پیوند رتبه: ‘دکتر فیل’ بازدید نجومی بالا در هفته های مشخص شده توسط Preemptions


CBS Television توزیع را دکتر فیل تنها در طول روز نوار که موفق به غلبه بر preemptions و رقابت در پوشش اخبار به آمار یک فصل جدید در هفته منتهی به 1 مارس.

دکتر فیل شروع به پریدن کرد و 8 درصد به 2.8 زندگی می کنند به علاوه همان روز ملی خانواده, رتبه بندی, با توجه به Nielsen Media Research ساخت 178th زمان در گذشته 182 هفته که فیل به پایان رسید برای اولین بار و یا گره خورده است برای اولین بار در بحث. در میان روز را کلید جمعیتی از زنان 25-54, فیل نیز منجر صحبت با یک 1.1.

دیزنی زنده با کلی و رایان باقی ماند و در مکان دوم را در بحث با یک ثابت 2.0 در خانواده ها در حالی که برادران وارنر’ Ellen DeGeneres کاهش یافته و 5 درصد به 1.9. Debmar-عطارد وندی ویلیامز بدون تغییر بود در 1.3 برای هشتمین هفته. NBCUniversal را Mauryکه به تازگی تمدید برای دو فصل به پایین منتقل 8 درصد به 1.1 برابری آن با سری پایین.

CTD را Rachael Ray فروکش 9% به 1.0 بستن NBCU به تازگی تجدید استیو Wilkosکه ماند در یک 1.0 برای ششمین هفته.

مربوط به: ‘استیو Wilkos’ می پیوندد ‘Maury” با دو فصل تمدید

Sony Pictures Television را اوز, Warner Bros.’ واقعی و CTD را پزشکان تمام ماند و قرار دادن در یک 0.9, 0.6 و 0.5 بود. NBCU خارج-از-تولید همزمان اجرا از جری اسپرینگر کاهش یافته و 25 درصد یا یک دهم از یک رتبه بندی نقطه — به 0.3.

در میان دانشجوی سال اول talkers, NBCU را Kelly Clarkson, تمدید برای فصل دو آویزان سختی در 1.3 بستن کهنه وندی ویلیامز برای چهارم در میان 14 سخن گفتن در خانواده و خونتان 20 درصد در میان زنان 25-54 به 0.6.

دیزنی Tamron سالنهمچنین تمدید برای فصل دوم خود را برگزار زمین در یک 1.0 در خانواده ها در حالی که با اضافه کردن 25 درصد در میان زنان 25-54 به 0.5 مطابق فصل آن بالا در نسخه ی نمایشی.

SPT را مل رابینزکه به این نتیجه تولید در بهار ایستاده پت در 0.4.

در جای دیگر در روز CTD فصل-به-تاریخ خانوار رأی رهبر قاضی جودی تنها دادگاه نشان می دهد برای بهبود لبه های آینده 2 درصد به 6.6 حتی اگر این نشان می دهد که در تکرار بخشی از این هفته. جودی led تمام پیوند برای 25 بار در گذشته 31 هفته با یک کراوات.

مربوط به: ‘قاضی جودی’ به پس از پایان فصل آینده

CTD را داغ نیمکتنشان می دهد که قاضی جودی Sheindlin ایجاد شده برای سودا 2.1 برای چهارمین هفتۀ متوالی با وجود اینکه در قسمت های تکراری در دو تا از پنج روز. داغ نیمکت به عنوان رتبه پیوند سوم-بالاترین نشان می دهد در طول روز تنها پس از جودی و فیل.

برادران وارنر’ مردم را به دادگاه و قاضی Mathis شد صاف و در 1.4 و 0.9 بود. فاکس طلاق دادگاهکه قاضی ایمان جنکینز جایگزین Judge Lynn Toler در ماه جولای باقی مانده در یک 0.7 در حالی که Debmar-عطارد در پراویدنس غرق 20% به 0.4.

