برتر دریاچه قایق های حمله به ارائه گشت عروق به کارولینای شمالی پایگاه نظامی

دریاچه حمله قایق های برتر تولید کننده گشت امداد و نجات و آتش قایق ارائه خواهد شد برای اولین بار از دو 35-گشت پیاده و تجهیزات به ارتش ایالات متحده نظامی اقیانوس ترمینال آفتابی نقطه پایه در اواخر این ماه. دوم کشتی تحویل داده خواهد شد در ماه مارس; هر دو خریداری شد از طریق یک برنامه GSA قرارداد.

واقع در Brunswick County North Carolina, MOTSU یکی از بزرگترین نظامی پایانه های توزیع در جهان این شرکت گفت: در انتشار اخبار پنج شنبه.

“ما هیجان زده به جای این قدرتمند و همه کاره قایق های گشتی به خدمت در یکی از نیروهای مسلح ما’ مهم ترین امکانات حمل و نقل در کشور گفت:” چاد DuMars دریاچه قایق های حمله معاون رئیس جمهور از عملیات. “این است که به خصوص لذت بخش می شود انتخاب شده توسط ارتش ایالات متحده و از طریق ما برنامه GSA قرارداد.”

با توجه به دولت ایالات متحده در وب سایت GSA برنامه ها “دولت در دراز مدت گسترده عقد قرارداد با شرکت های تجاری ارائه فدرال و ایالتی و دولت محلی خریداران دسترسی به بیش از 11 میلیون و تجاری لوازم (محصولات) و خدمات در دوره تخفیف قیمت گذاری شده است.”

یکسان صنایع دستی 35 فوت (به استثنای موتور و موتور پاسداران) با 10 پا پرتو انتشار اخبار گفت.

این شرکت توصیف V-بدنه کشتی به عنوان طراحی شده توسط triple 250 اسب بخار موتور قایق قادر به دستیابی به سرعت بالا از 52 مایل در ساعت. هر یک از ویژگی های به طور کامل محصور اطاق دیدبانی کشتی و صندلی برای 10. پوسته محافظت شده توسط یک فوم پلی اورتان یقه بسته بندی و حمل هر دو سلاح های مانت (یکی به جلو و یکی aft) قادر به جا به .50-کالیبر اسلحه و ماشین آلات.

این پیش نویس برای هر یک قایق است که هیچ بزرگتر از 18 اینچ زمانی که موتور در حال کمرنگ و 24 اینچ که کمرنگ.

“با وجود این سه قایقران پیکربندی و 750 ترکیب اسب بخار عروق قادر به مانور در آب های کم عمق” DuMars گفت: در انتشار اخبار.

دریاچه قایق های حمله را فراهم خواهد کرد و هشت ساعت از شخصی آموزش هنگامی که قایق ها تحویل داده است.

MOTSU است که مهمات حمل و نقل نقطه در ساحل اقیانوس اطلس برای ایالات متحده آمریکا نیروهای مسلح در سراسر جهان است. این پایگاه واقع در سواحل کیپ ترس رودخانه است و در داخل آن مرزها فرمانداران Creek, ماهیگیری نهر و همچنین چندین کوچکتر بدن از آب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید