برتر screenprinting فروشگاه چالش مرکز تیم به تامین ماسک محافظ

“با همه چیز در رفتن در جهان در حال حاضر ما به تغییر چرخ دنده ها از ما به طور منظم عملیات و ما در حال ساخت ماسک برای امکانات بهداشتی و خانه های پرستاری توانبخشی, مراکز و اماکن مانند آن و همچنین به عنوان کسب و کار به طور کلی در هر دو محلی و خارج از منطقه گفت:” پت مسینا مدیریت عملیات برای صفحه نمایش گرافیکی یک کسب و کار واقع در Oakes خیابان.

مسینا گفت: مغازه خود رفت و از طریق یک زن و شوهر از نمونه های اولیه قبل از ضربه زدن بر روی یک برنده نهایی طراحی به صورت خود ماسک.

“ما تا به حال به وضوح دریافت محصول و سپس پیدا کردن الاستیک بود کمی از یک چالش است. اما من فکر می کنم ما باید مقدار زیادی در خانه در حال حاضر و بیشتر ارائه شده است. به طوری که باید به ما کمک کنید از طریق این” او گفت:.

همانطور که از اوایل بعد از ظهر سه شنبه, صفحه نمایش, گرافیک تا به حال دریافت سفارشات برای بیش از 25000 از آن ماسک.

“تیم فروش ما بوده است تپش های همراه, بنابراین ما می توانید این را به هر کسی که نیاز به آنها” مسینا گفت.

Pat Messina, the operations manager at Screen Graphics, models the masks the business is producing in Superior Wednesday, April 1. Screen Graphics have orders for over 25,000 masks from businesses ranging anywhere from nursing homes, to Halvor Lines and Super One. (Jed Carlson / jcarlson@superiortelegram.com)

پت مسینا مدیر عملیات در صفحه نمایش گرافیک, مدل, ماسک کسب و کار است که تولید در برتر روز شنبه, آوریل 1. صفحه نمایش گرافیک سفارشات بیش از 25,000 ماسک از کسب و کار گرفته تا در هر نقطه از خانه های سالمندان به Halvor خطوط و فوق العاده یکی. (Jed کارلسون / [email protected])

سفارشات نورد در از grocers, شرکت های حمل و نقل و امکانات بهداشتی به طور یکسان. پارچه ماسک به تنهایی در نظر گرفته نمی به ارائه مناسب پزشکی و حفاظت در برابر گسترش COVID-19 اما می توان آنها را زوج با یک N95 ماسک به گسترش زندگی از این دستگاه که در حال حاضر در تامین کوتاه مدت. در حالی که نه 100% موثر است که فرسوده به تنهایی برخی از متخصصان بهداشت پیشنهاد کرده اند که پارچه ماسک با این وجود هنوز هم می تواند مفید در کاهش انتقال coronavirus از فرد به فرد.

“این طیف بسیار گسترده ای از کسب و کار است که به دنبال این” مسینا گفت.

اما او در توصیف فرآیند تولید به عنوان “بسیار فشرده.” که در آن برتر چالش مرکز سطحی بار. مغازه خود اقدام به خرید الاستیک برای ماسک در 2,500-حیاط پیچ و مهره است که نیاز به برش را به 5 اینچ طول ساخت دو تسمه برای هر یک ماسک.

صفحه نمایش گرافیکی کار کرده است با چالش های مرکز قبل از.

“ما می خواستیم به آنها فرصت می دهد به نگه داشتن مردم خود را مشغول” مسینا گفت.

علامت Kroll, مدیر اجرایی, از چالش, مرکز توضیح داد که عملیات شناسایی شده است ضروری کسب و کار “از آنجا که از ما ارائه خدمات به افراد معلول” است و بنابراین همچنان به انجام کسب و کار با وجود رژیم صهیونیستی است. تونی Evers ” منظور است که غیر ضروری کارفرمایان به طور موقت نزدیک به سرعت گسترش COVID-19 شیوع.

کرول گفت: کار چالش مرکز فراهم می کند ارائه می دهد کارکنان خود یک خروجی با ارزش به خصوص در زمانی که بسیاری از مشتریان در غیر این صورت ممکن بود احساس کمی cooped.

Dominick Sanders, a Challenge Center client, cuts elastic to length for protective masks now being produced in Superior. (Photo courtesy of Challenge Center)

Dominick Sanders, چالش, مرکز, مشتری, کاهش الاستیک به طول ماسک محافظ در حال حاضر در حال تولید در برتر است. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از چالش های مرکز)

چالش مرکز عمل چندین گلخانه که در آن رشد می کند گوجه فرنگی و ریحان و خیار و کاهو و گشنیز و انواع دیگر تولید تحت بای تولید لیبل. اما آن را نیز به اجرا در فروشگاه های شغلی زیر ماراتن صنایع نام و نام خانوادگی. چالش مرکز تابعه برتر اسقف کاتولیک های خیریه اداره است.

کرول گفت: ماراتن صنایع از کار از روی صفحه نمایش گرافیک.

“ما قادر به کار از روی مقاطعه بسیار به سرعت. که در آن یک محل مانند این واقعا می درخشد” او گفت:.

کرول گفت: این مرکز غیر فعال نیروی کار قدردانی و ارزش کار را از دست داده است در بسیاری از.

“مردم ما بسیار آگاه از آنچه در حال حاضر و آنها می دانند که آنچه آنها در حال انجام است کمک به جامعه خود,” او گفت:.

Rose Wigchers attaches elastic bands, that were cut to size at the Challenge Center, to masks at Screen Graphics in Superior Wednesday, April 1. (Jed Carlson / jcarlson@superiortelegram.com)

رز Wigchers متصل باندهای الاستیک که قطع شد به اندازه در چالش مرکز به ماسک در صفحه نمایش گرافیک برتر روز شنبه, آوریل 1. (Jed کارلسون / [email protected])

Click for more coronavirus stories.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>