توسط Gina یو | سی ان ان

سرخک ممکن است منجر به جدی, عوارض کشنده نیست و اغلب همراه با بیماری یک مطالعه جدید می یابد.

تقریبا یک سوم از تمام موارد گزارش شده از سرخک عوارض مانند ذات الریه و هپاتیت و مننژیت ویروسی, با توجه به مطالعه منتشر شده در دوشنبه در مجله پزشکی BMJ گزارش مورد. نویسندگان توصیف سه مورد از بزرگسالان سرخک با عوارض اضافی به عنوان یک نتیجه مستقیم از عفونت است.

سرخک بسیار مسری تنفسی عفونت های ویروسی اغلب همراه با تب و سرفه و خارش. پس از آن سرکوب سیستم ایمنی بدن باعث می شود افراد در معرض خطر عوارض در هر ارگان بدن محققان گفتند.

هر چند این بیماری و عوارض آن قابل پیشگیری با واکسن محققان گفتند ضد واکسیناسیون, کمپین کمک به افزایش موارد در کودکان و بزرگسالان است. تحقیقات نشان می دهد عوارض رخ می دهد و معمولا در افراد زیر 5 یا بالاتر از 20 سال است.

مردم باید بسیار با احتیاط در حال حاضر از آن است که اوج فصل آنفلوآنزا به گفته دکتر پیتر hotez را بازتوییت کرد رئیس مدرسه ملی گرمسیری پزشکی در کالج پزشکی بیلور. با رمان coronavirus به دست آوردن جای پایی در آمریکا و آنفولانزا موارد هنوز هم در حال افزایش سه گانه بیماری همه گیر در آمریکا امکان پذیر است, او گفت:.

“این سخت است سعی کنید برای قرار دادن جن در بطری هنگامی که شما یک بیماری همه گیر.” Hotez را بازتوییت کرد گفت. “اگر شما سرخک coronavirus به علاوه آنفولانزا آن را سخت به مبارزه با آن است.”

در سال گذشته 1,282 مورد سرخک گزارش شده در ایالات متحده بیشترین تعداد از سال 1992.

در علاوه بر این به ما ظهور سرخک یک پدیده جهانی است با ادامه شیوع بیماری در کشور از جمله ماداگاسکار, نیجریه و اوکراین است. بیش از 140,000 مردم در سراسر جهان درگذشت از سرخک در سال گذشته با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری و سازمان بهداشت جهانی است.

“با زمان جهانی شیوع سرخک ما تاکید بر اهمیت یک واکسیناسیون فرزندتان تاریخچه” محققان نوشت: در گزارش خود. “فوری تلاش های مورد نیاز برای اطمینان از پوشش جهانی.”

پوشش کامل نیاز به دو دوز از واکسن سرخک به گفته محققان. یکی از موارد گزارش شده سرخک پیچیده هپاتیت دریافت تنها یک دوز از دو دوز واکسن سرخک در دوران کودکی است. در دیگر موارد در این مطالعه که منجر به آپاندیسیت و مننژیت ویروسی وجود سابقه گزارش شده سرخک واکسن.

این گزارش یادآوری مهم که چرا سرخک باید جدی گرفته شود hotez را بازتوییت کرد گفت. او توضیح داد که بسیاری از مردم به اشتباه بر این باورند سرخک یک بیماری خوش خیم.

“سرخک است, بد یک بازیگر,” او گفت:. “این مقاله را تقویت چگونه وحشتناک یک بیماری سرخک است … و به همین دلیل ما نیاز به واکسینه کردن بچه های ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im