اشتراک خستگی و بالا بردن تحمل در جریان تبلیغات


IAS, مطالعه می یابد 55 درصد از مصرف کنندگان برنامه ریزی برای تماشای رایگان OTT تصویری

این شکوفه ممکن است در آینده برای پرداخت تجاری-اشتراک رایگان جریان, خدمات, بر اساس یک مطالعه جدید از دیجیتال آگهی تایید شرکت انتگرال آگهی علم است.

یک نظرسنجی از مصرف کنندگان ایالات متحده یافت می شود که 76 درصد می گویند آنها در حال حاضر به دیدن تبلیغات در ازای تماشای رایگان جریان ویدئو. این بررسی همچنین نشان داد که 55% طرح برای تماشای رایگان تصویری خدمات جریان در 12 ماه آینده.

IAS یافت که نزدیک به 90 درصد از مصرف کنندگان دسترسی به یک تلویزیون متصل. CTV راه مصرف کنندگان ترجیح می دهند به تماشای جریان محتوا. با توجه به بررسی 83 درصد از مصرف کنندگان حداقل یک پرداخت های ویدیویی و خدمات و به طور متوسط آنها دسترسی به 3 خدمات.

IAS آمده است که پرداخت می شود در حالی که جریان ویدئو خدمات مانند Netflix بکشد باید جریان اصلی تصویب خود رشد کند.

“با مصرف کنندگان نشان می دهد آنها اعضاء را در جریان اشتراک ad-پشتیبانی محتوای بیشتر خواهد شد در تقاضا از همیشه به تبلیغ یک فرصت واقعی برای رسیدن به کلید مصرف کنندگان است. اما به عنوان ما می بینیم آگهی دلار جریان به این محیط جدید ما به ناچار دیدن تقلب را دنبال کنید.” IAS CMO تونی مرلو گفت.

این IAS جریان جنگ گزارش بر اساس 1,270 شرکت کنندگان به طور مساوی توزیع شده در سراسر سن و جنس براکت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>