سرپرست یکی از ما بزرگترین مدرسه عمومی سیستم ها دارای یک پیام برای DeVos: ‘شما نمی توانید هر بچه در مدرسه’

توسط دانا باش و بریجت نولان | ایسنا

علامت های یادآوری دانش آموزان به اقامت 6 فوت از هم جدا است و در حال حاضر در طبقه. از جنس پلکسی گلاس است تا در مقابل ، میز فاصله در یک اجتماعی-فاصله راه در کلاس های درس.

این است چگونه منتوا ابتدایی و دیگر مدارس عمومی کانتی فیرفکس ویرجینیا در حال آماده سازی برای بازگشت به مدرسه در سن COVID-19.

در حال حاضر دانش آموزان این مدرسه در حومه شهر, سیستم, یکی از بزرگترین در کشور تنها خواهد آمد جسمی بازگشت به مدرسه در یک محدود راه: دو روز در هفته در کلاس درس. بقیه را مجازی و پدر و مادر نیز باید گزینه ای را برای نگه داشتن بچه ها خود را در خانه به طور کامل.

اسکات Brabrand سرپرست کانتی فیرفکس مدارس می گوید: این بهترین گزینه آنها می آیند تا با به پیروی از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری دستورالعمل.

“ما در حال رفتن به PPE برای همه ما معلمان و دانش آموزان ما در حال رفتن به یک بازگشت به مدرسه جدید در حالت عادی برای کانتی فیرفکس و برای مدارس در سراسر کشور” Brabrand گفت: در طی یک مصاحبه در یک کلاس درس در میان میز مستقر 6 فوت از هم جدا.

وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos بارها و بارها تماس خارج کانتی فیرفکس ویرجینیا انتقاد از سیستم مدرسه ای این طرح در حال حاضر تنها دو روز در هفته در کلاس درس به عنوان کافی نیست. Devos اشاره کرده است که آن را به خوبی تامین می شود در یکی از ثروتمندترین نقاط آمریکا است.

“من می خواهم آن را به نخبگان سیستم مدارس دولتی در آمریکا — ارائه شده به خانواده های به اصطلاح ‘انتخاب’ برای این پاییز و بهار تلاش در آموزش از راه دور یک فاجعه بود. من این را به عنوان مثال از آنجا که چیزهایی مثل این نمی تواند اتفاق می افتد دوباره در پاییز. آن را خواهد شکست آمریکا در دانش آموزان, و آن را خواهد شکست مالیات دهندگان که پرداخت مالیات بالا خود را برای آموزش و پرورش” DeVos گفت: در طول یک coronavirus وظیفه نیروی نشست خبری هفته گذشته که در آن او سخت تحت فشار قرار دادند برای مدارس آمریکا برای بازگشایی تمام وقت.

“COVID بازدید همه ما و دستورالعمل برای 6 پا اجتماعی فاصله به سادگی به این معنی نیست که شما نمی توانید هر بچه در یک مدرسه با موجود مربع رد پای. این درست است که ساده” Brabrand صراحت گفت در پاسخ به DeVos.

او استدلال می کند که آنها ممکن است مقدار زیادی از منابع اما است که نمی شود آن را عملی تر برای بسته بندی دانش آموزان به مدارس و هنوز هم به دنبال اجتماعی-فاصله دستورالعمل.

“این رویای آمریکایی, آمریکا آموزش و پرورش است. ما در اینجا به ارائه آن را به همه ما دانش آموزان و خانواده ها و کسانی که نقد آن, من فکر نمی کنم باید بهترین منافع عمومی آموزش و ایالات متحده در قلب او گفت:” با یک نه چندان ظریف حفاری در DeVos که هدف این است که به حرکت بیشتر بودجه عمومی با دانش آموزان به مدارس خصوصی.

کانتی فیرفکس یکی از بزرگترین مدارس در کشور با بیش از 188,000 دانش آموزان در کلاس های pre-K-12.

Brabrand گفت که در زمان عادی دانش آموزان به طور متوسط حدود 18 اینچ به دور از یک دیگر و او محاسبه است که به منظور به اندازه کافی فضا برای همه دانش آموزان خود را به فاصله اجتماعی آنها تقریبا نیاز به یکی دیگر از سیستم مدرسه از 200 سایت.

خود را به نقطه دیگری راه او گفت: مدرسه سیستم اندازه “پنج پنج ضلعی.”

