مطالعه: Tiny دریا ستاره محو از خلیج سان فرانسیسکو سواحل

هنگامی که معمولا در امتداد سواحل غرب, Marin, خلیج سانفرانسیسکو و سان متئو کانتی گونه های کوچک شش مسلح به یک ستاره دریایی را به ظاهر از بین رفته در سال های اخیر با توجه به یک مطالعه جدید که توسط دانشگاه ایالتی سان فرانسیسکو را در خور & اقیانوس علم مرکز در شهرستان مارین.

“ما از دست داده ایم یک کل ژنتیکی گروهی از این گونه و ما نمی دانیم دقیقا چرا,,” گفت: مطالعه coauthor و دانشگاه ایالتی سان فرانسیسکو استاد زیست شناسی سارا کوهن.

ترکیبی از علائم شده اند که در مجموع به عنوان “ستاره دریایی هدر رفتن بیماری” اعتقاد بر این است به عنوان یک عامل قوی. این بیماری را ویران کرده است جمعیت بیش از 20 گونه از ستاره های دریایی در بالا و پایین ساحل از سال 2013. علائم شامل توسعه ضايعه از دست دادن اسلحه ذوب ظاهر و مرگ است.

اما به دلیل کوچکتر این ستاره دریایی گونه های شناخته شده در مجموع به عنوان Leptasterias هستند سخت تر برای نظارت و افتراق در مقایسه با گونه های بزرگتر نه خیلی یکنواخت اطلاعات موجود در مورد خود تاریخی فراوانی و چگونه هدر رفتن بیماری آنها را تحت تاثیر قرار.

جدید دانشگاه ایالتی سان فرانسیسکو-چراغ مطالعه منتشر شده در مجله علمی PLOS One به دنبال ذخیره کردن پایه و اساس برای تحقیقات بیشتر به اثرات اتلاف بیماری و به همین دلیل این اغلب نادیده گرفته دریا ستاره ها ناپدید شده اند از برخی از مناطق ساحلی و نه دیگران.

“اگر شما باید اطلاعات پایه آن اجازه می دهد تا شما را به پیگیری پیشرفت یک بیماری اپیدمی است که شما نمی خواهد در غیر این صورت قادر به گفت:” مطالعه coauthor نوح Jaffe یک SFSU دانشجوی کارشناسی ارشد که در حال مطالعه دریا ستاره با دانشگاه مرکز پس از دبیرستان. “این یکی از چیزهایی که ضروری است ما در تلاش بودند به انجام است.”

ائتلافی از سازمان های دولتی و فدرال و همچنین دانشگاه ها شده اند و همکاری برای پیگیری تغییرات در دولت intertidal دریایی جوامع برای برخی از زمان با اثرات اتلاف بیماری شده اخیر موضوع تحقیقات است. این SFSU مطالعه می افزاید: یک چشم انداز جدید به محققان در درک این بیماری گفت: UC Santa Cruz زیست شناسی پژوهش متخصص Karah آمان.

“من می گویند که در نگاه اول این مقاله, رمان است که در آن به نظر می رسد به یک گونه که واقعا بوده است نگاه برای ستاره دریایی هدر رفتن گفت:” آمان بود که در ارتباط با مطالعه. “… من فکر می کنم آن را بزرگ به آنها اضافه کردن به مخلوط چرا که آنها کمی متفاوت با شیوه زندگی خود را و اندازه است.”

علت دقیق ناپدید شدن Leptasterias ستاره در نزدیکی منطقه خلیج به خوبی درک نشده است. اما ضرر و زیان قابل توجهی برای محققان با توجه به نحوه متمایز ژنتیکی این جمعیت از ستاره های دریایی هستند و از هر یک از دیگر.

بر خلاف دیگر ستاره دریایی گونه Leptasterias ستاره نمی متفرق کردن تخم مرغ خود را و بیش از مسافت های طولانی در سراسر خط ساحلی است. این پراکندگی گسترده اجازه می دهد تا این گونه به اشغال یک منطقه جغرافیایی بزرگتر در حالی که همچنین ارائه بیشتر ژنتیکی انواع مختلفی است که به آنها فرصت بهتر بودن بیشتر انعطاف پذیر به فشارهای مانند بیماری, شیوع بیماری های, با توجه به مطالعه است.

در مقایسه با مادر Leptasterias ستاره نوزادان تخم مرغ خود را با حمل آنها را در خود undersides. به عنوان یک نتیجه Leptasterias نوزادان تمایل به سفر دور زمانی که آنها تخم که به نوبه خود منجر به از لحاظ جغرافیایی و ژنتیکی متمایز جمعیت. معاوضه است که باید یکی از این جمعیت مستعد ابتلا به بیماری, برای مثال, این باعث می شود آنها کمتر احتمال دارد که آنها را بازیابی و یا انطباق کوهن گفت.

