موفقیت دانش آموز جدید Denfeld مدیر دبیرستان اولویت

اخبار تریبون نشستم با Tusken از طریق گوگل ملاقات به بحث در مورد نقش جدید خود را. سوالات ذکر شده در جسورانه به دنبال پاسخ خود را.

چرا شما می خواهید به درخواست برای این کار ؟

من فارغ التحصیل. من یک عضو هیات اینجا. من زندگی می کنند در Denfeld محله. من در واقع زندگی می کنند حدود یک و نیم بلوک از اینجا. بچه ها من باید همه رفته به مدارس غربی استو مدرسه ابتدایی لینکلن پارک و Denfeld. من تا به حال یکی از بچه های فارغ التحصیل از Denfeld. من یکی که فارغ التحصیل این سال و همه سال و من یک هفتم در لینکلن پارک.

پس واقعا من فوق العاده به شدت سرمایه گذاری در این جامعه و با من آن نگاه نکنید به عنوان یک شغل و یا حرفه ای. من اغلب به مردم گفت که آیا آن را در کلاس درس به عنوان یک مدیر این است که واقعا بیشتر از یک شیوه زندگی نه تنها برای من بلکه برای خانواده من, بنابراین من نمی خواهم به پاس کردن این فرصت برای ایجاد یک تاثیر مثبت برای کودکان و نوجوانان است که رفتن به مدرسه در اینجا.

چه چیزی شما را بیشتر هیجان زده در مورد گرفتن این چالش ؟

آنچه که من بیشتر هیجان زده در مورد گرفتن در این چالش جدید واقعا یک چیزی که من نمی تواند دور از و و نه من باید همیشه دور از, است نرخ فارغ التحصیلی. آن را نهایی اندازه گیری استیک واقعا برای یک مدرسه که آیا این عادلانه است یا نه. این خیلی مهم است که آن را به من اولویت شماره 1 به طوری که چیزی است که من بیشتر هیجان زده در مورد.

آیا شما ایده در مورد چگونه به مقابله با نرخ فارغ التحصیلی? که بسیار بزرگ در اولویت است.

ما باید برخی از چیزهایی که ما در حال حاضر در محل است که من می خواهم برای دیدن بهبود یافته است. برای مثال ما حرفه ای آموزش جوامع واقعا نیاز به داده محور برای شناسایی کودکان در کلاس درس در زمان واقعی و سپس به دنبال راه هایی برای ارائه مداخلات.

من فکر می کنم برخی از چالش های ما نیاز به پیدا کردن یک راه برای بهبود آن مداخلات بنابراین آنها موثر و کارآمد است. من فکر می کنم در Denfeld حمل و نقل یک موضوع است. بنابراین آن را بسیار موثر تر به سعی کنید به کار با بچه های ما در طول روز.

من قطعا نگاه در تلاش برای ساخت بیشتر روابط و ارتباطات با برخی از جمعيت شده اند که در طول تاریخ به حاشیه رانده شده و محروم. وقتی که می آید به نرخ فارغ التحصیلی از بومیان آمریکایی های آفریقایی تبار و پرورش ویژه دانش آموزان و آن دسته از دانش آموزان دریافت رایگان و کاهش ناهار ما باید راه بروید.

After serving as assistant principal at Denfeld High School for two years, it was announced Tuesday that Tom Tusken would be the next principal. (Tyler Schank / tschank@duluthnews.com)

پس از خدمت به عنوان دستیار اصلی در Denfeld دبیرستان به مدت دو سال آن را اعلام کرد که تام Tusken خواهد بود بعد اصلی. (تایلر Schank / tschank@duluthnews.com)

آیا شما فکر می کنم که فارغ التحصیل می دهد شما یک پا تا ؟

من فکر می کنم آن را کاملا به من می دهد یک پا تا آنجا که من فکر می کنم آنچه در آن واقعا پایین می آید برای بسیاری از مردم است و آنها می دانند که شما و آنها به شما اعتماد. من فکر می کنم گاهی اوقات اگر شما ناشناخته کالا در آینده به یک موقعیت در آن طول می کشد زمان طولانی برای ایجاد این ارتباط و ایجاد اعتماد است.