“شما نیاز به یکی دیگر از پنج پنج ضلعی از فضا قادر به با خیال راحت جای همه دانش آموزان در مدارس عمومی کانتی فیرفکس” او گفت که نه تنها گران است اما امکان پذیر نیست در آینده در ساخت شش هفته قبل از مدرسه شروع می شود.

“آنچه ما در حال انجام است بهترین که ما می توانیم تحت محدودیت های COVID-19” او اصرار داشت.

پدر و مادر به امید بهتر

کانتی فیرفکس پدر و مادر میریام Aguila می گوید او امیدوار است که بهترین سیستم مدرسه می توانید انجام دهید به نظر می رسد خیلی بهتر از آن را در بهار او را افزایش kindergartner و پسرش که رفتن به کلاس سوم.

او نا امید شده بود با مجازی فرایند یادگیری — و اشاره کرد که آن را به حال بیش از حد بسیاری از سیستم عامل است که اغلب به درستی کار نمی کند.

“پسر من مانند 200 ایمیل های که من فقط نمی باید از این زمان برای رفتن از طریق” Aguila گفت: او پس از آن-کلاس دوم.

“گرفتن او وارد شده که مشکلات فنی فقط وجود دارد. پس از آن من احساس مانند یک فرد آن که از آن من نیست زمینه است. پس از آن دیوانه بود,” او گفت: بازتاب سرخوردگی و تجربه پدر و مادر در سراسر کشور است.

“وجود دارد (بودند) چند بار که خدا را شکر کار من بود درک که در آن من در دسترس نیست در صبح و من تحت فشار قرار دادند من چت روم یا در بعد از ظهر گاهی اوقات حتی زمانی که آنها در رختخواب به دلیل آن بود آرام” او به یاد می آورد.

Aguila یک مادر تنها اما نظر خودش را خوش شانس است. او از خانه کار می کنند و کمک از جمله از مادر خود را که در زندگی با آنها.

“حتی مادر من از بودن در اینجا حتی با کمک گاهی اوقات شما باید به مانند” آرام است. من در یک تماس!'” او گفت:.

“گاهی اوقات من می خواهم تا 2, 3 صبح فقط به این دلیل که خانه آرام من می توانم تمرکز. و سپس شما باید تا صبح در تلاش برای انجام بهترین شما می توانید” او اضافه شده است.

با وجود همه که Aguila برنامه ها را انتخاب کنید تمام وقت مجازی یادگیری برای سقوط. او نگرانی در مورد افشای 71 ساله و مادر و همچنین می گوید اگر وجود دارد سنبله در منطقه و دو-روز-یک-هفته-فرد در یادگیری را متوقف می کند او بچه ها را حداقل ثبات است.

دانستن است که سی ان ان نیز صحبت به مدرسه او را سرپرست او گذشت یک درخواست به صورت مجازی در یادگیری می شود کارآمد تر برای سقوط.

“ما تا به حال دو هفته که در آن ما تلاش,” Brabrand اذعان بلکه اصرار آنها “افزایش یافت” پس از آن.

“من آرزو می کنم ما قادر به انجام این کار از سمت راست دروازه. ما باید درس های آموخته شده و ما با استفاده از این درس به ما کمک کند آماده برای موفق پاییز,” او گفت:.

برخی از مشکلات آنها را در بهار مانند تامین امنیت سیستم — مشغول به کار شده اند ، اما چالش های دیگر پرچم توسط Aguila مانند استفاده از بیش از یک پلت فرم خود را تغییر دهید. آنها را به استفاده از “تخته سیاه” و “گوگل کلاس درس.”

اما Brabrand اصرار معلمان در حال بهتر شدن آموزش است که هر دانش آموز با مسائل مربوط به اتصال و یا نیاز به یک کامپیوتر و یا I-پد می توانید دریافت کنید.

تا کنون اکثر پدر و مادر در حال امید بستن برای فرد در یادگیری است.

همانطور که از اواخر جمعه حدود نیمی از منطقه مدرسه دانش آموزان ثبت نام به حال خود اولویت و Brabrand گفت: تقریبا دو سوم, درخواست برای یک فرد با تجربه و مورد سوم به صورت مجازی.

“بسیاری از ما خانواده ها و جوامع می خواهید به عقب بر گردیم به حالت عادی اما ما باید انجام دهیم عادی در زمینه COVID-19. ما باید قادر به بازگشایی مدارس مسئول و امن مد برای دانش آموزان ما برای کارکنان ما و برای جامعه ما,” او گفت:.

هر کس در سایت مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک از جمله جوانترین دانش آموزان که او اذعان می کند خواهد بود یک چالش برای کودکان.

