افزایش مراقبت های بهداشتی کارگران قرنطينه افزایش نگرانی ها به عنوان coronavirus گسترش

در سراسر کالیفرنیا ده ها تن بیشتر مراقبت های بهداشتی کارگران دستور داده شده است از خانه به دلیل امکان سرایت در پاسخ به بیش از 80 مورد تأیید همانطور که از بعد از ظهر یکشنبه. در کرکلند بشویید. بیش از یک چهارم از شهر را آتش بخش قرنطینه پس از قرار گرفتن در معرض یک تعداد انگشت شماری از بیماران آلوده در زندگی مراقبت مرکز پرستاری در منزل.

با تعداد تایید COVID-19 موارد قارچ روز به روز قرنطینه پاسخ این قدر به سرعت ترک سیستم مراقبت های بهداشتی کوتاه کارکنان و غرق شده است. این وضعیت باعث شده است تا بحث در مراقبت های بهداشتی جامعه در مورد فقط آنچه استانداردهای تجهیزات پزشکی باید قبل از سفارش با استفاده از کارگران قرنطینه — و چه پروتکل های ایمنی نیاز به تبدیل شدن به امری عادی در درمانگاه و اتاق اورژانس.

دکتر جنیفر Nuzzo ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت است که در میان کسانی که استدلال بیمارستان ها نیاز به تغییر ،

“این فقط پایدار نیست به فکر می کنم که هر زمان مراقبت های بهداشتی کارگران در معرض آنها را به قرنطینه می شود و به مدت 14 روز. ما می خواهم اجرا از کارکنان مراقبت های بهداشتی” Nuzzo گفت. هر کسی نشان دادن نشانه هایی از عفونت باید در خانه بمانند او افزود: اما ارائه دهندگان که ممکن است در معرض اما نه علامتی نباید لزوما خارج از محل کار.

پاسخ درست او و دیگران گفت: “پایین می آید به یک تعادل دقیق از تکامل علم با نیاز به حفظ عملکرد سیستم مراقبت های بهداشتی.

در حالی که بیمارستان ها قرار بود آماده برای چنین وضعیت Nuzzo گفت: برنامه های خود را اغلب ، “وجود ندارد و هر قریب الوقوع بحران بهداشت عمومی آن ممکن است یکی از اولویت های خود را,” او گفت:. از سال 2003 تا سال 2019 فدرال بودجه برای بیمارستان آمادگی برنامه در آمریکا قطع شد و تقریبا در نیمی از.

در شمال کالیفرنیا قرار گرفتن در معرض بالقوه به کروناویروس جدید تشدید شد چرا که بیمارستان ها گرفتار شده بودند غافل توسط جامعه گسترش ویروس و مانع فدرال پروتکل هایی است که در ابتدا محدود تست تشخیصی برای بیماران با سابقه مسافرت به یک کشور که در آن ویروس شناخته شده بود به گردش و یا تماس با یک فرد شناخته شده عفونت است.

“در آغاز [وقوع] این اتفاق خواهد افتاد چرا که شما نمی دانید که بیماران آلوده می شوند و شما تنها بعد متوجه مردم قرار گرفتند” گفت: Grzegorz Rempala یک ریاضیدان در دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه ایالتی اوهایو که مدل گسترش بیماری های عفونی.

در حال حاضر که به این بیماری تا شروع به گسترش از طریق جامعه هر بیمار با علائم تنفسی به طور بالقوه می تواند آلوده هر چند مقامات بهداشتی توجه داشته باشید احتمال پایین باقی مانده است. به عنوان ارائه دهندگان شروع به طور معمول پوشیدن دنده محافظ و به کارگیری دقیق ایمنی پروتکل های قرار گرفتن در معرض تصادفی باید کاهش پیدا کند.

در واکاویل مورد ارائه می دهد استارک بینش خرید اینترنتی از باریک تست پروتکل در ابتدا ایجاد شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. هنگامی که یک زن بستری شد NorthBay VacaValley بیمارستان با علائم تنفسی در فوریه. 15 ده ها تن از کارگران بیمارستان در رفت و از اتاق انجام وظایف روزانه. روز بعد او را به عنوان وضعیت بدتر شده است, او به UC Davis مرکز پزشکی که در آن ده ها تن بیشتر کارکنان به طور بالقوه در معرض.

به این دلیل که زن نیست دیدار با معیارهای تست در محل در آن زمان آن را در زمان روز برای UC Davis برای تصویب به بررسی coronavirus. پس از آزمون برگشتم مثبت حدود 100 NorthBay کارگران ارسال شد به خود قرنطینه برای 14 روز. در UC Davis, 36 اضافی پرستاران و 88 دیگر کارکنان قرنطینه با توجه به اتحادیه های کارگری به نمایندگی از کسانی که کارگران است. (یک سخنگوی UC Davis گفت: این اعداد و ارقام دقیق نیست اما کاهش یافته است را برآورد.)

“ما در حال استفاده نمی شود به نگران بودن قبل از ما حتی در انجام ترياژ ارزیابی [درباره] آیا بیمار مسری است و می تواند آلوده کارگران بیمارستان” دکتر گفت: Kristi Koenig های, اورژانس های پزشکی, مدیر شهرستان سان Diego. او گفت که فکر کردن شروع به تکامل در طول 2014 شیوع ابولا. بیمارستان باید به طور معمول ماسک بیمارانی که با علائم تنفسی او گفت: با توجه به هر گونه بیمار می تواند یک بیماری عفونی مانند سل است.

