Synamedia می پیوندد داد برای باز کردن رسانه


ویکفیلد جرم. – آوریل 22, 2020 – اتحاد برای رسانه های آزاد (AOMedia) امروز اعلام کرد که Synamedia بزرگترین مستقل و تصویری نرم افزار ارائه دهنده اتحاد پیوست و در پروموتر سطح. به عنوان یک عضو از اتحاد Synamedia خواهد همکاری با AOMedia اعضای آن عبارتند از: همکار برای پیشبرد استانداردهای باز برای رسانه ای فشرده سازی و تحویل در سراسر وب. Synamedia تصویری شبکه نمونه کارها ویژگی های تصویری توزیع پردازش و ارائه خدمات و راه حل های به قدرت حق بیمه کیفیت پخش و باند پهن تصویری ایجاد فوتی و فوری زندگی چند صفحه تجارب فعال کردن نرم افزار-تعریف پردازش ویدئو و متحد کردن عملیات.

AOMedia اعضای شامل رهبران صنعت مانند آمازون, بازوی, سیسکو, Facebook, Google, Intel, Microsoft, Mozilla, Netflix, NVIDIA, سامسونگ الکترونیک و Tencent.

در دسترس بودن AOMedia کدک های ویدئویی 1.0 (AV1), AOMedia باز-منبع حق امتیاز رایگان تصویری برنامه نویسی قالب یک نقطه عطف مهم در سفر برای ارائه نسل بعدی فرمت های تصویری. AV1 سازگار است, باز, بهینه سازی شده برای اینترنت تحویل و مقیاس پذیر به هر دستگاه مدرن در هر پهنای باند. AV1 را قادر می سازد بیشتر صفحه نمایش برای نمایش تصاویر واضح تر و رنگ روشن تر و برجسته تر سایه و دیگر افزایش UHD تصویربرداری ویژگی های است که مصرف کنندگان و کسب و کار آمده اند به انتظار – همه در حالی که با استفاده از داده های کمتر.

“ما هیجان زده به عضویت AOMedia. به عنوان مشتریان را باهوش تر استفاده از مجازی سازی و ابر نگاه ما به تصویب AV1 به عنوان یک راه برای پیشبرد اهداف خود از افزایش جریان های ویدئویی آنلاین تجربه برای OTT در مقیاس. ما نگاه به جلو به کار کردن در کنار AOMedia کاربران برای باز کردن امکانات جدید به استفاده از AV1 برای, حق امتیاز رایگان و کراس پلت فرم آنلاین ویدئو در سراسر طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی” گفت: Julien Signes معاون ارشد رئیس جمهور و مدیر کل تصویری شبکه در Synamedia.

“ما هیجان زده به Synamedia به عنوان جدیدترین عضو بازتاب مشترک ما با تعهد به افزایش باز بودن و قابلیت همکاری از اینترنت تصویری گفت:” مت فراست AOMedia معاون ارتباطات و عضویت و مدیر در گوگل. “Synamedia به ارمغان می آورد به AOMedia سابقه طولانی زندگی می کنند را پشتیبانی می کند و OTT تحویل به صورت عمده توزیع کنندگان محتوا. ما مشتاقانه منتظر به همکاری با یکدیگر برای بهبود کیفیت و در دسترس بودن جریان ویدئو با AV1.”

طراحی شده در ابتدا به صورت سخت افزاری و بهینه سازی AV1 مشخصات, مرجع کد و اتصالات در دسترس هستند برای toolmakers و توسعه دهندگان برای دانلود اینجا برای شروع طراحی AV1 به محصولات. به طور خاص, انتشار AV1 شامل:

  • Bitstream مشخصات برای فعال کردن نسل بعدی از سیلیکون
  • Unoptimized تجربی نرم افزار decoder and encoder برای ایجاد و مصرف bitstream
  • مرجع جریان برای اعتبار سنجی محصول
  • اتصال مشخصات اجازه می دهد تا ایجاد محتوا و جریان ابزار برای کاربر تولید و تجاری تصویری

در مورد Synamedia

ما در حال کمک به خدمات و ارائه دهندگان محتوا در سراسر جهان برای ارائه محافظت و کسب درآمد از محتوای ویدئویی به طوری که آنها می توانید برنده شدن در این سن بی نهایت سرگرمی. ما که با دنیا کامل ترین و امن و پیشرفته end-to-end ویدیو باز تحویل راه حل است. ما نمونه کارها ویژگی های برنده جایزه تصویری شبکه خدمات بهترین در کلاس ضد دزدی دریایی و راه حل های هوش و تصویری سیستم عامل به طور کامل با یکپارچه از جمله قابلیت های ابر DVR و پیشرفته تبلیغات. و ما اعتماد بیش از 200 بالا ماهواره ای DTH کابل مخابراتی و OTT اپراتورهای پخش و شرکت های رسانه ای. Synamedia حمایت Permira بودجه و آسمان است.

در مورد اتحاد برای باز کردن رسانه ها

راه اندازی در سال 2015 اتحاد برای رسانه های آزاد (AOMedia) تشکیل شد به تعریف و توسعه فن آوری های رسانه های به آدرس بازار تقاضا برای یک استاندارد باز برای فشرده سازی ویدئو و تحویل در سراسر وب. هیئت مدیره در سطح اعضای هیات موسس عبارتند از: Amazon, Apple, Arm, سیسکو, Facebook, Google, Intel, Microsoft, Mozilla, Netflix, NVIDIA, سامسونگ الکترونیک و Tencent. AOMedia باز-منبع, حق امتیاز رایگان, کدک های ویدئویی AV1 یک نقطه عطف قابل توجهی در توانایی برای ارائه نسل بعدی فرمت های تصویری است که با هم در ارتباط باشند باز شده برای اینترنت تحویل و مقیاس پذیر به هر دستگاه مدرن در هر پهنای باند. بازدید www.aomedia.org و یا به دنبال AOMedia در توییتر @a4omedia.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>