لاس وگاس, فوریه 20, 2020 – استودیو معرفی فن آوری های جدید خود را StudioComm دانته صوتی-over-IP-فعال چند سیستم نظارت مدل 792 مرکزی کنترل و مدل 793 کنترل کنسول در NAB 2020 (غرفه C7049). سیستم جدید ترکیبی از قوی rack-mounted اصلی الکترونیک واحد با یک دسکتاپ کاربر کنترل سطح است. این “به طور کامل-pro” مسیر سیگنال با استفاده از منطق قابل برنامه ریزی برای حمایت از هر دو دیجیتال و آنالوگ صوتی. یک مجموعه گسترده ای از پیکربندی ویژگی اجازه می دهد که سیستم برای حمایت از نسل بعدی همهجانبه فرمت های از جمله 5.1.4, 7.1.4 و 10.2.

“ما در طراحی این سیستم به راحتی به هر حرفه ای چند مجرایی محیط زیست می گوید:” گوردون Kapes جمهور از, استودیو, فن آوری است. “بیشتر و بیشتر studios در حال تعویض دانته و AES67 شبکه, صوتی, زیرساخت, اما آنها هنوز هم نیاز به پشتیبانی از آنالوگ به این سیستم را فراهم می کند. همانطور که با تمام فن آوری استودیو محصولات کاربران می تواند مطمئن باشد که آنچه که بر روی خروجی بسیار نزدیک به آنچه که در رفت – نه چیزی بیشتر.”

مدل 792 کنترل کننده مرکزی دارای چندین دیجیتال و آنالوگ ورودی با قابلیت تنظیم زمان تاخیر در انتخاب منبع و سطح کنترل است. دیجیتال و آنالوگ خروجی پشتیبانی از فرمت های تا 16-کانال. آنالوگ دو کانال ورودی و خروجی ارائه مناسب پشتیبانی از استریو مرجع سیگنال. امکانات از جمله تر و تمیز سطوح تاخیر کم و سطح مرجع و قبل و بعد خروجی می توان به بهینه سازی سیستم با استفاده از ساخته شده است در وب سرور مبتنی بر صفحات منو. یک FPGA-based 32-bit audio معماری بالا را ارائه می دهد سقف و کیفیت برتر صدا.

این چند کاناله آنالوگ I/O ساقه با استفاده از مدل 792 عقب-پنل 25-pin D-subs در بانک ها از هشت کانال در حالی که یک پانل جلو 3.5 میلی متر جک استریو و کنترل سطح را فراهم می کند دو کانال ورودی برای لپ تاپ های همراه و دیگر استریو مرجع خوردها. صوتی دیجیتال I/O با استفاده از دو گیگابیت اترنت برای حمایت از تغییر و برکنار دانته. جداگانه GigE رابط اترنت را فراهم می کند دسترسی به مدل 792 مدیریت صفحات وب است. این اجازه می دهد تا اتصال به طور کامل مستقل صوتی و مدیریت شبکه. این واحد همچنین ویژگی های هر دو جهانی و برق AC و 10-18V DC ورودی که اجازه می دهد تا پاور عمل.

همه آنالوگ و دانته منابع مستقل سطح کنترل های تر و تمیز. سیگنال ورودی تاخیر تا 999 المللي اجازه می دهد تا هماهنگ سازی با فیلم نمایش زمان تاخیر. در خروجی کنار همه دانته و آنالوگ کانال مستقل تر و تمیز و کنترل قبل و بعد-فیدر منبع, انتخاب, انتخاب کم نور میرایی کاربر تعریف پذیر مرجع سطوح و سفارشی برچسب برای چند کاناله و استریو سرچشمه می گیرد.

مدل 793 کنترل کنسول را فراهم می کند راحت, سریع و بصری انتخاب همه منابع و خروجی ارجاع سطح کم نور عملکرد موارد نادیده گرفته شده و تکنوازی. کاربر کنترل سطح امکانات لمسی, پاسخگو, تک-عملکرد دکمه ها و با وضوح بالا encoder همراه با یک صفحه نمایش گرافیک. چهار کاربر تعریف ورودی ساقه و دو خروجی به طور مستقیم انتخاب در پانل جلو همراه با قطع/دکمه های انفرادی برای هر کانال. کاربران همچنین می توانید انتخاب کنید dim ارجاع سطح و قطع تمام توابع. روتاری انکودر پشتیبانی از کنترل سطح برای ساقه تا 16-کانال. گرافیک صفحه نمایش فراهم می کند عددی سطح و وضعیت اطلاعات مهم سیستم اطلاعات مانند سیستم LAN IP آدرس.

“ما شده اند در حال توسعه دانته شبکه راه حل های صوتی برای چند سال در حال حاضر می گوید: “Kapes. “این سیستم یک گام مهم رو به جلو برای ما و نشان دهنده ارزش بسیار عالی و انعطاف پذیری برای پخش هر عملیات ارسال-مرکز تولید و یا استودیو موسیقی است که نیاز به یک قوی صرفه جویی در زمان و ارگونومیک شبکه راه حل های صوتی.”

در مورد استودیو Technologies, Inc.

استودیو Technologies, Inc. فراهم می کند و متناسب با عملکرد بالا تصویری, صوتی و فیبر نوری محصولات صوتی حرفه ای و پخش در بازار است. تاسیس در سال 1978 این شرکت متعهد به طراحی و ساخت قابل اعتماد و مقرون به صرفه و راه حل های خلاق برای پخش استودیو ورزشگاه و محیط های شرکت های بزرگ. شناخته شده برای “طراحی برای راه حرفه ای کار” این شرکت به رسمیت شناخته شده است به عنوان یک پیشرو در صنعت. محصول دسته شامل فیبر نوری حمل و نقل جداره و عايق رابط گوینده کنسول و بلندگو مانیتور سیستم های کنترل. خط رو Dante-فعال صوتی-over-Ethernet محصولات دریافت به رسمیت شناختن گسترده ای. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از, استودیو, فن آوری های وب سایت www.studio-tech.com تماس بگیرید و یا 847.676.9177.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر