پیوند رتبه بندی: حوادث بزرگ افزایش مجلات


مجله موفق به افزایش در غیر این صورت به چالش کشیده هفته منتهی به فوریه. 2: زمانی که در طول روز را نشان می دهد preempted توسط جریان استیضاح سوالات در آمریکا.

مجله بهره مند از دو رویداد در طول هفته-یکی شاد یکی از غم انگیز است. در صبح روز ژانویه ، 26 NBA بزرگ کوبه برایانت هلیکوپتر سقوط کرد و به کوهستان کشتن همه در هیئت مدیره از جمله برایانت خود 13-year-old daughter Gianna و هفت نفر دیگر که در راه خود را به یک محلی مسابقات بسکتبال.

بعد از آن روز به 62 سالانه جایزه گرمی برگزار شد در مرکز استیپلز در لس آنجلس که در آن NBA All-Star برایانت خود را صرف بسکتبال سال بازی برای تیم لس آنجلس لیکرز.

کسانی که حوادث دو ترکیب به افزایش چهار پنج مجلات برتر است. CBS Television توزیع را سرگرمی امشب به رهبری دسته برای چهارمین هفتۀ متوالی با 4 درصد سنبله به 2.9 زندگی می کنند به علاوه در همان روز خانواده, رتبه بندی, با توجه به Nielsen Media Research. خواهر نمایش داخل نسخه اضافه شده 8 درصد به 2.7. NBCUniversal را دسترسی هالیوود شمارش ژانر بزرگترین افزایش, افزایش 17 درصد به 1.4. برادران وارنر’ TMZکه سایت اخبار شکست برایانت مرگ بدون تغییر بود در یک 1.1. برادران وارنر’ اضافی شروع به پریدن کرد 11% به 1.0 مطابق فصل آن بالا است. CTD را DailyMailTVکه نیست هوا در بسیاری از بالا-25 بازار در طول هفته برگزار ثابت در یک 0.7.

Trifecta را , افراد مشهور, صفحه برگزار شد در 0.2 برای 31 متوالی در هفته است.

حتی رو preemptions, CTD را دکتر فیل returned به بالای talkers, به دست آوردن 5 درصد به 2.1. در میان روز را کلید جمعیتی از زنان 25-54, Phil همچنین led با 0.9.

در خانواده Disney-ABC Live with Kelly و رایان قوی بود حتی اگر آن کاسته 5 درصد به 2.0.

برادران وارنر’ Ellen DeGeneres کاهش 19 درصد به 1.7. Debmar-عطارد وندی ویلیامز بود صاف و در 1.3. رتبه بندی برای CTD را Rachael Ray شکسته شد در تمام مدت پنج روز با توجه به preemptions و در نتیجه این هفته را به حساب نمی در نمایش فصل به طور متوسط.

NUBC را Maury و استیو Wilkos هر دو ماند قرار داده و در یک 1.1 و 1.0 بود. SPT را دکتر Oz کاهش یافته است 13 درصد به 0.7 مطابق آن سری کم است. برادران وارنر’ واقعی, CTD را پزشکان و NBCU را همزمان اجرا از خارج-از-تولید جری اسپرینگر باقی مانده در یک 0.6, 0.4 و 0.4 بود.

در میان rookies های NBCU فصل-به روزترین رهبر Kelly Clarkson, تمدید برای فصل دو شکسته شد در تمام مدت پنج روز به طوری که نشان می دهد, مانند, Rachael Ray نیز نمی خواهد که یک هفته امتیاز متوسط گزارش شده در آن فصل به طور متوسط.

دیزنی Tamron سالنبزرگ است که رفتن برای یک فصل دوم, زد متعدد preemptions داد و برگشت 10 درصد به 0.9. SPT را مل رابینزکه نمی خواهد بازگشت برای فصل دو بدون تغییر بود در یک 0.4.

مرتبط با: تازه کار گوینده ‘مل رابینز’ را برای فصل دو

NBCU را قاضی جریکه ستاره جری اسپرینگر و به طور رسمی تمدید برای سال دوم شد و در تکرار این هفته اما باثبات در یک 0.9.

مربوط به: ‘قاضی جری’ به بازگشت برای فصل دو

Trifecta را صدمه شخصی دادگاه و MGM/جبار حفاظت از دادگاه باقی مانده در 0.5 و 0.3 بود.

فاکس 25 کلمه یا کمترکه ستاره های Meredith Vieira و خواهد بود در فصل آینده و SPT خاموش-GSN امریکا می گویدکه پس از پایان این فصل باقی ماند در یک 1.0 و 0.7 به دست آمد.

CTD را قاضی جودی تنها دادگاه نشان می دهد برای دیدن دستاوردهای هفته افزایش 4 درصد با وجود preemptions به 5.9 به سرب دادگاه برای 1,219 هفتم در هفته.

CTD را داغ نیمکت عقب نشینی 14 درصد به 1.8. برادران وارنر’ مردم در دادگاه ایستاده بود پت در 1.4. برادران وارنر’ قاضی Mathis فرسایش 11 درصد به 0.8. بیستم را طلاق دادگاه ماند قرار داده و در یک 0.7. Debmar-عطارد در پراویدنس باقی مانده در یک 0.4 برای سومین هفتۀ متوالی.

CTD را در معرض خطر! باقی مانده پیوند بالا بازی نشان می دهد ومیگوید تا 2 درصد به 6.3. CTD را چرخ از فورچون بود صاف و در یک 6.2 در حالی که Debmar-عطارد خانواده دشمنی کاهش 2 درصد به 6.1.

Entertainment Studios’ خنده دار شما باید بپرسیدکه تمدید شده است برای دو فصل کاهش یافت و 20 درصد به 0.4.

همچنین در اولین اجرا دیزنی اینترنت تصویری نشان می دهد hollywood reporter بازگشت 14 درصد به 0.8.

در off-net جرم ضرب و شتم NBCU را Dateline تحویل 1.0 برای دومین هفتۀ متوالی به تساوی خارج از A&E زنده PD گشت پلیسکه ماند در یک 1.0 برای سومین هفته متوالی در حالی که ان بی سی اسکریپت off-net رویه Chicago PD اسیر 0.8 برای چهارمین هفتۀ متوالی.

برادران وارنر’ The Big Bang Theory, دیزنی تاریخ و زمان آخرین مرد ایستاده و دیزنی مدرن, خانواده تمام شد در تاریخ همتراز با قبل از هفته 3.3, 2.1 و 1.4 به ترتیب در بالای off-net کمدی. SPT را Izombie و برادران وارنر’ دو و نیم مردان هر دو به پایین منتقل 8 درصد به 1.2. دیزنی مرد خانواده تضعیف 8 درصد به 1.1. دیزنی Black-ish را شکست و حتی در یک 1.0. SPT را کاهش 10% به 0.9 بستن برادران وارنر’ 2 Broke Girls and Mike & Mollyکه هر دو صاف شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر