ساندنس در حال حاضر اعلام کرد ممکن است تخته سنگ


پس از جام جم بسته بندی شده در مارس تخته سنگ های برتر شدید روانی هیجان انگیز پناهگاه (May 23) بازیگران Josefin Asplund (دختری با خالکوبی اژدها ها) در یک نقش دوگانه و Matthew Modine (غریبه همه چیز) به عنوان یک دستکاری دکتر (تریلر) ساندنس در حال حاضر هیجان زده به اعلام آن ممکن است تخته سنگ که شامل دو منحصر به فرد برای اولین بار. “استرالیا نسخه از زنان خانه دار ناامید (Sydney Morning Herald), بد مادران برای اولین بار در پنج شنبه, مه 7 و جدید انگلیسی, تریلر روانی توبهبا “به اندازه کافی پیچ خورده و شهوت پرست فتنه به نگه داشتن شما را به آینده” (اخبار.co.انگلستان) با بازی جولی گراهام (Queens of Mystery The Bletchley Circle) و نیل Morrissey (مردان رفتار بد قابل توجه) برای اولین بار در روز شنبه, مارس 21 (تریلر).

علاوه بر این ساندنس در حال حاضر به طور انحصاری برای اولین بار در بیشتر قسمت ها از پناهگاه (پنج شنبه ها) و آوردن آخر از رستوران در فصل 3 در پنجشنبه., مارس 7 (تریلر).

سراسر مه ساندنس در حال حاضر نیز می افزاید:

  • ستاره نکردم فیلم
    • تاریخی, درام, دوشس بازیگران Keira Knightley, Ralph Fiennes, شارلوت رمپلینگ, دومینیک کوپر و Hayley Atwell
    • جایزه اسکار نامزد دریافت جایزه فیلم شما می توانید روی من حساب بازیگران Laura Linney, مارک رافالو, Matthew Broderick, Josh Lucas و ساده لوح هافمن
    • کمدی رمانتیک مدیریت با بازی Jennifer Aniston, Steve Zahn, مارگو مارتیندیل, Fred Ward و وودی هارلسون
  • اعتیاد true crime THE HACKER WARS, BIGGIE & توپاک و مورد سالی CHALLEN
  • الهام بخش مستند نیست و در عین حال تیره, دوقلو زندگی: های ذهن و بدن و یک رای

یادآوری: ساندنس در حال حاضر گسترش آن 7 روز تست رایگان برای 30 روز به مشترکان جدید با کد ویژه: SUNDANCENOW30.

مفصل ممکن است تقویم زیر است.

چهار شنبه, آوریل 1

دوشس

تریلر

یک درام تاریخی است که تواریخ زندگی از 18 قرن به زبان انگلیسی اشراف زاده Georgiana کاوندیش, Duchess of Devonshire (کیرا نایتلی, دزدان دریایی کارائیب , فیلمPride & Prejudice) بود که ناسزا برای او عجیب سیاسی و زندگی شخصی. همچنین با بازی رالف فینس (The Grand Budapest Hotel, شیندلر لیست, هری پاتر فیلم), شارلوت رمپلینگ (45 سال در استخر, حکم), Dominic Cooper (Captain America: The First Avenger, واعظ) و کایرا نایتلی (Captain America: The First Avenger, Agent Carter). جایزه اسکار برای برنده بهترین طراحی صحنه و لباس. (2008)

شما می توانید روی من حساب

تریلر

جایزه اسکار نامزد دریافت جایزه فیلم در مورد یک مادر مجرد (Laura Linney, Ozark, قصه های شهر) که زندگی انداخته است به آشفتگی پس از تلاش او به ندرت دیده می شود برادر (مارک رافالو, Avengers, Spotlight) بازگشت به خود را کوچک Catskill وطن. همچنین بازیگران Matthew Broderick (فریس بولر روز تولید), Josh Lucas (Sweet Home Alabama, یک ذهن زیبا) و Gaby Hoffmann (شفاف میدان رویاها). (2000)

دوشنبه, مه 4

آن را هنوز تاریک

تریلر

پیشگامانه داستان سیمون mister spoon, یک استعداد جوان ایرلندی فیلمساز با ALS به عنوان او عازم کارگردانی اولین فیلم سینمایی خود را با استفاده از چشم و چشم زل زل نگاه کردن فن آوری. (مستند 2016)

سهشنبه, مه 5

THE HACKER WARS

پاره پاره از بین المللی عناوین The Hacker Wars شما را به خط مقدم از پر مخاطره جنگ بر سرنوشت اینترنت و آزادی و حفظ حریم خصوصی. (مستند 2014)

پنج شنبه, مه 7

بد مادران Ep 1 (اختصاصی برتر)

“استرالیا نسخه از زنان خانه دار ناامیدThe Sydney Morning Herald

“جذاب فریبنده و پر از شگفتی است. این مصاحبه نیز بسیار عالی”Ryno TV

“عمل بسته بندی شده” که.com.au

“یک پیچ خورده, قتل, رمز و راز و فوق العاده بازیگران… این است که بلافاصله پس اعتیاد آور مشاهده”The Sydney Morning Herald

تریلر

سارا (تس Haubrich, انواع پستانداران گوشتخوار دله, Alien: میثاق) حومه سعادت نابود شده است زمانی که او شوهر دار با بهترین دوست او شارلوت (Melissa George, همسر خوب خانه و دورسر از بدفورد مادران است. سرنگون از پر افاده باشگاه سارا می یابد غیر منتظره پشتیبانی در میان عنوانی بد مادران است. دوستان جدید انتقام دقیق شارلوت که منجر به نتایج مرگبار. همچنین بازیگران مندی McElhinney (عشق کودک, کمدی, Inc.), Jessica Tovey (سرزمین عجایب, خانه و دور), شالوم Brune-فرانکلین (قلب مرد) و Don Hany (شرق غرب 101, Picnic at Hanging Rock).

پناهگاه Ep 3 (اختصاصی)

تریلر

یکی دیگر از قسمت پیچ خورده نوردیک psychological thriller بازیگران Josefin Asplund (دختری با خالکوبی اژدها ها) و Matthew Modine (غریبه چیزهای Full Metal Jacket شوالیه تاریکی افزایش می یابد). هلنا شروع به تحقق بخشیدن به Siri بود می ترسید توسط همکار بیماران در Himmelstal. Corin به او هشدار می دهد که او ممکن است شکنجه توسط کارول اگر او نمی دهد و دوربین خود را به عقب.

رستوران, فصل 3 قسمت 8 – آخر (Sundance در حال حاضر اصلی)

تریلر

قسمت دیگری از سوئد دوره درام. جان فرار از پلیس. او تماس Christina و معا-Li و می خواهد آنها را به فرار با او. اونو اما مظنون چیزی در جریان است. نینا احساس خیانت Calle داشتن باز قلب او دوباره.

چهار شنبه, مارس 11

مدیریت

تریلر

سفر بانوی فروشنده (جنیفر آنیستون, دوستان, کیک) که مبادرت به فروش ارزان هنر به شرکت های کوچک و متل, دارای یک پرت کردن با یک بی هدف, underachieving متل manager (Steve Zahn, که چیزی که شما باید انجام دهید!, صحرای بزرگ آفریقا) که سپس به دنبال او در سراسر ایالات متحده است. همچنین بازیگران مارگو مارتیندیل (توجیه آمریکایی ها), Fred Ward (لرزش, Remo Williams) و وودی هارلسون (به سلامتی, سه تابلوهای تبلیغاتی خارج Ebbing میسوری). (2008)

پنج شنبه, مارس 12

BIGGIE & توپاک

تریلر

نیک برومفیلد به بررسی زندگی و قتل از رپرهای Biggie Smalls و Tupac Shakur و رقابت بین ساحل شرق و غرب موسیقی است که به اوج خود رسید در مرگ و میر خود را. این فیلم به نظر می رسد در سابق دوستی این دو هنرمند و بررسی امکان پوشش یو پی اس و پلیس فساد است. (مستند 2002)

پنج شنبه, مارس 14

بد مادران Ep 2 (اختصاصی)

سارا و بد مادران نبرد برای روشن شدن آنتون نام و آوردن عدالت به شارلوت. Bindy سخت می شود عشق از پدر و مادر خود را.

پناهگاه Ep 4 (اختصاصی)

دکتر Kowalska غواصی عمیق تر به هل در مقابل سیری روایت و دکتر سیلوا شروع می شود و با داشتن بیش از شک و تردید. در ضمن هل رشد می کند و نزدیک به انزو که شروع به این باور است که او را به گفتن حقیقت است.

چهار شنبه, مارس 18

دوقلو زندگی: های ذهن و بدن

زیر یک سال در زندگی شخص هوگان خواهر دوقلوی بهم چسبيده که همچنین بخشی از مغز است. های خیلی بیشتر از یک جمجمه و عصبی پل – بخشی از مغز که تنظیم آگاهی حسی و حرکتی سیگنال – این دوست داشتن و اهل تفریح و بازی خواهر نمونه های باور نکردنی خواهد به زندگی می کنند. با 20% شانس زنده ماندن در هنگام تولد دختران همچنان به نادیده گرفتن شانس حرکت فراتر از نقاط عطف رشد اعتقاد بر این بود غیر ممکن است برای آنها.

پنج شنبه, مارس 19

مورد سالی CHALLEN

در سال 2010 در ساری, مادر دو سالی Challen, bludgeoned شوهر او را به مرگ به عنوان او نشسته و خوردن ناهار در میز آشپزخانه. هیچ کس در دادگاه, از جمله نزدیکان و دوستان شگفت زده شدند هنگامی که هیئت منصفه او را به اتفاق آرا به جرم قتل. در این سال سالی است به طور گسترده ای گزارش شده درخواست تجدید نظر در برابر او اعتقاد گریبانگیر روزنامه ها و ملت است. سالی جدید دفاع وکلا استدلال می کنند که او قربانی ریچارد ‘سرکوبگر کنترل’ تازه درک نوع سوء استفاده روانی و که او باید در زندان برای قتل نفس نه قتل. این اولین بار است که اجباری کنترل ارائه شده به دادگاه به عنوان بخشی از دفاع به قتل است. (مستند 2019)