“ما آنها را دیدم کاهش از هزاران نفر در یک جایی مثل Mile Rock به صدها نفر به دهها و سپس صفر” کوهن گفت. “و آن را بسیار سریع می باشد. آن را بیش از یک سال است. ما شاهد همان چیزی که در Muir ساحل. بنابراین برخی از این سایت های ما یک مقدار زیادی از اطلاعات برخی از این سایت های ما کمتر است اما این الگو وجود دارد.”

در طول حدود 21 کیلومتر از خط ساحلی پوشا از سان متئو کانتی به مارین کانتی هیچ Leptasterias یافت شده اند در بسیاری از مناطق پس از 2015 و یا 2016 کوهن گفت. شمارش در برخی از این سایت های نظرسنجی پس از شماره گذاری شده در صدها نفر در 2010s و قبل از 2010s, با توجه به مطالعه است.

داده های جمع آوری شده توسط چند آژانس Rocky Intertidal شبکه تحقیقات ائتلاف شناخته شده به عنوان دریایی از مناطق دیگر کشور نشان داد صدها نفر از ستاره های دریایی یافت شد بیشتر شمال در امتداد سواحل شمال Cape Mendocino. مناطق دیگر در زیر خلیج سان فرانسیسکو بود پایین شمارش اعم در ده.

چندین فرضیه که چرا خلیج سان فرانسیسکو جمعیت کاهش یافته اند اما هیچ پاسخ قطعی مطالعه متحده است.

یکی این است که آنها ممکن است از نظر ژنتیکی مستعد ابتلا بر اساس موضعی استخر ژن. Jaffe گفت: بیشتر مطالعات انجام شده در مورد تفاوت های ژنتیکی بین جمعیت ها می ریختن نور بیشتری در آن است.

انسان ناشی از اثرات نیز می تواند نقش با رواناب و آلاینده ها از توسعه و کشاورزی تاکید جمعیت که اقامت نزدیک به خلیج سان فرانسیسکو. کاهش شوری و درجه حرارت های بالاتر نیز می تواند نقش بازی کند. جداسازی این اثرات در یک آزمایشگاه تنظیم بهتر می تواند اطلاع رسانی چه کمک به دریا ستاره ضرر و زیان و چگونه این بیماری اثرات دریا ستاره گونه Jaffe گفت.

در حالی که یک مطالعه شناسایی densovirus که در ارتباط با اتلاف بیماری در حداقل یک دریا ستاره گونه آمان گفت: علل دیگر مانند رواناب و تغییر دما همراه شده است با افزایش استعداد ابتلا به این بیماری در میان گونه های دیگر است.

“وجود دارد هیچ یک علت و یا تنها چیزی است که اجازه می دهد تا آن را به صورت تعریف شده در همه جا” آمان گفت.

محققان تشویق شده اند برای دیدن بازگشت جوان ستاره دریایی در شمال کالیفرنیا با برخی از جمعیت های بزرگتر از قبل از هدر رفتن بیماری نشان داد. اما سوال این است که آیا کسانی که کودک ستاره ها رشد خواهد کرد و تبدیل به آلوده نیز آمان گفت.

“این هنوز کمی زود به بگویید که” آمان گفت.

به عنوان نشان داده شده است در مناطق دیگر از دست دادن ستاره های دریایی اجازه می دهد تا طعمه خود را مانند جوجه تیغی های دریایی و صدف و حلزون به گسترش نسبتا بدون کنترل موجب تغییر تعادل اکوسیستم های دریایی.

یکی از SFSU مطالعه نویسندگان ممکن است به طور تصادفی کشف یک راه بالقوه برای توقف پیشرفت بیماری کوهن گفت. برای جلوگیری از کوچک ستاره های دریایی را از حرکت در حالی که عکس بعضی از آنها قرار داده شده بر روی یخ و دیگران در مخلوطی از آب یخ و کلرید منیزیم است که اساسا نمک حمام.

محققان دریافتند که اتلاف پیشرفت بیماری آهسته و یا متوقف در دسترس نباشد در آن ستاره های دریایی به درمان در کلرید منیزیم. به همین دلیل کلرید منیزیم است این اثر حکم بیشتر مطالعه کوهن گفت: اما آن می تواند مفید برای درمان در برابر این بیماری در آکواریوم تنظیمات.

“آن چیزی است که ما را پرتاب در اطراف در intertidal,” کوهن گفت.

نقشه برداران قادر به در تمام مکان در یک بار کوهن گفت که جایی است که علم شهروند می تواند ارائه مزایای قابل توجهی به درک درستی از این ستاره های دریایی. گزارش از ستاره های دریایی در امتداد ساحل از جمله از طریق آکادمی علوم کالیفرنیا, گوشی های هوشمند, برنامه iNaturalist می تواند ارائه بینش مفید کوهن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>