مظنون به اتهام اقدام به قتل ماموران پلیس در Bayfair مرکز تیراندازی

SAN LEANDRO — این آالمدا کانتی دفتر دادستان منطقه متهم ساکرامنتو با جرائم متعدد از جمله هشت فقره اقدام به قتل در ارتباط با تیراندازی که مجروح شدن یک افسر پلیس در پاسخ به غارت حادثه در سن لیندرو ماه گذشته, مقامات گفت.

با توجه به شارژ اسناد 43 افسران با Fremont, Union City و San Leandro پلیس, پاسخ, مارس 31 به Bayfair مرکز 15555 شرق 14 سنت برای گزارش غارت حادثه و وارد نزدیکی Old Navy, فروشگاه, قبل از رفتن به سوی جمعیت زیادی را در خارج هدف فروشگاه.

یک مرد اخراج هشت عکس در آنها به طور مستقیم اما تنها یک افسر زده شد زمانی که یک ricocheted دور مجروح دست چپ پلیس در بیانیه ای گفت شنبه. هشت .40 کالیبر پوسته پوسته شد و بعد از بهبود و محققان با سن لیندرو پلیس جرایم علیه اشخاص واحد بازیافت تصویری از مظنون و او 2005 سفید نیسان آلتیما.

پلاک خوان دوربین گرفتار آلتیما در نزدیکی بازار فقط پس از 8 p. m., کمک به پلیس link صاحب آن به تلفن همراه پرونده پس از به اشتراک گذاری اطلاعات با دیگر اجرای قانون سازمان پلیس گفت:.

پس از سن لیندرو پلیس به دست آمده حکم دستگیری Luracious Wilkerson, 33, افسران رفت به خانه اش حدود 2 بعد از ظهر ژوئیه 1 و نیسان و همچنین به عنوان یک لود .40 کالیبر Glock, handgun, زیر صندلی راننده. پس از خوانده شدن خود حقوق Wilkerson را رد دخالت اما قادر به توضیح به محققان “چرا خود را در ماشین و تلفن همراه شد و در سن لیندرو دقیقه قبل از تیراندازی” ماموران در بیانیه ای گفت.

افسران ارائه یک مورد دوشنبه به دفتر دادستان منطقه به دنبال هشت فقره اقدام به قتل و هشت فقره حمله با اسلحه گرم در صلح افسر دیگر نیز به شارژ پیشرفت است.

مقامات گفت: Wilkerson نیز متهم به داشتن سه قبل از محکومیت جنایت: حمله با سلاح مرگبار در سال 2013 در اختیار داشتن اسلحه گرم توسط یک جانی در سال 2016 و در اختیار داشتن برای فروش کوکائین در سال 2006.

“شب از این حادثه مطرح کرد چالش های قابل توجهی برای اجرای قانون و جامعه ما” سن لیندرو رئیس پلیس جف خانواده سلطنتی تودور در روز سه شنبه گفت. “حرفه ای کار انجام شده توسط کارکنان ما و با ما همکاری سازمان منجر به سریع دلهره مظنون است.”

Wilkerson بازداشت در سانتا ریتا زندان و چهره جولای 14, درخواست دادرسی با توجه به سوابق شهرستان را بررسی کنید.

تماس با جورج کلی در 408-859-5180.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>