جریان در تلویزیون متصل تا 24% کام اسکور می یابد


Netflix جلب 37 درصد سهم

جریان برداشتن بخار به عنوان Coronavirus بحران تغییرات مصرف کننده عادات مشاهده کام اسکور گفت.

این خبر خوبی برای Netflix بکشد می شود که بزرگترین سهم از بیش-از-فیلم بالا در مصرف است.

برای 1 مارس از طریق مارس 16, جریان ساعت از طریق تلویزیون متصل هستند تا 24 درصد در مقایسه با یک سال پیش و در ساعت جریان با استفاده از یک جریان جعبه یا چوب هستند تا 16 درصد است.

وجود دارد بیشتر خانواده ها با استفاده از جریان جعبه و چوب و کسانی که در خانه های حساب برای 56 درصد از بیش از حد بالا پخش آنلاين ساعت در ماه مارس در مقایسه با 32 درصد برای CTV.

کام اسکور اشاره کرد که رشد شتاب در سه روز گذشته به تلویزیون متصل ساعت گل رز 34 درصد و جریان جعبه/چوب ساعت هستند تا 20 درصد است.

Netflix بکشد خود جلب کرد 37 درصد سهم OTT ساعت در طول نیمه اول ماه مارس با توجه به Comcast. Netflix است که توسط یوتیوب با 21 درصد سهم; آمازون نخست تصویری, 16%; Hulu 12 درصد; و دیگران حسابداری 14%.

“کام اسکور آخرین اطلاعات نشان می دهد که میلیون ها نفر از آمریکایی ها که باقی مانده در داخل خانه خود را مطابق با کروناویروس بهداشت عمومی اقدامات گرسنه هستند و اخبار و سرگرمی و جریان گزینه به طور فزاینده ای مهم قطعه ای از مصرف پای همراه با تلویزیون سنتی گفت:” کام اسکور مدیر عامل لایحه Livek. “تبلیغ که به دنبال محوری برنامه ریزی خود را برای مطابقت با سرعت در حال تغییر رسانه مصرف چشم انداز می تواند از درگیر شدن با این رشد مخاطبان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>