SurvivorNet تلویزیون یک کانال برای نجات یافتگان از سرطان می رود OTT


SurvivorNet تلویزیون راه اندازی کرده است به عنوان یک جریان خدمات پذیرایی به تعداد فزاینده ای از آمریکایی ها که در حال نجات یافتگان از سرطان. Ad-پشتیبانی خدمات راه اندازی کمی زودتر از برنامه ریزی به عنوان یک راه برای حمایت از سرطان جامعه در طول COVID-19 بحران مدیر عامل و بنیانگذار شرکت استیو Alperin جانباز ABC News گفت: B+C. “ما توپ رو به بالا پرتاب و در طول بقیه سال ما در حال سرمایه گذاری در حال گسترش برنامه های ما از جمله افزایش تعداد مربوط به فیلم های مستند مانند با تشکر از شما برای بازی به عنوان به خوبی به عنوان ما newsmagazine,” او گفت:.

این کانال گفت: محتوای آن نگرانی های مردم و داستان ها در سراسر, سرطان, از, های اخیر پیشرفت های علمی منجر به درمان های پزشکی COVID-19 ارشاد و مستند برخورد با موضوعات اعم از موسیقی به روابط.

مصاحبه SNTV هستند با چنین اخبار شخصیت به عنوان Joan Lunden, امی Robach و Tom Brokaw, به عنوان به خوبی به عنوان بازیگران پاتریک دمپسی و Marcia Cross. سرطان کارشناسان به خوبی نشان داده شده از جمله برنده جایزه نوبل دکتر جیم آلیسون و پزشکان در موسسات بزرگ مانند کلینیک مایو دانشگاه استنفورد دانا فاربر و MD Anderson.

برای داستان های بیشتر مثل این رفتن به NextTV.com.

“جامعه ما واقعا نیاز به حمایت و آسایش در حال حاضر و SNTV یک گام طبیعی به عنوان ما همچنان به گسترش ماموریت ما برای کمک به دموکراتیزه دسترسی به جهان پیشرو سرطان پزشکان و ارائه جامع اطلاعات قابل اعتماد برای بیماران مبتلا به بازماندگان و خانواده” Alperin در بیانیه ای گفت در راه اندازی. “از نظر تلویزیونی محصول به مخاطره نمی تواند بالاتر برای شخصیت ها در برنامه نویسی ما. انسان درام و احساسات به عنوان فوتی و فوری هر که من تا کنون شاهد بود.”

بازماندگان سرطان هستند یک جمعیت انتظار می رود برای رسیدن به 20 میلیون نفر در ایالات متحده در سال 2022. رایگان خدمات OTT در حال حاضر در دسترس در SurvivorNet.com تلویزیون اپل آمازون و Roku SNTV گفت.

محتوا نیز شامل, مستند, Flo, داستان عکاس Flo فاکس تداوم در چهره کوری اسکلروز متعدد و سرطان ریه است. SurvivorNet تاسیس شد Alperin و تیم Langloss.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>