جریان را oddest کوپلینگ: ‘سیمپسونها” در دیزنی+ — بگو چه کنم ؟

شما می دانید ضرب المثل قدیمی که در بیس بال — “شما نمی توانید بگویید که بازیکنان بدون کارت امتیازی”? همیشه در حال رشد جهان از تلویزیون جریان است به نوعی مانند آن.

جایی که دقیقا می تواند به شما در پیدا کردن مورد علاقه خود را نشان می دهد و فیلم ؟

گاهی اوقات آن واضح است: اگر شما می خواهید یک کلاسیک فیلم انیمیشن مانند “زیبایی و هیولایی” یا “شیر شاه” شما می خواهم به دیزنی+ البته.

و اگر شما می خواهید به دوباره “سوپرانوها” و یا “سیم” شما می خواهم سر به HBO حداکثر.

اما اغلب برخی از نشان می دهد وزش نسیم تا در جریان سایت های که شما را از “چی؟” به شوخ طبعی: چرا برخی از فصول دوستیابی سری واقعیت “کارشناسی” — که پخش در ABC شبکه ای کنترل شده توسط دیزنی — در HBO حداکثر?

آن را گیج کننده به اندازه کافی تلاش برای کشف کردن که جریان سایت, برای عضویت در, اما این عجیب و غریب عدم تطابق می تواند کار حتی سخت تر است — و ترک سر خود را در حال چرخش است.

در اینجا چند مورد از عجیب ترین:

“سیمپسون ها” است که در دیزنی+

چگونه این اتفاق می افتد ؟ چرا هومر حاشیه و خانواده حلق آویز کردن با میکی و مینی? این هتاک باند از اسپرینگفیلد بعد از همه بزرگ شده در شبکه فاکس و قسمت های جدید به ادامه هوایی وجود دارد.

این کمک می کند تا به دنبال پول است. سال گذشته دیزنی به دنبال به دست آوردن محتوای بیشتر آن قریب الوقوع جریان خدمات پرداخت می شود $71.3 میلیارد دلار به صورت عمده سرگرمی دارایی های 21st Century Fox. “سیمپسونها” شد و بخشی از این مگا-معامله است.

بنابراین تعجب نکنید اگر روزی شما ببینید بارت در موش گوش.

“نظریه انفجار بزرگ” است در HBO Max

برای این CBS طنزهای حاکم بود به عنوان زمان نخست شماره 1 طنزهای تلویزیونی. با آن در استودیو فرمت آهنگ خنده و درخواست تجدید نظر گسترده قطعا آن را به اشتراک بگذارند بسیار مشترک با HBO را پیشرو — و بیشتر تو رفتگی در دیوار — کمدی مانند “Veep,” “دره سیلیکون” و “نا امن.”

بنابراین باید آن را نمی شود در CBS دسترسی به همه جریان های سایت ؟

شما می کنم اما HBO حداکثر است که با حمایت WarnerMedia پرداخت دیگران بزرگ برای به دست آوردن “انفجار بزرگ” که تولید شده توسط برادران وارنر تلویزیون. به اندازه کافی جالب توجه HBO حداکثر همچنین دارای حقوق به “دوستان” یکی دیگر از هشداردهندگان نشان می دهد.

و در حال حاضر “انفجار بزرگ” و “دوستان” رتبه در میان محبوب ترین سری HBO حداکثر.

“Downton Abbey”

“Downton Abbey” در طاووس

هنگامی که شما فکر می کنم NBC (طاووس) درام مدرن روز حماسه مانند “آشکار” “نیو آمستردام” “لیست سیاه” و “Law & Order” حق رای دادن ممکن است جهش به ذهن است.

اما باور کنید یا نه طاووس نیز به معشوق, انگلیسی, درام دوره که تبدیل به یکی از بزرگترین تعداد بازدید ها تا کنون برای PBS. … Blimey!

دوباره به دنبال پول است. راه بازگشت در سال 2008 NBCUniversal به دست آورد کارناوال فیلم لندن شرکت تولید مسئول آوردن Crawleys به زمان نخست. کوچک آنها می دانند که پس از آن که “Downton” خواهد بود که گوهر تاج است که در مقابله.

خبر خوب این است که تمام شش فصل “Downton Abbey” می تواند جریان به صورت رایگان بر روی طاووس ad-پشتیبانی از لایه.

“داستان وحشت آمریکایی” است که در Hulu

آیا شما هنوز هم با ما ؟ در حال حاضر شما می دانید که دیزنی خریداری 21st Century Fox و با آن خرید آمد FX, کابل شبکه شناخته شده برای تیره و مرزی از جمله “داستان وحشت آمریکایی.”

واضح است که مسائل است نه یک جا با خانواده پسند دیزنی+.

بنابراین دیزنی, که همچنین کنترل Hulu به تازگی کنار کل hub در این سایت — به نام FX در Hulu — بیش از 40 FX را نشان می دهد نه همه فصول تولید رایان مورفی نازک نارنجی “AHS.”

“The Office” است که در Netflix بکشد — در حال حاضر

نه فصل معشوق Dunder Mifflin باند ساخته شده خانه خود را در NBC. در سال های اخیر از آن به دست آورده لژیون جدیدی از طرفداران را به عنوان یکی از محبوب ترین نشان می دهد در Netflix بکشد هنوز هم غول بزرگ از جریان سیستم عامل است.

اما در حال حاضر که NBCUniversal مشغول گرفتن طاووس کردن زمین آن را طبعا می خواهد آن ضربه بزرگ به عقب است.

و بنابراین “دفتر” را ترک خواهد کرد Netflix بکشد در پایان 2020 و پرش به طاووس که در آن اقامت خواهد با دیگر گذشته و حال NBC کمدی مانند “30 راک” “پارک ها و تفریح” “Will & Grace” “به سلامتی” “Frasier” و “Brooklyn Nine-Nine.”

“Seinfeld”

“Seinfeld” در Hulu ،

“Seinfeld” نیز سابق NBC طنزهای — بخش عظیمی از شبکه “باید ببینید تلویزیون” روز. پس از آن باید در آینده به طاووس بیش از حد درست است ؟

اشتباه است.

“Seinfeld” اموال Sony Pictures Television است که توزیع این مجموعه و در سال گذشته Netflix بکشد برنده شدید مناقصه جنگ برای نشان می دهد مورد هیچ چیز. Hulu است که حقوق به “Seinfeld” تا ژوئن 2021 پس از آن خواهد پرش به Netflix بکشد.

وجود دارد دیگر جریان مشارکت که شما تکان دادن سر خود را ؟ به اشتراک گذاری آنها را با ما به عنوان ما همچنان به تلاش برای کشف این نکته است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر