مظنون بازداشت شده در S. F. carjacking, شبه جزیره بزرگراه تصادف

سان فرانسیسکو — 28-ساله هیوارد مرد در زندان شهرستان پس از دستگیری به ظن اتهامات متعدد در ارتباط با یک آخر هفته carjacking و برخورد وسیله نقلیه.

مدت کوتاهی قبل از 5 p. m. روز شنبه, افسران از اداره پلیس سان فرانسیسکو را اینگلساید ایستگاه در پاسخ به ولاسکو خیابان و سانتوس خیابان برای یک carjacking, گزارش, پلیس گفت:.

وجود 36 سال گفت ماموران او بوده است رها اچ زمانی که یک غریبه پرچم اتومبیل خود را بر ولاسکو و گفت که او نیاز به کمک پرش شروع خود را ،

پلیس مشترک این تصاویر روز یکشنبه, مه 3 سال 2020 سیاه Prius که بدبختانه در برخورد عازم جنوب در بزرگراه 101 خطوط در نزدیکی رو به مشرق بزرگراه 92 شیب دار. (حسن نیت ارائه میدهد سن متعو اداره پلیس)

زمانی که این مرد کشیده بیش از این غریبه به او گفت که برای باز کردن درب خود را قبل از قابل توجه او. او نگاه کردم فرار و دیدم غریبه و شخص دیگری دریافت کنید.

دقیقه بعد, بعد از, California Highway Patrol افسران به نام سن فرانسیسکو پلیس در مورد carjacked خودرو دخالت در برخورد.

فقط بعد از 5:15 p. m. یک شاهد عینی گفت: سن متعو پلیس که یک Prius از دست داده بود کنترل و بدبختانه در خطوط عازم جنوب بزرگراه 101 در رو به مشرق بزرگراه 92 شیب دار و مشکوک در حال اجرا بود از محل سقوط westbound همراه 16th, خیابان, سان ماتئو پلیس Offier مایکل Haobsh گفت: یکشنبه شب.

به عنوان افسران در پاسخ مظنون شده و آن را به 1600 بلوک جنوبی دلاور خیابان که در آن او را به یک اشغال وسیله نقلیه تفریحی. ماموران وارد لحظاتی بعد سفارش او را به تسلیم و او را بازداشت.

مرد شناخته شده به عنوان ولنتاین Sua گرفته شده بود به بیمارستان برای درمان جراحات در برخورد قبل از او دستگیر شد و به رزرو S. F. زندان ظن carjacking توطئه دریافت اموال مسروقه و سرقت پلیس سان فرانسیسکو گفت.

سن متعو پلیس به احتمال زیاد به دنبال یک اتهام سرقت و اذعان کرد CHP نیز می تواند شارژ Sua با خودرو-کد تخلفات مربوط به فرار از برخورد صحنه Haobsh گفت.

تماس با جورج کلی در 408-859-5180.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>