نظرسنجی: اخبار, تماشای طول همه گیر


اقلیت باید نظر مثبت پوشش; کثرت نقل پخش رسانه ها به عنوان قابل اعتماد

نه در یک stay-در-خانه جمعیت اما با توجه به جدید هوروویتس پژوهش تقریبا دو سوم (63 درصد) از پاسخ دهندگان گفته اند که در حال مشاهده اخبار بیشتر در طول همه گیر و پخش اخبار ذکر شده است و توسط بیشتر مردم به عنوان یکی از قابل اعتماد ترین منابع.

جایی که آنها دریافت اخبار از بر آنچه آنها فکر می کنم در مورد COVID-19 پوشش و چقدر به آنها اعتماد آن متفاوت است, با توجه به مطالعه است.

هوروویتس در بر داشت که 40 درصد از آمریکایی ها نام حداقل یکی از پخش رسانه (ABC, CBS, NBC, Fox (متمایز از فاکس نیوز) PBS, Univision و Telemundo) به عنوان میان سه منابع قابل اعتماد.

کمی کمتر از یک سوم (30%) به نام CNN و MSNBC و در میان آن سه در حالی که بالا کابل اخبار کانال FNC نامگذاری شد 21 درصد به عنوان یکی از کسانی که.

سراسر همه پاسخ دهندگان 46% یک نظر مثبت چگونه رسانه های خبری پوشش همه گیر در حالی که 29 درصد می گویند پوشش ضعیف است. در میان کسانی که برداشت فاکس به عنوان یکی از قابل اعتمادترین منبع بیش از دو بار به عنوان بسیاری تا به حال یک دیدگاه منفی چگونه رسانه ها به طور کلی بود و پوشش ویروس در مقابل 16 درصد از کسانی که نمی استناد فاکس.

آنلاین بررسی شد 1000 ایالات متحده بزرگسالان 18-به علاوه “متعادل برای مطابقت با جمعیت بزرگسال آمریکا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>