین امتیاز نشان می دهد.

برادران وارنر’ مردم دادگاه بود سازگار 1.4 برای بار هشتم در نه هفته است. برادران وارنر’ قاضی Mathis نقل مکان کرد و تا 13 درصد به 0.9. فاکس طلاق دادگاه صعود 17 درصد به 0.7. Debmar-عطارد در پراویدنس قرار داده ماند در 0.4.

مرتبط با: ایمان جنکینز است ‘طلاق دادگاه”s جدید قاضی

در میان دادگاه rookies های NBCU را قاضی جری, greenlit برای دو سال بود در تکرار برای کل هفته اما تقویت 13 درصد به 0.9 در خانواده. MGM/جبار صدمه شخصی دادگاه و Trifecta را حفاظت دادگاه هر ترتيب ثابت در 0.5 و 0.3 بود.

در میان خاموش-شبکه جرم و جنایت نشان می دهد NBCU را Dateline ماند در 1.2 برای هفته دوم در حالی که SPT را خاموش A&E زنده PD گشت پلیس ظهور تا 25% به 1.0. NBCU این اسکریپت رویه Chicago PD بدون تغییر بود در یک 0.9.

برادران وارنر’ The Big Bang Theory رهبری laffers با 13 درصد جهش به یک فصل جدید بالا 3.5. دیزنی تاریخ و زمان آخرین مرد ایستاده به سرعت از 5 درصد به 2.2. دیزنی مدرن, خانواده, Warner Bros.’ Two and a Half Men و دیزنی مرد خانواده تمام شد در تاریخ همتراز با قبل از هفته 1.6, 1.4 و 1.2 بود. SPT را Izombie به 8 درصد به 1.1 بستن SPT را Seinfeldکه اضافه شده 10 درصد. برادران وارنر’ , مامان و دیزنی Black-ish هر دو شکست حتی در یک 1.0 بستن برادران وارنر’ Mike & Mollyکه نقل مکان کرد و جلوتر 11 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>