پیوند رتبه: ‘زنده’ منجر بحث دوم در هفته


Kelly Ripa, Ryan Seacrest نگه داشتن محتوای تازه با بخش های از خانه های خود

Disney-ABC Live with Kelly و رایان رهبری همزمان سخن گفتن برای دومین هفتۀ متوالی به عنوان Kelly Ripa and Ryan Seacrest ادامه داد: به میزبان نشان می دهد از خانه های مربوطه در هفته پایان مارس 5.

نشان می دهد که پخش شد یکی encore قسمت در طول هفته نیز با کاهش 4% پس از هدف قرار دادن بیش از دو سال اخیر در هفته گذشته به 2.5 زندگی می کنند به علاوه همان روز ملی خانواده, رتبه بندی, با توجه به Nielsen Media Research. زندگی نیز منجر بحث نشان می دهد در میان روز را کلید جمعیتی از زنان 25-54 با 1.2.

CBS Television توزیع را دکتر فیلتا حدی در تکرار و سرند با preemptions برگزار ثابت در مکان دوم 2.1. برادران وارنر’ Ellen DeGeneres کاهش یافته است 6% به 1.6 برای مقام سوم به طور کلی.

CTD را Rachael Rayکه او نیز شروع به تیر اندازی بخش از صفحه اصلی بهبود از 9 درصد به 1.2 بستن NBCU را بدون تغییر Maury.

مربوط به: ‘Rachael Ray’ ارائه می دهد جدید قسمت شات از صفحه اصلی

Sony Pictures Television را اوز و Debmar-عطارد Wendy Williams هر دو تضعیف 8 درصد به 1.1 NBCU را استیو Wilkos, CTD را پزشکان و برادران وارنر’ واقعی تمام باقی ماند و در یک 1.0 با 0.6 0.6 بود.

NBCU خارج-از-تولید همزمان اجرا از جری اسپرینگر سقوط 25% به 0.3.

NBCU را از Kelly Clarkson نشان می دهدکه در تکرار در تمام پنج روز هنوز هم برگزار شد و زمین آن را در یک 1.3 به جایگاه چهارم در میان تمام 14 talkers. در این هفته از آوریل 6, Kelly Clarkson شروع به پخش بخش تولید از کلارکسون در مرتع پرورش احشام در مونتانا.

مربوط به: ‘Kelly Clarkson’ اضافه کردن اصلی بخش به بحث نشان می دهد شروع آوریل 6

Disney-ABC Tamron سالن شروع این برنامه شامل بخش های جدید از دوشنبه, مارس 30 همراه با برجسته از قبلا پخش قسمت های و اضافه شدن 10 درصد به 1.1 مطابق فصل آن بالا است.

SPT را مل رابینز که — بر خلاف Kelly Clarkson و Tamron سالننمی خواهد بازگشت برای فصل دوم — مسطح بود در یک 0.4.

CTD را قاضی جودی بیشتر بود در تکرار و شدت preempted کاهش 3 درصد به 6.3. داغ نیمکتنیز در قسمت های تکراری در بیشتر قسمت ها عقب نشینی 4 درصد به 2.2 اما به عنوان رتبه هفته سوم-بالاترین امتیاز نشان می دهد در طول روز پشت سر قاضی جودی و زندگی می کنند.

برادران وارنر’ مردم دادگاه را به دست آورد 7 درصد به 1.5. برادران وارنر’ قاضی Mathis خود را حفظ 1.0 برای دومین هفتۀ متوالی. فاکس طلاق در دادگاه و Debmar-عطارد در پراویدنس هر دو برگزار شد در یک 0.8 و 0.5 بود.

در میان rookie دادگاه NBCU را قاضی جری پخش تکرار در تمام مدت پنج روز برگزار شد اما ثابت در یک 0.9. MGM/جبار صدمه شخصی در دادگاه کاهش یافته است 17 درصد به 0.5 در حالی که Trifecta را حفاظت دادگاه ماند در 0.3 برای 29th, در هفته.

CTD را در معرض خطر! و Debmar-عطارد دشمنی خانواده هر دو کاهش یافت 1 ٪ به یک 7.2 و یک 7.0 ترتيب مصرف اول و دوم به طور کلی پیوند. در ضمن CTD را چرخ از فورچون skidded 19 درصد به 5.8.

Entertainment Studios’ خنده دار شما باید بخواهید بدون تغییر بود در یک 0.6.

فاکس rookie بازی نشان می دهد 25 کلمه یا کمتربازیگران Meredith Vieira دوباره وارد 1.3 در حالی که SPT خاموش-GSN امریکا می گوید با ثبات بود در یک 0.9.

Disney’s hollywood reporter موفق 0.9 برای دومین هفتۀ متوالی.

CTD را داخل Edition رهبری مجلات در یک تخت 3.2 فقط جلوتر از خواهر نمایش سرگرمی امشبکه اضافه شده 3 درصد به 3.1.

NBCU را دسترسی هالیوود اضافه شده 9 درصد به 1.2 بستن برادران وارنر’ بدون تغییر TMZ. برادران وارنر’ اضافی حمایت کردن 8 درصد از آن در فصل بالا به 1.1.

مربوط به: فاکس تلویزیونی Syndicators شریک برای نگه داشتن در هوا محتوای تازه در طول همه گیر

CTD را DailyMailTV ایستاده پت در فصل آن بالا 0.9. Trifecta را , افراد مشهور, صفحه باقی می ماند در یک 0.2 برای 40 هفته.

NBCU را خارج از شبکه نسخه Dateline نیز با کاهش 8 درصد به 1.1 در حالی که SPT خاموش-A&E زنده PD گشت پلیس و NBCU را Chicago PD هر دو برگزار شد در یک 0.9.

برادران وارنر’ The Big Bang Theory گرم تا 3 درصد به 3.5. بیستم را تاریخ و زمان آخرین مرد ایستاده کاهش یافت و 4 درصد به 2.2. دیزنی مدرن, خانواده, Warner Bros.’ Two and a Half Men و دیزنی مرد خانواده تمام ماند در 1.5, 1.4 و 1.2 بود. SPT را Izombie و SPT را Seinfeld هر دو ثابت در یک 1.1 بستن برادران وارنر’ Mike & Mollyکه افزایش 10%. برادران وارنر’ مادر و 2 Broke Girls و دیزنی Black-ish همه شکست حتی در یک 1.0.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>