کسانی که درس St. Thomas آکادمی راه سخت آموخته شب جمعه, مارس 6.

Strobel را اضافه کاری هدف با 22 ثانیه به سمت چپ در وقت اضافه و مهر و موم پنجم-کشت پیشگامان’ 3-2 پیروزی در برابر دانشجویان در روز جمعه نیمه نهایی کلاس 2A ایالتی مینه سوتا مسابقات هاکی در اکسل انرژی مرکز.

“آن را احساس باور نکردنی,” Strobel گفت. “ما همه ما تنگ گره و من فقط به انجام همه چیز را من می توانم به جن در پشت net.”

هیل-موری است 21-6-3 رفتن به چهار قهرمانی در بازی برابر سوم-دانه دشت بهشت در 7 p. m. سنت توماس آکادمی می افتد به 19-9-2 و بازی بلیک مقام سوم در 4 p. m.

شنبه خواهد بود که پیشگامان به عنوان اولین بازی ظاهر از سال 2013.

Godbout به دنبال یک شات از خط آبی توسط Matthew Fleischacker یک جهش squirted سست در مقابل دانشجویان دروازه بان تامی ایکن و Godbout تضعیف آن بین ایکن و سنت توماس آکادمی defenseman اندرو Boemer برای پیروزی.

“این واقعا سرد” هیل-موری مربی لایحه Lechner گفت. “چارلی ضربان قلب از تیم ما. اینکه ارشد و یک کاپیتان در تیم اول دانشگاه یا دانشکده به مدت سه سال و به دریافت پاداش است که راه آن را خاص است.”

از دقیقه اول بازی تا به حال علامت ساعت قبل از چارلی Killian را کاهش مجازات 48 ثانیه در سمت چپ سنت توماس آکادمی shorthanded. چهل ثانیه بعد از جن بود در بازگشت از دانشجویان net.

پیشگامان برنده یک قرعه کشی و به سرعت رفت عقب و جلو در سراسر توهین آمیز منطقه از نیک Pierre به Fleischacker به دیلن Godbout که آن را صفحه اصلی.

هفت ثانیه بود همه Godbout مورد نیاز پس از دیگری سنت توماس آکادمی مجازات برای اضافه کردن به تپه-موری منجر شود. Godbout ایستاده در همان نقطه او به عنوان اولین هدف خود به ایکن سمت راست گل کردن تک به تک روی گل دوم.

پیر به پایان رسید و با سه کمک و پیشگامان قدرت بازی به پایان رسید 2–2.

Goaltender Remington Keopple و پیشگامان برگزار سنت توماس آکادمی خاموش scoreboard برای 35 دقیقه تا زمانی که رایلی اوبراین قرار دادن دانشجویان در هیئت مدیره و 59 ثانیه به دوره سوم. ارشد تسهیل در پشت تپه-موری defenseman سایپا O. ریگان و مخفیگاه آنان را در عبور از جکسون Hallum.

پیشگامان تنها می تواند مقاومت در برابر سنت توماس آکادمی فشار تا 10:44 علامت زمانی که Killian ساخته شده تا خود را برای پنالتی در دقیقه اول بازی با تساوی.

Keopple به پایان رسید و با 24 صرفه جویی و ایکن تا به حال 34 برای دانشجویان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im