Swenson چرخ و معاملات در انتخاب مرکز شهر سان خوزه بلوک

سن خوزه — یک بازی از انحصار با مخاطرات بالقوه در محدوده صدها میلیون دلار در جریان است در انتخاب بلوک در مرکز شهر سان خوزه — سال قبل از ملک است که به احتمال زیاد توسعه یافته است.

Swenson افسانه ای خلیج منطقه توسعه آخرین به خرید یک بسته در چه برخی از کارشناسان “Mitchell بلوک” یک بخش از مرکز شهر سن خوزه در نزدیکی خیابان اول و سانتا کلارا خیابان در حال حاضر تحت سلطه با سطح پارکینگ که رسیده برای توسعه به چندین برج های اداری.

قابل توجه صاحب در بلوک محدود غرب سانتا کلارا Street, North First Street, West سنت جان و شمال بازار و خیابان است ولی حمل و نقل آژانس. این VTA شناخته شده است به دنیوی برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت سند چشم انداز برای خواص این کنترل در بلوک.

در کوتاه مدت اجرای این پارکینگ استفاده خواهد شد به عنوان مناطق در مرحله بندی برای مواد ساخت و ساز و دنده مورد نیاز برای ایستگاه بارت است که میله میله به جوانه زدن در خیابان و Diridon ایستگاه قطار.

در دراز مدت VTA پیش بینی برخی از مرتب کردن بر اساس از عمده توسعه به طور بالقوه برج های اداری برای تکنولوژی تیتان در بسیاری از بلوک. در سال 2007 VTA پرداخت $39.6 میلیون دلار برای سطح پارکینگ که دروغ آیش بیش از یک دهه پس از VTA در زمان مالکیت.

هنوز VTA است تنها یکی از چندین صاحبان در سایت و اخیر Swenson خرید نیست فقط یکی توسط توسعهدهنده در Mitchell بلوک.

Swenson سبز دره Corp. پرداخت $4.1 میلیون برای یک ملک با آدرس اعم از 41 طریق 55 W. Santa Clara, سنت, با توجه به اسناد مالکیت ثبت شده در شهرستان سانتا کلارا در فوریه. 28.

سبز ولی گروه کنترل Swenson پرداخت پول نقد برای املاک که مستاجر هستند چیس بانک و VTA این فایل نشان می دهد.

Swenson نیز صاحب بسته در 99 N. اول خیابان 80 از طریق 86 N. بازار سنت و 26 N. بازار سنت شهرستان ارزیابی سوابق نشان می دهد.

قبل از اواخر ماه فوریه معامله Swenson خریداری 80-86 N. بازار خواص برای $2.9 میلیون در سال 2017.

یکی دیگر از عمده توسعه خصوصی بازیکن در Mitchell سایت: Jay Paul Co.

در سال 2018 جی پل یکی از منطقه خلیج را بیشتر درک توسعه دهندگان پرداخت می شود $46 میلیون برای JCPenney ساختمان یک معامله مرتب توسط Cushman & Wakefield کارگزار اریک Hallgrimson.

یک یا چند تکنولوژی مستاجر هستند تلقی می شود مناسب کارکنان برای JCPenney ساختمان در 1 N. اولین خیابان که در آن Jay Paul راه اندازی کرده است یک گسترده نوسازی.

ارتقاء و کشیدن برای JCPenney ساختمان اداری در حال میله میله به طور کامل توسط این تابستان با توجه به Jay Paul اجرایی است. بطری آبی رنگ قهوه اجاره فضای خرده فروشی در طبقه همکف این Jay Paul شرکت گفت.

یکی دیگر از صاحب ملک در بلوک است ساراتوگا مبتنی بر Hoefler اعتماد خانواده که دارای 81 W. سانتا کلارا سنت

مستاجران در Mitchell بلوک همراه با چیس بانک و VTA شامل حقوقی پیگیری عاشق Eatta Pitta شیشه قلیان سالن پشت یک حیاط کارائیب کوره نعناع کرگدن gentleman’s Club, اریک دلی و چتر سالن.

برخی از کارشناسان مرکز شهر این باورند که آیا جی پل و یا Swenson — یا هر دو — ممکن است ظهور به عنوان شرکای با VTA به توسعه از یک مگا-پردیس با میلیون ها متر مربع از دفاتر در Mitchell بلوک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>