جریان Soars به خصوص در طول روز Conviva می گوید


ویروس بحران اسپرز 26 درصد افزایش در ایالات متحده

جریان مشاهده افزایش 26 درصد در آمریکا از مارس 9 مارس 23 به عنوان بینندگان در خانه مانده برای جلوگیری از گسترش coronavirus جریان اطلاعات شرکت Conviva گزارش شده است.

افزایش شد بزرگترین در طول روز با 39% پرش بین 10.m و 5 p. m. به عنوان مردم در جریان اخبار نشان می دهد و فیلم.

“سه هفته گذشته به طور چشمگیری تغییر چگونه ما معاشرت و ارتباط برقرار کردن. همانطور که همه ما تنظیم به حالت عادی جریان و اجتماعی تصویری را تبدیل به حتی بیشتر مهم است به بسیاری از خانواده های آمریکایی” گفت: لایحه Demas مدیر عامل شرکت Conviva. “در حالی که شرایط منحصر به فرد هستند و تغییر ساعات پر بیننده تعجب آور است جریان رشد است. ما پیش بینی جریان دهندگان را حفظ بینندگان جدید طولانی پس از coronavirus بحران به پایان رسیده است که بینندگان در آغوش تنوع و انعطاف پذیری متوسط باشد.”

مرتبط با: روز, اخبار کابل دریافت تقویت به تماشای تلویزیون رونق

همانطور که بیشتر بینندگان در خانه مانده تماشای طول روز ساعات پر بیننده منتقل اوج با مشاهده گسترش به طور مساوی در سراسر ساعت بیشتر از روز است.

Conviva یافت که در حالی که مشاهده شد در ساعت و بیشتر dayparts آن را در وبگاه ثبت نام 2 درصد کاهش است. اوج در مشاهده از تغییر ساعات پر بیننده به پیش از آن در روز با مشاهده افزایش 38% در ساعت 10 صبح در ساعت 43% در ساعت 11 صبح 12 درصد در ظهر 41 درصد در 1 بعد از ظهر و 2 بعد از ظهر 37 درصد در 3 p. m. و 33% در 4 p. m.

جریان ساعت در آمریکا افزایش 25.6% از مارس 3 مارس 23 و 17.4% از مارس 10 مارس 23.

“در طول فقط سه هفته به عنوان جهان بسته کسب و کار و ترغیب مردم به ماندن در خانه پخش آنلاين رسید به عنوان یک خیالبافانه خروجی” این Conviva گزارش گفت:.

افزایش در جریان بود و نه فقط آمریکا پدیده است. در سطح جهان پخش آنلاين ساعت شد تا 20.7% بین ماه های مارس و 3 آوریل 23 و 14.7 درصد از مارس 10 مارس 23.

Conviva همچنین نشان داد که مردم در حال تنظیم به سایت های رسانه های اجتماعی از جمله Facebook و Youtube به تماشای فیلم ها اخبار در مورد COVID-19 بحران است.

کل نمایش به صورت محلی و رسانه های خبری در Facebook بودند تا 247 درصد برای 30 روز از Feb. 21 تا 23 مارس در مقایسه با قبل از 30 روز دوره. این افزایش به طور متوسط در مشاهده هر تصویری بود 18%. اخبار محلی لباس های افزایش Facebook posts by 19 درصد و ویدئوها با 7 درصد.

توییتر ارسال شده حتی بزرگتر دستاوردهای با نمایشگر نامزدی تا 196%.

نیز وجود دارد افزایش در دوست داشتن و نظرات به YouTube فیلم ها, با نامزدی نرخ برای هر دو اخبار جهانی و محلی اخبار تا 50 درصد در 30 روز گذشته.

سالانه Conviva اقدامات در بیش از 500 میلیون منحصر به فرد تماشای بینندگان 150 میلیارد جریان در سراسر بیش از 180 کشور جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>