مطالعه: Coronavirus نوع گسترش سریع نیست و کشنده تر

توسط مگی فاکس | ایسنا

یک مطالعه جهانی پیدا کرده است شواهد قوی است که شکل جدیدی از کروناویروس گسترش یافته از اروپا به آمریکا. این جهش باعث می شود این ویروس به احتمال زیاد به افراد آلوده ، اما به نظر نمی رسد به آنها را هر مریض تر از قبل تغییرات ویروس, یک تیم بین المللی از محققان گزارش روز شنبه.

“این است که در حال حاضر غالب فرم آلوده کردن مردم” اریکا Ollmann Saphire از لا جللا موسسه ایمونولوژی و Coronavirus سلول های بنیادی کنسرسیوم که مشغول به کار در این مطالعه با سی ان ان گفت.

“این است که در حال حاضر این ویروس.”

مطالعه منتشر شده در مجله سلول های ایجاد شده در برخی از اوایل کار این تیم بود که منتشر شد در یک preprint سرور در اوایل سال. مشترک اطلاعات ژنتیکی توالی نشان داده بود که برخی از جهش نسخه از این ویروس در نظر گرفتن بیش از.

در حال حاضر این تیم نه تنها به بررسی بیشتر ژنتیکی توالی اما آنها نیز در اجرای آزمایش های مربوط, مردم, حیوانات و سلول ها در آزمایشگاه ظروف که نشان می دهد نسخه جهش یافته شایع تر است و که آن را بیشتر عفونی نسبت به نسخه های دیگر.

“ما نمی دانیم که این ویروس جدید است که مشخصه. آن را نگاه نمی کند در اولین نگاه به عنوان اگر آن بدتر است” گفت: Saphire.

جهش بر سنبله پروتئین — ساختار ویروس استفاده می کند به سلول های آلوده به آن. در حال حاضر محققان در حال بررسی برای دیدن اینکه آیا این تاثیر می گذارد که آیا این ویروس را می توان با واکسن. زمان واکسن در حال آزمایش عمدتا هدف سنبله پروتئین, اما آنها ساخته شده قدیمی تر با استفاده از سویه های ویروس.

مطالعه منتشر شده در مجله Cell تایید اوایل کار نشان می دهد این جهش تا به حال ساخته شده است این نوع جدید از ویروس شایع تر است. محققان تماس جهش G614 و آنها نشان می دهد که آن را تقریبا به طور کامل جایگزین نسخه اول به گسترش در اروپا و آمریکا یکی به نام D614.

هیچ تاثیری در بقای بیمار

“ما در جهانی ردیابی داده ها نشان می دهد که G614 نوع در سنبله گسترش سریع تر از D614,” نظری زیست شناس بت Korber از آزمایشگاه ملی لوس آلاموس و همکاران نوشت در گزارش خود. “ما در این تفسیر به این معنی است که این ویروس به احتمال زیاد به بیشتر های عفونی” آنها اضافه شده است. “جالب است که ما پیدا کردن شواهدی از G614 تاثیر بر شدت بیماری.”

این می تواند خبر خوبی باشد گفت: لارنس جوان استاد سرطان شناسی پزشکی در انگلستان دانشگاه وارویک بود که نه درگیر در مطالعه است.

“این پژوهش نشان می دهد که در حالی که G614 نوع ممکن است مسری نیست و بیشتر بیماری زا. وجود دارد امید است که به عنوان SARS-CoV-2 عفونت گسترش این ویروس ممکن است کمتر بیماری زا” او در بیانیه ای گفت.

تیم آزمایش نمونه های گرفته شده از بیماران در سراسر اروپا و آمریکا و توالی ژنوم. آنها در مقایسه با این ژنوم توالی برای چه گذاشته شده publicly. مقایسه این توالی آنها کمک کرد تا رسم نقشه گسترش به دو شکل.

“از طریق مارس 1, 2020, G614 نوع نادر بود خارج از اروپا اما پایان ماه مارس آن را به حال در افزایش فرکانس در سراسر جهان” آنها نوشت.

