کانادا بر اساس هاسکی انرژی انتظار دارد که هزینه بازسازی آن برتر پالایشگاه نفت به تقریبا دو برابر شود.

این شرکت در حال حاضر گفت: برنامه ریزی برای بازسازی به هزینه $750 میلیون. نیرومند و درشت هیکل قبلا گفت: این امر هزینه 400 میلیون دلار برای بازسازی در پی یک انفجار در پالایشگاه خود در سال 2018 است.

جزئیات ارائه شد زیر نیرومند و درشت هیکل را در سه ماهه چهارم و درآمد سالانه گزارش روز شنبه. نیرومند و درشت هیکل سخنگوی نیست ویژگی افزایش به هر عامل خاص.

این شرکت انتظار دارد که هزینه های بازسازی خواهد شد تا حد زیادی تحت پوشش بیمه است.

“اما modernizations و افزایش ایمنی ویژگی های ما خواهد شد قرار دادن در جای خود نیست تحت پوشش بیمه هستند و ما انتظار داریم کسانی که به هزینه ای در حدود US $150 – $200 میلیون دلار” کیم Guttormson نیرومند و درشت هیکل سخنگوی نوشت: در یک ایمیل.

دلار کانادا نیرومند و درشت هیکل تولید $3.3 میلیارد دلار از عملیات سال گذشته از 4 میلیارد دلار در سال 2018 است. این شرکت نسبت به کاهش ترکیبی از عوامل از جمله گسترش تعمیر و نگهداری و یا خاموش شدن ناگهانی در آن ایالات متحده پالایشگاه ها و کاهش قیمت کالاها است.

این شرکت با صرف $3.4 میلیارد دلار در هزینه های سرمایه ای در سال گذشته از جمله مبلغ 113 میلیون دلار در برتر پالایشگاه بازسازی است.

“(سه ماهه گذشته) ما نیز متوجه $116 میلیون دلار قبل از مالیات بر درآمد حاصل از بیمه مربوط به کسب و کار وقفه در برتر پالایشگاه گفت:” جف هارت نیرومند و درشت هیکل با رئیس امور مالی.

نیرومند و درشت هیکل بهبود $194 میلیون دلار درآمد حاصل از بیمه در سال گذشته مربوط به بازسازی.

این شرکت گفت: همچنین اجرای کامل مکانیک بازرسی از یک برج است که گزارش شده بود در خطر سقوط هفته گذشته است. نیرومند و درشت هیکل انتظار برای ایمن سازی پشته با یک جرثقیل با اضافه کردن آن را نمی خواهد به تاخیر در راه اندازی پالایشگاه.

راب Symonds, Husky را رئیس اجرایی گفت: این شرکت انتظار دارد که ظرفیت روغن برای رشد به 400 ، 000 بشکه در روز که برتر می آید و آنلاین در سراسر پایان 2021. پالایشگاه است که انتظار می رود برای حفظ ظرفیت 50000 بشکه در روز است.

ویسکانسین عمومی رادیو شنیده می شود در پورت دوقلو در 91.3 FM و یا آنلاین در wpr.org/news.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im