در عین حال ارائه دهندگان اغلب نمی فکر می کنم در آن شرایط است. “در بسیاری از راه های ما خراب شده چرا که ما از یک جامعه 50 یا 100 سال پیش که در آن عمده قاتلان بودند, بیماری های عفونی,” دکتر گفت: Michael ویلکس یک استاد در دانشگاه UC Davis School of Medicine. “در حال حاضر ما تبدیل شده ایم راضی به این دلیل که عمده قاتلان بیماری های قلبی و دیابت است.”

در مواجهه با این خطر عفونت با بسیاری از بیمارستان ها در حال تقلا برای آموزش مجدد کارگران در اقدامات احتیاطی مانند این که چگونه به درستی فکر و اوردن تجهیزات حفاظت شخصی.

ساتر بهداشت که دارای 24 بیمارستان در شمال کالیفرنیا آغاز شده ramping تا آن سیستم مدیریت اورژانس پنج هفته پیش در آماده سازی برای COVID-19. قبل از آمدن به اتاق اورژانس ساتر بیماران خواسته می شود برای تماس با یک خط تلفن به ارزیابی توسط یک پرستار و یا یک سیستم خودکار طراحی شده برای صفحه نمایش به صورت علائم و نشانه های این ویروس است. کسانی که با احتمال زیاد علائم در حال هدایت به پزشکی از راه دور انتصاب مگر اینکه آنها نیاز به بستری در بیمارستان.

هر کسی که پس از رسیدن به یک ساتر اورژانس با علائم عفونت تنفسی داده می شود یک ماسک و منزوی. “آبریزش بینی و سرفه می توانم به شما بگویم که بسیار. آن می تواند سرد, آن می تواند یک آنفولانزا و در این آب و هوا می تواند آلرژی,” دکتر گفت: لایحه Isenberg, ساتر ارشد کیفیت و ایمنی افسر. یک پزشک یا پرستار در تجهیزات حفاظتی — از جمله N95 ماسک, لباس و عینک ایمنی — مستقر است به ارزیابی بیمار علائم. اگر COVID-19 مشکوک است, بیمار است نقل مکان کرد و به یک اتاق خصوصی.

ساتر درمان چند coronavirus بیمارانی که وارد از تراویس پایگاه نیروی هوایی قرار دارد که evacuees از الماس شاهزاده کشتی کروز قرنطینه در سواحل ژاپن پس از وقوع تشخیص داده شد در هیئت مدیره. این ساتر بيمار قرار داده شده در اتاق فشار منفی به طوری که هوا آلوده نیست گردش به بقیه بیمارستان و کارکنان با استفاده از یک اتاق را خاموش لباس و ماسک.

“ما همه چیز را مثل انسان ممکن است برای به حداقل رساندن تعداد افرادی که برای ورود به [اتاق],” Isenberg گفت. او گفت: برخی از کارگران شده اند قرنطینه; ساتر نمی خواهد فاش کل.

همه بیمارستان های در حال تطبیق تا به سرعت. پرستاران ملی ایران, یک اتحادیه به نمایندگی از بیش از 150 ، 000 پرستاران به تازگی برگزار شد یک کنفرانس خبری در بیمارستان بهتر است برای محافظت از کارگران خود را. از 6,500 پرستاران شرکت کننده در یک نظرسنجی در اتحادیه گردش کمتر از نیمی از آنها تا به حال بدست دستورالعمل در مورد چگونگی به رسمیت شناختن و پاسخ به موارد ممکن است از COVID-19. فقط 30 درصد گفت: کارفرمای خود را به اندازه کافی تجهیزات حفاظتی در دست برای محافظت از کارکنان و اگر وجود دارد افزایش در بیماران آلوده.

به عنوان ویروس همچنان به گسترش بیمارستان باید انباشت چنین تجهیزات بدانند چگونه برای اضافه کردن تخت و برنامه ریزی برای کمبود نیروی انسانی گفت: دکتر ریچارد Waldhorn یک استاد پزشکی در دانشگاه جورج تاون و کمک پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز که به تازگی همكاري توصیه هایی برای بیمارستان ها در مورد چگونه به آماده شدن برای یک COVID-19 بیماری همه گیر.

بیمارستان ها در حال حاضر باید آموزش دهندگان به گسترش وظایف Waldhorn گفت. اگر یک بیمارستان می شود غرق پزشکی سپاه ذخیرۀ می شود بسیج می تواند به عنوان شبکه ای از ارائه دهندگان خدمات که داوطلب برای کمک در شرایط اضطراری. هنگامی که کارگران آلوده شده اند و بازیابی آن ممکن است حس را به آنها را در درمان دیگر coronavirus بیماران پس آنها را به ایمنی.

در نهایت به عنوان یک بیماری گسترده می شود قرنطینه به سادگی متوقف می شود که اولویت گفت: نینا Fefferman یک ریاضیدان و اپیدمیولوژی در دانشگاه-کالج باروخ.

“وجود دارد یک نقطه که در آن ما توقف تلاش برای قرنطینه هر کسی و ما فقط می گویند ما قصد داریم بیشتر مرگ و میر ناشی از آتش نشانی قادر به مبارزه با آتش تر از همه گرفتن این بیماری است.”

این KHN داستان برای اولین بار منتشر شده در کالیفرنیا Healthline, خدمات کالیفرنیا مراقبت های بهداشتی پایه و اساس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>