مرتبط با: ایمان جنکینز است ‘طلاق دادگاه”s جدید قاضی

Rookie دادگاه نشان می دهد قاضی جریبه تازگی تمدید برای سال دو ثابت بود در 0.9 اما اضافه 33 درصد در میان زنان 25-54 به 0.4 با وجود اینکه در تکرار در هر پنج روز.

مربوط به: ‘قاضی جری’ تمدید برای فصل دو

MGM/جبار صدمه شخصی دادگاه شد جریمه 14 درصد به 0.6. Trifecta را حفاظت دادگاه ماند در 0.3 برای 24 هفته در یک ردیف.

در دسترسی به مجلات با ثبات بود. CTD را سرگرمی امشب کاسته 3 درصد به کراوات بدون تغییر خواهر نمایش داخل Edition برای دسته سرب در 2.8.

مرتبط با: والاس Kawaguchi نام شرکت-EPs در ‘سرگرمی امشب’

NBCU را دسترسی هالیوود برگزار می شود شرکت در 1.4. برادران وارنر’ TMZ یش در 10 درصد به 1.1 و افزایش 20 درصد در میان زنان 25-54 به 0.6. برادران وارنر’ فوق العاده خود را برگزار کرد زمین در یک 0.9 با وجود چندین preemptions و تقویت شود 25 درصد به 0.5 در میان زنان 25-54. CTD را DailyMailTVکه به تازگی افتتاح یک دفتر در لس آنجلس, تحویل ثابت 0.8. Trifecta را , افراد مشهور, صفحه نوشته شده 0.2 برای 35 هفته متوالی.

CTD را در معرض خطر! و Debmar-عطارد دشمنی خانواده هر دو رشد شاخص تا 2 درصد به 6.4 و 6.3 به ترتيب منجر به بازی با دشمنی برخورد یک فصل جدید بالا است. CTD را چرخ از فورچون نزدیک بود پشت در بدون تغییر 6.1.

مرتبط با: همزمان نشان می دهد تعلیق استودیو مخاطبان با توجه به کروناویروس

Entertainment Studios’ خنده دار شما باید بخواهید بدون تغییر بود در 0.5 برای چهارمین هفتۀ متوالی.

مرتبط با: Entertainment Studios پاک دو خارج از کانال آب و هوا هفته نامه

در میان تازه کار, بازی, فاکس 25 کلمه یا کمتر, تمدید برای فصل دو بود صاف و در یک 1.1 در حالی که SPT خاموش-GSN امریکا می گویدکه بازگشت نیست برای فصل دو شات تا 14 درصد به 0.8.

همچنین در اولین اجرا دیزنی اینترنت تصویری نشان می دهد hollywood reporter سنجش زمان یک 0.8 برای پنجمین هفته متوالی.

NBCU را off-net نوار Dateline ماند در یک 1.1 برای سومین هفته در یک ردیف. به همین ترتیب SPT خاموش-A&E زنده PD گشت پلیس ثابت بود در یک 1.0 بستن NBCU این اسکریپت رویه نوار Chicago PDکه اضافه شده 11 درصد است.

برادران وارنر’ طنزهای رهبر The Big Bang Theory مشخصی 7 درصد به 3.2. دیزنی تاریخ و زمان آخرین مرد ایستاده شروع به پریدن کرد و 5 درصد به 2.2. دیزنی مدرن, خانواده, رشد 7% به 1.5. برادران وارنر’ Two and a Half Men ایستاده پت در 1.3. دیزنی مرد خانواده بود که در تاریخ همتراز با قبل از هفته 1.2 بستن SPT را Izombieکه پس از 9 درصد. SPT را Seinfeld ثابت بود برای چهارمین هفتۀ متوالی در یک 1.0 بستن دیزنی Black-ishکه خمرهای جلوتر 11% به 1.0. برادران وارنر’ مامان, Mike & Molly و 2 Broke Girls شکست حتی در یک 0.9.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>