من فکر می کنم به عنوان یک فارغ التحصیل, من در حال حاضر بسیاری از روابط با همکلاسی های سابق سابق فارغ التحصیلان و دانشجویان فعلی است که من تا به حال در کلاس درس به تازگی به عنوان یک زن و شوهر از سال پیش. من می دانم که بسیاری از کارکنان و می دانند من بسیار خوب, بنابراین من فکر می کنم اعتماد وجود دارد و هنگامی که شما اعتماد شما مایل به سخت تر مکالمات.

برخی از مردم از دیدن Denfeld به عنوان یک کمتر مدرسه در این منطقه برای بسیاری از دلایل. آیا شما فکر می کنم آن چیزی است که نیاز به پنجه و چگونه تغییر خواهد کرد که درک?

من مشاهده نمی Denfeld به عنوان یک کمتر اما قطعا آن را فراهم می کند انگیزه و آتش من فکر می کنم برای بچه های ما و کارکنان ما و حتی ما دانش آموختگان و فارغ التحصیلان ما به مردم نشان می دهد آنچه که ما می توانید انجام دهید. من فکر می کنم این انگیزه بزرگ به دلیل آن را فراهم می سوخت. من هم فکر می کنم زمانی که ما بازی underdog آن به ما کمک می کند تبدیل به انعطاف پذیر. این به ما کمک می کند تبدیل مداوم است.

من تا به حال تعداد بیشماری از مکالمات با تعداد بی شماری از دانش آموزان در طول سال, و من به آنها گفتم من گفتم اگر شما فکر می کنم آن را به تبدیل شده است که بسیار ساده تر زمانی که شما به نوبه خود 18 و جادویی تبدیل شدن به یک بزرگسال شما در حال رفتن به یک منحنی یادگیری. بنابراین من فکر می کنم ما underdog نقش و نظر ما شما می دانید که مردم از نظر ما به عنوان کمتر به ما کمک می کند تبدیل به بهتر بزرگسالان است.

اگر شما فکر می کنم شما باید به مبارزه برای چیزهایی که شما در حال رفتن به مبارزه برای چیزهایی که تمام زندگی خود را.

پس از فارغ التحصیلی نرخ آنچه که خود را دومین اولویت است ؟

من فکر می کنم زمانی که شما صحبت کردن در مورد Denfeld ما اغلب صحبت در مورد سهام کار می کنند. اما زمانی که من دیدن سهام نه تنها من سهام چالش در سیستم اما من سهام موضوع در درون خود ما مدرسه است. من بسیار تجربه متفاوت برای گروه های مختلف کودکان و نوجوانان.

من می خواهم بگویم یک اولویت دوم است که به ما کمک خواهد کرد انجام فارغ التحصیلی بهبود است واقعا با خرید و فروش سهام از تجربه مسئله است که ما را در این مدرسه به طوری که بچه ها شایع تر است و پر تجربه در سراسر هیئت مدیره بدون در نظر گرفتن آنچه در پس زمینه خود را است.

آیا شما را از هر چیز دیگری برای اضافه کردن در مورد گرفتن در این موقعیت ؟

من در اینجا برای 25 از 26 سال در آموزش و پرورش, و من آگاه از آنچه چالش ما هستند اما من نیز آگاه است که قدرت ما در حل این چالش ها می آید از درون ما بدن دانش آموز و کارکنان ما و ما بیشتر جامعه است.

من بسیار واقع بینانه در مورد آنچه که ما باید انجام دهیم و چالش هایی که در حال رفتن به چهره ما, اما من می دانم که ما را به غلبه بر آنها را هم به دلیل Denfeld است که قطعا بسیار خانواده گرا محیط زیست است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>