مطالعه نشان می دهد که چین می تواند مانع از 95 درصد از آن coronavirus موارد

هنگ کنگ دولت در فایل عکس از طریق HKFP.

زیر پست نوشته شده توسط تام Grundy و منتشر شده در هنگ کنگ رایگان مطبوعات در 14 مارس سال 2020 است. این چاپ در صداهای جهانی زیر یک محتوای قرارداد مشارکت.

با توجه به یک مطالعه اخیر توسط دانشگاه ساوتهمپتون چین می تواند مانع از 95 درصد از عفونت کروناویروس اگر اقدامات خود را برای جلوگیری از شیوع آغاز شده بود سه هفته قبل از آن. اما چین تنها در زمان شدید در اواخر ماه ژانویه هفته بعد از پلیس سکوت یک دکتر برای تلاش به منظور بالا بردن زنگ.

این مطالعه بود که این هفته منتشر شده توسط دانشگاه ساوتهمپتون, نقشه برداری, گروه WorldPop اندازه گیری اثربخشی nonpharmaceutical مداخلات. محققان به بررسی چگونگی چین جدا شده بد افراد قرنطینه در معرض افراد انجام قرارداد ردیابی, محدود, سفر بسته مدارس و محل کار و لغو تجمع جرم.

تحلیل – که هنوز به کارشناسی – یافت می شود که در مراحل اولیه مورد شناسایی و تماس با کاهش شد و موثر در کنترل این ویروس و ترکیب اقدامات می تواند انتقال. آنها همچنین می تواند تاخیر در زمان و کاهش حجم از بیماری همه گیر در اوج و در نتیجه در زمان خرید برای بهداشت و درمان و آماده سازی مواد مخدر تحقیق.

شبیه سازی ها کشید بر روی حرکت انسان و بیماری داده ها به مدل چگونه ترکیب مداخلات ممکن است گسترش از Covid-19.

Coronavirus موارد می توانست با کاهش 66 درصد اگر این اقدامات گرفته شد یک هفته زودتر این مطالعه نشان می دهد و یا با 86 درصد اگر عمل شروع شد و دو هفته قبل. اگر عمل شده بود سه هفته بعد پس از آن می تواند وضعیت را بدتر 18 برابر شده است.

خاموش کردن موسس: دکتر لی Wenliang

بیشترین تلاش برای مقابله با شیوع این بیماری صورت گرفت در اواخر ژانویه هفته پس از ووهان چشم پزشک دکتر لی Wenliang تلاش برای هشدار در مورد رمز و راز بیماری در دسامبر 30. او در میان هشت نفر بودند که با پلیس در ژانویه 1 برای گسترش “شایعات” در مورد ویروس.

امنیت عمومی دفتر Li امضای یک نامه بیان کرد که او تا به حال ساخته شده “false نظرات” بود و “به شدت مختل نظم اجتماعی.” درگذشت او در ماه گذشته این بیماری در سن 34 باعث هتک حرمت در چین است.

به گفته نیویورک تایمز چین نیز نادیده گرفته ارائه می دهد کمک در ژانویه از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری و سازمان بهداشت جهانی است.

همه گیر

با این ویروس در حال حاضر طبقه بندی شده به عنوان یک جهانی همه گیر, دانشگاه ساوتهمپتون محققان به این نتیجه رسیدند که اجتماعی فاصله اقدامات باید ادامه برای چند ماه آینده و چین رویکرد باید به تصویب رسید در جای دیگر به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است.

“چین شدید چند وجهی پاسخ است به احتمال زیاد به مانع به مراتب وضعیت بدتر که شتاب گسترش جهان” این مطالعه گفت.

بررسی صداهای جهانی’ ویژه پوشش جهانی تاثیر COVID-19

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>