مطالعه باید به رنگ یک تصویر واضح تر از muskies در مینه سوتا دریاچه شناخته شده برای جایزه ماهی

DNR شروع یک مطالعه دو ساله در بهار گذشته که اجرا, استفاده از میکروچیپ در muskies در دریاچه Miltona حدود 15 مایلی شمال اسکندریه در شهرستان داگلاس.

میکروچیپ, همچنین شناخته شده به عنوان منفعل یکپارچه transponder برچسب ها یا گودال برچسب ها. گودال دسته کمی بزرگتر از یک دانه برنج کاشته شده فقط در زیر پوست muskies. زمانی که یک برچسب گذاشته شده توسط ماهی است که دوباره گودال برچسب اجازه خواهد داد که DNR به وضوح شناسایی muskie و جمع آوری اطلاعات مهم از آن ماهی است.

“هدف اصلی ما این است که برای دریافت یک جمعیت برآورد” گلنوود منطقه DNR شیلات متخصص نیک Rydell گفت. “واقعا تعیین چگونه بسیاری از muskies در Miltona. برخی از اهداف اساسی هستند برای دریافت برخی از ایده های در سن رشد و در آینده با استفاده از گودال برچسب ها و همچنین ارزیابی اندازه و ساختار است. چه نوع از توزیع اندازه ماهی داریم در دریاچه؟”

A Passive Integrated Transponder tag, shown here, is slightly bigger than a grain of rice. Placed just under the skin of the muskie, the tag will continue to work and help the DNR track data on each individual fish throughout its entire lifespan. (Contributed photo)

منفعل یکپارچه Transponder برچسب نشان داده شده در اینجا است که کمی بزرگتر از یک دانه برنج است. قرار داده شده فقط در زیر پوست muskie تگ ادامه خواهد داد به کار و کمک به DNR پیگیری داده ها در هر فردی ماهی طول کل و طول عمر. (عکس کمک)

اطلاعات جمع آوری شده از طریق استفاده از گودال برچسب ها ایده آل به DNR یک ایده بهتر از خود را مدیریت استراتژی در دریاچه رفتن به جلو.

“ما نیاز به احتمالا کاهش جوراب ساق بلند? یا آیا ما نیاز به ما پا و افزایش تعداد ماهی؟” Rydell گفت. “Miltona نوع مدیریت به عنوان یک جایزه شیلات بنابراین ما به نوعی می خواهند که کاهش تراکم ماهی در آن وجود دارد بنابراین ما در حال گرفتن این ماهی بیش از 50 اینچ.”

DNR شیلات کارکنان با استفاده از یک دوره 10 روز پس از یخ در بهار گذشته برای گرفتن و برچسب به عنوان بسیاری از muskies به عنوان آن می تواند در Miltona.

نمونه برداری از ماهی باید انجام شود در بهار سال زمانی که muskies در حال رفتن را از طریق آنها تخم ریزی مراسم در آب های کم عمق. که گرایش به هنگامی که درجه حرارت آب رسیدن به بالای 40 درجه محدوده.

بزرگ-قاب دام شبکه است که گسترش 100 فوت از ساحل استفاده می شود در امتداد سواحل در سراسر دریاچه. کارگران بررسی این شبکه هر روز. Muskies که باید اندازه گیری طول و وزن همراه با PIT زدن آنها را قبل از شنا ماهی دوباره.

Electrofishing در شب انجام داده بود نیز به منظور افزایش حجم نمونه. این نیاز به یک نقطه و ساقه روش با استفاده از یک نور افکن. هنگامی که به اندازه کافی نزدیک به ماهی یک جریان الکتریکی اعمال می شود به بی حس کردن muskies فقط به اندازه کافی به یک شبکه زیر آنها را قبل از آنها قرار داده شده در یک مخزن نگه داشتن بر روی قایق که در آن تگ قرار می گیرد و اندازه گیری گرفته شده است.