“یکی از چیزهایی که من به پدر و مادر در حال حاضر به عنوان به نظر شما انتخاب خود را در مورد مجازی و یا بازگشت به مدرسه قرار دادن ماسک بر روی فرزند خود را برای چند ساعت در روز در حال حاضر بیش از تابستان ببینید که چگونه از آن است. این یک تجربه جدید برای کودکان و نوجوانان. من هنوز هم باور پذیری کودکان است. ما می دانیم که بعضی از بچه ها دوباره خیلی زود سنین است که آنها ممکن است مبارزه با ماسک و ما نیاز به کشف کردن چگونه ما با کسانی که بچه های فردی و یا ارائه حمایت های اضافی برای ما معلمان که در آن برخی از شرایط وجود دارد.”

او گفت: وجود خواهد داشت و دیگر امکانات رفاهی برای دانشجویان, از جمله کسانی که با نیازهای ویژه که نمی تواند پوشیدن ماسک.

“ما در حال رفتن به PPE در برخی از موقعیت ها و دستکش و روپوش و سپر چهره های که ارائه حفاظت اگر ماسک نیست این راه است که ما می توانید بروید,” او گفت:.

معلمان نگرانی

هر چند برخی از داده ها نشان می دهد که کودکان با COVID-19 نمی تواند به عنوان بیمار به افراد مسن کارشناسان مانند دکتر دبورا Birx کاخ سفید را coronavirus پاسخ هماهنگ پذیرفت که وجود ندارد به اندازه کافی تست به می دانم که به اندازه کافی در مورد کودکان, به خصوص وقتی که می آید به انتقال ویروس است. که ناشناخته است و خروج از معلمان سراسر کشور عصبی در مورد چشم انداز صرف در تمام طول روز در داخل خانه.

در کانتی فیرفکس معلمان بیش از حد مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک حتی در مقابل کلاس درس و دانش آموزانی که به مدرسه می آیند بدون ماسک را متوسط چک.

Brabrand گفت که او بخواهد می تواند آن را یک گام بیشتر و ارائه تست برای ویروس اما آن را قابل اعتماد نیست و یا هنوز در دسترس.

“یکی از چیزهایی که در یادگیری با ما در بخش بهداشت و درمان است که شما تست برای لحظه ای که در زمان. آیا ما به اندازه کافی تست های موجود در این کشور به آزمایش کودکان و نوجوانان که به طور منظم از یک پایه و اساس و یا دانشکده ما? من می دانم که چیزی است که کالج ها به دنبال, اما پس از آن گفتگوهای ما در اینجا یکی از سوالات این است که واقعا فقط گرفتن یک لحظه در زمان,” او گفت:.

“من فکر نمی کنم هر یک از ما وجود دارد و در عین حال, در ایالات متحده,” او اضافه شده به صراحت.

بودجه تهدید

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صرف این هفته به شدت هل دادن به بازگشایی مدارس است که نه تنها مهم برای رشد کودکان بلکه کلید jumpstarting اقتصاد اجازه می دهد پدر و مادر به ترک خانه و رفتن به محل کار.

هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و DeVos حتی تهدید به خودداری فدرال دلار برای مدارس است که نمی به طور کامل بازگشایی شده است.

واقعیت این است که 90 درصد از مدارس آمریکا دریافت کمک های مالی خود را به صورت محلی.

در Fairfax County Brabrand گفت: تنها 2 درصد از بودجه می آید از فدرال دلار است.

“این در مورد بازی های سیاسی. آن را در مورد بودجه دعوا. آن را در مورد آنچه انجام می دهند بهترین برای امریکا در زمان بحران و ما باید مختصر و روشن حمایت رهبری است که می گوید: “آن را انجام دهد و آن را خوب انجام دهد و ما اینجا هستیم برای حمایت از شما. به ما بگویید آنچه شما نیاز دارید به طوری که ما می تواند شما را موفق خواهد بود.’ ما نیاز به طرفداران آموزش و پرورش عمومی به ایستادن و می گویند ‘Superintendents در سراسر کشور مدارس سراسر کشور هستند و همه در تلاش برای انجام کار درست و ما در اینجا برای حمایت از شما. به ما بگویید که چگونه ما می تواند کمک کند.’ این چیزی است که رفتن به این دستور العمل برای موفقیت این سقوط,” او گفت:.


The-سی ان ان-سیم™ & © 2020 کابل شبکه خبر, Inc., یک WarnerMedia شرکت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>