پنج شنبه, مارس 21

توبه و طلب بخشایش (منحصر به فرد برتر)

“Suspenseful”نگهبان

“ما را نگه داشته بر روی لبه صندلی ما و ارائه تاب و چرخش ما آینده را نمی بیند… هر قسمت بود واقعا کپسوله سازی”آفتاب

“به اندازه کافی پیچ خورده و شهوت پرست فتنه به نگه داشتن شما را به آینده”inews.co.انگلستان

تریلر

Rosalie را (جولی گراهام, ملکه, راز, شتلند, The Bletchley Circle) جهان فرو می ریزد و پس از مرگ او پسر, اما زمانی که یک زن زیبا و جذاب و در عین حال مرموز مرد جوان (Nico Mirallegro, My Mad Fat Diary, lily pebbles) وارد زندگی او را برای همیشه لطفا برای تغییر زندگی خود را. همچنین بازیگران تلولا Greive (Millie عبور سیندرلا) و نیل Morrissey (مردان رفتار بد قابل توجه). (3 EPS)

بد مادران Ep 3 (اختصاصی)

سارا خطرات ایمنی خود را برای پیدا کردن برخی از اثبات است. Bindy پاره شده بین مهمانی و مادری.

پناهگاه Ep 5 (اختصاصی)

دکتر Kowalska می شود شدیدتر و بی رحمانه با هل دیگر تظاهر به باور او. دکتر سیلوا درگیر می شود و منع Kowalska از مصاحبه او را هرگز دوباره. هل شروع می شود و به هم چسباندن اطلاعات بیشتر در مورد خواهر و Himmelstal.

چهار شنبه, مارس 25

یک رای

تریلر

فیلم برداری در پنج مکان در یک روز یک رای قطاری از داستان فوتی و فوری متنوع رای دهندگان در روز انتخابات 2016. در زمان خنده دار تعجب آور و دردآور در این فیلم شانه خالی سیاست های حزبی به نفع صادقانه به تصویر کشیدن. (مستند 2020)

پنج شنبه, مارس 28

BEING HUMAN فصل 3

تریلر

بر اساس محبوب بی سی نشان می دهد از همان نام کانادا supernatural, ترسناک, فیلم کمدی-درام شرح زیر است سه twentysomethings های یک خانه و تلاش برای یک زندگی عادی در بوستون با وجود اینکه یک شبح (Meaghan Rath, جدید, دختر, Hawaii Five-0) یک گرگینه (Sam Huntington, Jungle 2 Jungle دختران خوب) و یک خون آشام (Sam Witwer, Star Wars: The Clone Wars, Supergirl). (13 Eps در دسترس همه در یک بار)

بد مادران Ep 4

سارا کشف جدید مظنون در قتل بررسی است. Maddie مبارزه برای حفظ حضانت پسرش.

پناهگاه Ep 6

دکتر سیلوا و دکتر Kowalska ادامه به برخورد بیش از سیری درمان در حالی که دکتر فیشر را تشویق می کند تا مبارزه خود را برای پیشبرد تحقیقات خود را. هل عمیق تر می شود به مشکل و تلاش برای اثبات هویت او است.

—————-

از AMC شبکه ساندنس در حال حاضر است که برای فرهنگ ولع مصرف بیننده تلویزیون به دنبال خود سری بعدی به عقده روحی و ارائه می دهد یک انتخاب غنی از اصلی و منحصر به فرد سری از جاذب واقعی جرم و جنایت به قلب توقف درام و به شدت هوشمند پلیسی از سراسر جهان, همه جریان های تجاری و رایگان. منحصر به فرد برنامه های جدید اضافه می شوند هر هفته. ساندنس در حال حاضر به طور انحصاری برای اولین بار چندین متمایز تحسین ساندنس در حال حاضر سری اصلی از جمله فوقالعاده هیجان انگیز کشف جادوگران با بازی Matthew Goode و ترزا پالمر; glamourous, هیجان انگیز Riviera بازیگران Julia Stiles;, فرانسوی, جرم و جنایت, درام, اداره; و سوئد دوره, درام, رستوران, و همچنین به عنوان ساندنس در حال حاضر Exclusives, مانند, انگلیسی, درام روانی تقلب; نوردیک نوآر, هیجان انگیز Wisting و انگلیسی, هیجان انگیز, گریه بازیگران, Jenna Coleman; و همچنین جریان exclusives از جمله امی و برنده خارجه اتحادیه بازیگران رزاماند پایک و Chris o’dowd;, انگلیسی, هیجان انگیز دروغگو بازیگران Joanne Froggatt و Ioan Guffard; و پرچین true crime سری هیچ کس را دیدم یک چیز و قتل برای عشق با آماندا ناکس پادکست. ساندنس در حال حاضر لذت می برد می تواند برای $6.99/ماه یا $4.99/ماه با یک عضویت سالانه. هیچ کابل اشتراک مورد نیاز است.

تماس: لورن Wynne 301.830.8032, [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>