پیوند رتبه: ‘زنده’ غلبه بر بیماری همه گیر با نزدیک به روزانه محتوای اصلی


با آن جریان ثابت از اصلی کنترل از راه دور قسمت های دیزنی زنده با کلی و رایان باقی مانده پیوند بالا در طول روز حرف مفت زن برای پنجمین هفته در هفته منتهی به مارس 26.

به طور کلی این هفته سخت بود برای بسیاری از همزمان نشان می دهد که در ادامه به چکش بزرگ-بازار preemptions برای coronavirus اخبار گزارش.

زندگی می کنند موفق به برگزاری آن زمین در یک 2.2 زندگی می کنند به علاوه همان روز ملی خانواده, رتبه بندی, با توجه به Nielsen Media Research. در میان روز را کلید جمعیتی از زنان 25-54, زندگی led با یک 1.0.

CBS Television توزیع را دکتر فیلفصل-به-تاریخ صحبت رهبر صدمه دیده بود توسط سنگین preemptions در بازارهای بزرگ و کاهش یافت و 10 درصد به مقام دوم 1.8 در خانواده.

برادران وارنر’ Ellen DeGeneres فرسایش 11 درصد به 1.7. NBCU را Maury نقل مکان کرد و تا 8% به یک فصل جدید بالا 1.3.

CTD را Rachael Ray عقب نشینی 8 درصد به 1.1 بستن NBCU را استیو Wilkosکه مسطح بود.

Debmar-عطارد وندی ویلیامز و Sony Pictures Television را دکتر Oz هر دو کاهش یافته است 9 ٪ به 1.0. برادران وارنر’ واقعی فروکش 17 درصد به 0.5 بستن CTD را پزشکانبود که با ثبات برای سومین هفتۀ متوالی. NBCU را جری اسپرینگر ماند در 0.3 برای چهارمین هفته متوالی.

در میان rookie talkers, NBCU را Kelly Clarksonدر تکرار در چهار پنج روز بود و اغلب preempted در بازارهای بزرگ با پوشش خبری و کاهش یافت و به یک فصل جدید و پایین 1.1.

دیزنی Tamron سالننمایش دیگری جریمه توسط pandemic preemptions در بازارهای عقب کشیده 18% به 0.9.

SPT را مل رابینزکه بر خلاف کلارکسون و سالننمی خواهد بازگشت برای فصل دو بود ثابت 0.4 برای پنجمین هفته متوالی.

در جای دیگر در روز CTD دادگاه رهبر قاضی جودی شد و در تکرار و در سه تا پنج روز و واگذار 5 درصد به 6.1.

CTD را داغ نیمکت بود و در reruns هفته تمام ماند و قرار دادن در یک 2.1 برای رتبه بندی به عنوان روز سوم-بالاترین امتیاز نشان می دهد پشت جودی و زندگی می کنند.

برادران وارنر’ مردم دادگاه صعود 7% به 1.6 در حالی که برادران وارنر’ قاضی Mathis حفظ 1.0 برای پنجمین هفته. فاکس طلاق دادگاه تقویت 14 درصد به 0.8. به طور مشابه Debmar-عطارد در پراویدنس برگزار 0.5 برای پنجمین هفته متوالی.

در میان دانشجوی سال اول دادگاه NBCU را قاضی جری, تمدید برای فصل دو ثابت بود در یک 0.9 با وجود اینکه در تکرار در هر پنج روز. MGM/جبار صدمه شخصی در دادگاه حل و فصل برای یک 17 درصد کاهش به 0.5. Trifecta را حفاظت از دادگاه باقی مانده در یک 0.3 برای 32 هفته.

در دسترسی به تعدادی از مجلات زد به preemptions برای NFL مجازی پیش نویس در آوریل 23 و 24 و همچنین به عنوان یک coronavirus جمع آوری کمک های مردمی بهره مند شوند که نا گهان برخی از برنامه ها در نیویورک و فیلادلفیا در مارس 22.

CTD را داخل Edition رهبری سبک اما skidded 7 درصد به 2.8. CTD را سرگرمی امشب به همراه داشت 7 درصد به 2.6. NBCU را دسترسی هالیوود کاسته 8 درصد به 1.1 بستن برادران وارنر’ بدون تغییر TMZ. برادران وارنر’ اضافی زوال یافت 9 ٪ به 1.0. CTD را DailyMailTV آویزان دشوار در یک 0.8. Trifecta را , افراد مشهور, صفحه چاپ 0.2 برای 43 در هفته.

Debmar-عطارد دشمنی خانواده پژمرده 1 درصد به 7.1 اما ادعا کرد که هر دو نوع و به طور کلی پیوند منجر شود. CTD را در معرض خطر!, که تا به حال بسته دشمنی برای شماره یک در قبل از دور تضعیف 13 درصد به 6.3. CTD را چرخ از فورچون بهبود 7 درصد به 6.2.

مربوط به: ‘معرض خطر! بزرگترین همه زمان مسابقات به هوا در پیوند برای اولین بار

Entertainment Studios’ خنده دار شما باید بپرسید ماند در یک 0.6 برای هفتمین هفته.

فاکس rookie بازی 25 کلمه یا کمتر, تمدید برای فصل دو و بازیگران Meredith Vieira شد بدون تغییر در 1.2. SPT خاموش-GSN امریکا می گویدکه پس از بازگشت این فصل sagged 10% به 0.9.

دیزنی اینترنت تصویری نشان می دهد hollywood reporter بود که در تاریخ همتراز با قبل از هفته 0.8.

به جرم ضرب و شتم NBCU را off-net نوار Dateline و SPT خاموش-A&E زنده PD گشت پلیس گزارش یک تخت 1.1 و 1.0 بود در حالی که NBCU را نوشته Chicago PD وارد کردن در یک 0.9.

برادران وارنر’ The Big Bang Theory تضعیف 3 درصد منجر به off-net کمدی در یک 3.3. دیزنی تاریخ و زمان آخرین مرد ایستاده تصادفا 5 درصد به 2.1. دیزنی مدرن, خانواده, Warner Bros.’ Two and a Half Men و دیزنی مرد خانواده تمام باقی ماند و در یک 1.4 و 1.3 و 1.2 بود. SPT را به Izombie کاسته 8 درصد به 1.1 بستن SPT را Seinfeldکه ماند در یک 1.1 دیزنی Black-ish را شکست و حتی در یک 1.0. برادران وارنر’ 2 Broke Girls, مامان و Mike & Molly همه از دست رفته 10% به 0.9.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>