“بر اساس چگونه بسیاری از ماهی ها ما گودال برچسب گذاشته شده توسط سال قبل, ما دوباره در این بهار و بر اساس نسبت ماهی است که برچسب ها در مقابل کسانی که نمی توانیم برآورد تعداد کل muskies در دریاچه” Rydell گفت.

برچسب ها اجازه نمی دهد DNR برای پیگیری muskies روزانه برای جمع آوری اطلاعات خاص مانند خود ترجیح زیستگاه در زمان های مختلف سال, اما آن می تواند کمک به رنگ یک تصویر که تا چه حد این ماهی در حال حرکت در داخل دریاچه است.

“ما اسیر یک زن که برچسب گذاشته شده توسط در انتهای شمالی دریاچه توسط تمرک خلیج” Rydell گفت. “و سپس دو روز بعد ما دوباره آن را و آن را تمام راه را در ضلع جنوبی دریاچه. آنها به نظر می رسد به حرکت بسیار کمی حتی در آن دوره تخم ریزی.”

DNR برچسب زده در مجموع 116 Miltona muskies در بهار گذشته.

ده نفر از کسانی که زیر بزرگسالان زیر 30 اینچ در طول و 106 از آنها بزرگسالان اندازه گیری 30 اینچ یا بیشتر. بزرگترین ماهی گرفتار و برچسب در 2019 اندازه گیری 52.8 اینچ است.

“بزرگترین ما تا کنون نمونه بود 53.6-اینچ muskie در سال 2015” Rydell گفت: از Miltona. “من مطمئن هستم که وجود دارد 55-inchers در آن وجود دارد. ما شنیده ام گزارش از ماهیگیران تفننی ادعا آنها گرفتار 55 اینچ muskies و من اصلا شک دارم. به طور معمول, ماهیگیران تفننی در حال هدف قرار دادن ماهی های بزرگتر به طوری که آنها به احتمال زیاد برای گرفتن یکی از ما در ما شدند.”

دریاچه Miltona تعیین شده است به عنوان یک برتر muskie شیلات در دولت و اعداد تمایل به نشان می دهد که بیش از حد. Rydell گفت: هر muskie اندازه 42 اینچ یا بیشتر است که طبقه بندی به عنوان به یاد ماندنی-کلاس ماهی. حدود 55 درصد از تمام muskies دستگیر شده در بهار گذشته مناسب آن دسته است. حدود 10 درصد از ماهی های برچسب شده بودند 50 اینچ یا بیشتر.

DNR را تکمیل دو سال tagging پروژه این بهار که این نظرسنجی ها بیشتر muskies. داده های جمع آوری خواهد شد از هر ماهی که دوباره از 2019 و دسته اضافی قرار داده خواهد شد به هر ماهی که برچسب ها در آنها است.

“که ما را اضافی سن و رشد داده اگر ما پس کسانی که ماهی در آینده نظرسنجی که Miltona است که در حدود چهار سال از چرخه, در این زمان,” Rydell گفت. “یک گودال برچسب ادامه خواهد داد به کار برای 75 سال به علاوه و یا در این مورد تمام عمر ماهی. آنها لازم نیست که یک باتری داخلی و فعال شده توسط اسکنر, به طوری که آنها هرگز اجرا از قدرت است. این باعث می شود آنها واقعا قابل اعتماد و حتی بیش از مدت زمان طولانی فریم.”

Rydell گفت: در سطح ایالت به طور متوسط برای muskies نشان می دهد که 50 اینچ ماهی است که به طور معمول در حدود 17 سال است. آن اغلب طول می کشد حدود 10 سال برای یک muskie برای رسیدن به 40 اینچ.

“عمر نوع وابسته به بین زنان و مردان است اما به طور کلی اگر شما یک muskie است که فشار بالا-نوجوانی که نسبت به پایان چرخه زندگی خود را,” Rydell گفت. “به ندرت یک muskie زندگی می کنند 20 سال گذشته.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>