Sunwise رسانه ای برای آزادی “امید ایجاد کرد’


مستند در دسترس از طریق دی وی دی و دیجیتال, on May 12

Sunwise رسانه ها گفت: آن را انتشار مستند خود امید ایجاد کرد در مارس 12 از طریق دی وی دی و دیجیتال.

آزادی است که زمان به هماهنگی با سلامت روان ماه و پيشگيری از اعتياد در هفته است.

این فیلم به کارگردانی Sunwise را Ri-Karlo دستی است که در مورد لوسی هال, بنیانگذار مری هال خانه آزادی زنان اعتیاد مرکز درمان.

“این مستند متولد شد و از خود من در جستجو برای درک و کمک به پدر من که در بهبود و گفت:” دستی. “من مواجه می شوند لوسی هال و گرفته شده توسط او پرده و قدرتمند پیام امید. امید ایجاد کرد ایجاد شد برای تغییر این گفتگو از سوء مصرف مواد و اعتیاد به بهبود است. ما را بهبود می یابند و ما بهتر است – این پروژه یک آبی چاپ چگونه بسیاری از ما که فقط انجام داده اند.”

مرتبط با: Sunwise رسانه های مستند برنده طلا در جوایز ویژه

Sunwise خواهد شد میزبانی رایگان livesream حزب برتر و آنلاین کارگاه های آموزشی.تمام مراکز درمانی و مدارس و افراد در بهبود و عزیزان خود هستند دعوت به حضور آنلاین ممکن است 12h. لینک ها و دعوت از کدهای می توان در www.hopevillageproject.com.

امید ایجاد کرد در دسترس خواهد بود به صورت دیجیتالی از سیستم عامل از جمله آمازون, فیلم گروه رسانه ای/Infobase و شادمانی. دی وی دی نیز در دسترس خواهد بود در آمازون و در هر کجا که دی وی دی به فروش می رسد.

آموزشی و غیر تئاتری غربالگری مجوز در دسترس هستند از طریق Soundview Media Partners,

Sunwise رسانه آغاز شده توسط سابق گزاف گویی مدیران دستی و Elverage آلن با هدف ایجاد فیلم های مستند و امکانات با هدف انجام خوب برای جامعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>