ساندنس در حال حاضر به جریان ‘راز او را نگه می دارد’


سریال سرچشمه در استرالیا

شبکه AMC’ جریان خدمات ساندنس در حال حاضر به دست آورد ایالات متحده آمریکا حقوق به اسرار او را نگه می داردشش بخش درام از استرالیا.

اسرار او را نگه می داردیک Lingo, تصاویر, تولید, ستاره, Laura Carmichael, Jessica de Gouw و Michael Dorman و برتر خواهد شد در ساندنس در حال حاضر در طول تابستان است.

“ساندنس در حال حاضر هیجان زده است به کار با دوستان ما در DCD حقوق دیگری با کیفیت بالا درام سری. با آن suspenseful تاریک و پیچ خورده اسکریپت و ستارگان بازیگران رهبری Laura Carmichael and Jessica de Gouw, اسرار او را نگه می دارد و مطمئن است که دیگر نمی تواند-miss درام برای مشترکان ما” گفت: Shannon کوپر معاونت برنامه نویسی برای ساندنس در حال حاضر.

این سری است که بر اساس رمانی از مایکل Robotham. از ویژگی های آن دو زنان باردار از های مختلف اقتصادی در شرایطی که جهان برخورد به عنوان آنها سعی کنید به نگه داشتن اسرار خود را.

“ترکیبی از ستارگان تیم خلاق, اجرای فوق العاده از پیشرو استعداد و حقیقت اقتباسی از پرفروشترین رمان منجر به استثنایی درام است که اسرار او را نگه می دارد” گفت: نیکی دیویس ویلیامز مدیر عامل شرکت DCD حقوق. ما بسیار افتخار است که این مجموعه را دریافت کنید ما قرار گرفتن در معرض آن را سزاوار طریق ساندنس در حال حاضر و می دانم که آن را نمی خواهد نا امید ما مخاطبان است.

اسرار او را نگه می دارد یک Lingo تصاویر تولید برای شبکه ده با تولید بودجه از صفحه نمایش استرالیا در ارتباط با ایجاد NSW.

“ساندنس در حال حاضر برخی از بهترین سرپرستی محتوا در ما هیجان زده هستند که در آمریکای شمالی مخاطبان به زودی قادر خواهد بود به تماشای سری در چنین محترم پلت فرم” گفت: هلن بودن از Lingo تصاویر. “این یک داستان جهانی, بنابراین من خوشحال هستم که آن را به روی صفحه نمایش در ایالات متحده و همچنین در انگلستان و فرانسه و استرالیا و دیگر مناطق. این نشان می دهد ما بسیار افتخار می کنیم.”

ساندنس در حال حاضر در دسترس است بر روی اکثر جریان دستگاه برای $6.99 یک ماه و یا $4.99 یک ماه با اشتراک سالانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید