همزمان رتبه: ‘معرض خطر’ ‘جودی’ کراوات به صورت کلی پیوند منجر


CBS Television توزیع را در معرض خطر! رهبری همزمان بازی برای 10 هفته از جمله یک کراوات در تنبل جلسه به پایان رسید 8 مارس.

مرتبط با: همزمان نشان می دهد تعلیق استودیو مخاطبان با توجه به کروناویروس

برای هفته معرض خطر! ثابت بود در یک 6.4 زندگی می کنند به علاوه همان روز ملی خانواده, رتبه بندی, با توجه به Nielsen Media Research.

فصل-به-تاریخ معرض خطر! دوم بالاترین امتیاز نشان می دهد در پیوند پشت تنها CBS Television توزیع را قاضی جودیاست که شماره یک نشان می دهد در اولین اجرای هر سال در دهه گذشته.

معرض خطر! شده توسط Alex Trebek که در حال حاضر مبارزه با مرحله 4 سرطان لوزالمعده سال 1984. Trebek ساخته شده اخبار و روشن توییتر در اواخر هفته گذشته زمانی که او به اشتباه با اشاره به برنده شدن در مسابقه جسیکا Babbit به عنوان شخصیت کارتونی جسیکا خرگوش.

در ضمن Debmar-عطارد دشمنی خانواده نیز با کاهش 3 درصد به 6.1 بستن CTD را چرخ از فورچونبود که تخت سوم در هفته است.

Entertainment Studios’ خنده دار شما باید بپرسید ماند در 0.5 برای پنجمین هفته متوالی.

در میان تازه کار, بازی, فاکس 25 کلمه یا کمتر که بازگشت فصل آینده وارد یک 1.1 برای چهارمین هفتۀ متوالی در حالی که سونی تصاویر تلویزیون را خاموش-GSN امریکا می گویدکه نمی خواهد از بازگشت تضعیف 13 درصد به 0.7.

دیزنی اینترنت تصویری نشان می دهد hollywood reporter برگزار شد در یک 0.8 برای ششمین هفته.

در جای دیگر در دسترسی به هیچ یک از مجلات بهبود یافته به دلیل در بخشی به preemptions از و رقابت با سوپر سهشنبه, بزرگترین بعد از سال 2020 مقدماتی با یک سوم از تمام نمایندگان اعطا در 14 ایالت و یک منطقه است.

CTD را داخل نسخه باقی مانده در 2.8 برای سومین هفتۀ متوالی به پایان رسید و درست پیش از خواهر نمایش سرگرمی امشب که downticked 4 درصد به 2.7.

NBCUniversal را دسترسی هالیوودبود که ضربه توسط پوشش انتخابات در بسیاری از بازارهای تضعیف 7 درصد به 1.3. برادران وارنر’ TMZ ماند در یک 1.1. برادران وارنر’ اضافی آویزان دشوار در یک 0.9 با وجود 13 preemptions در بالای 60 بازار برای شنبه و NHL هاکی. CTD را DailyMailTV برگزار شد آن زمین در یک 0.8. Trifecta را , افراد مشهور, صفحه منتشر 0.2 برای 36 هفته.

در روز پنج دادگاه نشان می دهد تمام زمین را از دست داد. قاضی جودی شد و در تکرار بخشی از این هفته و نیز با کاهش 3 درصد به 6.4 اما هنوز هم در صدر gavelers برای 1,224 هفتم هفته در یک ردیف و خطر! در بالای کلی نمودار.

مربوط به: ‘قاضی جودی’ برای قرار دادن پس از 25 سال است. چه بعدی ؟

CTD را داغ نیمکت کاهش یافت 5 درصد به 2.0 مطابق دیزنی زنده با کلی و رایان به عنوان روز سوم-بالاترین امتیاز نشان می دهد تنها پس از جودی و CTD را Dr. Phil.

برادران وارنر’ مردم را به دادگاه کشیده و برگشت 7 درصد به 1.3 در حالی که خود را قاضی Mathis به پایین منتقل 11 درصد به 0.8. فاکس طلاق دادگاه است که می افزاید: جدید قاضی ایمان جنکینز در ماه جولای کاهش یافت 14 درصد به 0.6. Debmar-عطارد در پراویدنس بازگشت 25% به 0.5.

مرتبط با: ایمان جنکینز است ‘طلاق دادگاه”s جدید قاضی

در میان دادگاه rookies های NBCU را قاضی جریبه تازگی تمدید برای سال دوم بود که در قسمت های تکراری در تمام پنج روز و کاسته 11 درصد به 0.8.

مربوط به: ‘قاضی جری’ به بازگشت برای فصل دو

MGM/جبار صدمه شخصی دادگاه تضعیف و سقوط 17 درصد به 0.5. Trifecta را حفاظت دادگاه ماند در 0.3 برای 25 هفته.

Dr. Phil پخش تکرار در دو تا از پنج روز و مورد حمایت 14 درصد به 2.4 اما هنوز چراغ یا بسته برای اولین بار در میان سخن گفتن برای 179th زمان در گذشته 183 هفته. در میان زنان 25-54, Dr. Phil همچنین led با 0.9.

در خانواده زندگی می کنند, Warner Bros.’ Ellen DeGeneres, Debmar-عطارد Wendy Williams, NBCU را Mauryو CTD را Rachael Ray تمام ماند و قرار دادن در یک 2.0, 1.9, 1.3, 1.1 و 1.0 بود.

مربوط به: ‘وندی ویلیامز تعطیل تولید با توجه به کروناویروس

NBCU را استیو Wilkos تضعیف 10% به 0.9 در حالی که SPT را اوز, Warner Bros.’ واقعی, CTD را پزشکان و NBCU خارج از تولید همزمان اجرا از جری اسپرینگر تمام شد در تاریخ همتراز با قبل از هفته 0.9, 0.6, 0.5 و 0.3 بود.

در میان جدید talkers, NBCU فصل-به-تاریخ rookie رهبر Kelly Clarksonدر حال حاضر تمدید برای فصل دو برگزار ثابت در 1.3 بستن وندی ویلیامز برای چهارم در میان 14 سخن گفتن در خانواده.

مربوط به: ‘Kelly Clarkson’ نمرات فصل دو تمدید

دیزنی Tamron سالنهمچنین تمدید برای فصل دوم بود و در تکرار و در هر پنج روز و به 10 درصد به 09.

مربوط به: ‘Tamron سالن’ تمدید برای فصل دو

SPT را مل رابینزکه پس از پایان این فصل باقی مانده در یک 0.4 سوم هفته.

NBCU را خارج از شبکه جرم و جنایت نوار Dateline ایستاده پت در یک 1.1 برای چهارمین هفته در یک ردیف. SPT خاموش-A&E زنده PD گشت پلیس و NBCU این اسکریپت رویه نوار Chicago PD هر دو همسو 10% به 0.9.

برادران وارنر’ The Big Bang Theory چراغ خاموش-شبکه کمدی در یک پایدار در 3.2. دیزنی تاریخ و زمان آخرین مرد ایستاده عقب نشسته و 9 درصد به 2.0. دیزنی مدرن, خانواده, Warner Bros.’ Two and a Half Men و دیزنی مرد خانواده تمام شد صاف و در 1.5, 1.3 و 1.2 بود. SPT را به Izombie فرسایش 8 درصد به 1.1. SPT را Seinfeld ماند در یک 1.0 برای پنجمین هفته در حالی که دیزنی Black-ish عقب نشینی از 10% به 0.9 بستن برادران وارنر’ 2 Broke Girls, Mike & Molly و مادر وهمه از آن برگزار می شود ثابت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>