حتی زمانی که D614 فرم تا به حال باعث شیوع گسترده در مکان های مانند ولز و ناتینگهام در انگلستان و همچنین در ایالت واشنگتن G614 در زمان بیش از یک بار آن را به نظر می رسد آنها یافت می شود.

“افزایش G614 فرکانس اغلب همچنان ادامه دارد و پس از اقامت در خانه سفارشات در محل هستند و گذشته پس از آن دو هفته دوره کمون” آنها اضافه شده است. چند استثنا وجود دارد از جمله سانتا کلارا, کالیفرنیا, منطقه و ایسلند که در آن خانه D614 فرم هرگز جایگزین جدیدتر G نوع.

سه تا نه برابر بیشتر عفونی

نسخه جدید به نظر می رسد به ضرب سریع تر در دستگاه تنفسی فوقانی — بینی و سینوس و گلو — توضیح داده شود که چرا از آن عبور می کند در اطراف به راحتی محققان گفتند.

اما آزمون در 1000 بستری coronavirus بیماران در بریتانیا نشان داد که افراد مبتلا به نسخه جدید نیست کرایه هر یک بدتر از کسانی که گرفتار این گونه اصلی است.

داوود فیور از دانشگاه دوک و همکارانش آزمایش ویروس در آزمایشگاه است. “ما قادر به تست این که آیا G شکل این ویروس بیشتر عفونی از D فرم” فیور مدیر آزمایشگاه برای واکسن ایدز تحقیق و توسعه سی ان ان گفت.

“همه نتایج توافق کردند که G شکل بود سه تا نه برابر بیشتر عفونی از D, فرم,” او اضافه شده است. “ما در حال حاضر شواهد تجربی که به حمایت در بخش, چه بت بود به دیدن او تجزیه و تحلیل توالی در سراسر جهان — G شکل تا به حال یک مزیت در نظر عفونت.”

تست های آزمایشگاهی این ویروس در عمل تایید آنچه ژنتیکی نقشه نشان داده بود.

“این یافته ها نشان می دهد که شکل جدیدتر این ویروس ممکن است حتی بیشتر به آسانی منتقل می شود از فرم اصلی. یا نه که نتیجه گیری است که در نهایت تایید آن برجسته ارزش آنچه را که در حال حاضر ایده های خوب: به پوشیدن ماسک و اجتماعی را حفظ فاصله,” Korber در بیانیه ای گفت.

دیگر جهش اغلب همراه با G614 جهش اما روشن نیست چه اثر آنها. “اولین دنباله ما تشخیص داده است که انجام تمام چهار جهش بود نمونه در ایتالیا در فوریه. 20” آنها نوشت. “در روز این haplotype شد نمونه در بسیاری از کشورها در اروپا است.”

این G614 جهش را می توان خنثی کرد نقاهت سرم خون محصول گرفته شده از افرادی که از بهبود coronavirus عفونت Saphire گفت. تیم او آزمایش خون اهدا شده توسط شش coronavirus بازماندگان در سن دیگو.

“ما نگاه کنید تا ببینید که آیا طیف وسیعی از آنتی بادی در خون مردم فقط به عنوان موثر در خنثی سازی ویروس جدید به عنوان ویروس های قدیمی و در آن بود. آن را در واقع یک کمی بهتر است,” او گفت:.

“که تسکین بود.”

محققان تا به حال نگران است که اگر جهش ویروس ساخته رشد سریع تر و به سطوح بالاتر آن را بیشتر و سیستم ایمنی بدن تلاش برای خنثی کردن آن است. “در این شش Diegans سان بود که مورد” Saphire گفت.

کار بیشتر مورد نیاز است البته به تحکیم یافته و برای دیدن آنچه که تغییر معنی برای این بیماری همه گیر و برای بیماران محققان گفتند.

“وجود دارد عواقب بالقوه برای واکسن. ما به طور جدی به بررسی آن ممکن است عواقب” فیور گفت.

و البته آنها در حال نگه داشتن یک چشم را برای دیگر جهش. “ما ممکن است dodged گلوله با این خاص جهش Saphire گفت. “این است که می گویند که جهش دیگری آمده نمی تواند در بالای این, یکی,” او اضافه شده است.

“این امر واجب بودن ما هوشیار باشند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>