همراه با 1 گیگ اینترنت برای $39.99 یک ماه هر

AT&T گفت: آن را راه اندازی AT&T تلویزیون جریان آن تصویری خدمات در سراسر کشور شروع دوشنبه.

جریان خدمات طراحی شده است به جای AT&T ماهواره ای مبتنی بر سرویس DirecTV است که از دست دادن مشترکان است.

AT&T TV در دسترس است همراه با 1 گیگابیت AT&T اینترنت برای $39.99 یک ماه با AT&T هزینه اینترنت $39.99 در ماه است. که قیمت خوبی برای 12 ماه و در برخی موارد 24 ماه. پس از آن قیمت ها بالاتر است.

بدون AT&T, اینترنت, AT&T تلویزیون شروع می شود در $49.99 برای یک بسته با ارزش حدود 70 کانال های کابل و یا سال اول با افزایش قیمت در سال های پس از آن.این قیمت شامل یک اندیشه-TV AT&T دستگاه تلویزیون یک صدای از راه دور با گوگل دستیار و یک ابر DVR با 500 ساعت از ذخیره سازی. .

نیز وجود دارد یک انتخاب بسته با کانال های بیشتری برای $54.99 و یک Xtra بسته برای $64.99. بالاتر ردیف ها $!0 کمتر از زمانی که همراه با AT&T اینترنت.

وجود 19 دلار هزینه ی فعال سازی و هزینه ختم اولیه 15 دلار برای هر ماه باقی مانده در قرارداد.

AT&T تلویزیون فراهم می کند دسترسی به نرم افزار از جمله HBO حداکثر زمانی که آن را راه اندازی در مه. این برنامه نیاز به جدا اشتراک. بینندگان مایل ورزشی منطقه ای شبکه باید انتخاب بسته و پرداخت هزینه های اضافی از $8.49 یک ماه.

AT&T تلویزیون شده است در یک آزمون آزمایشی برای 13 ماه.

“مشتریان ما به ما گفت آنچه آنها می خواهند از خود, خدمات تلویزیون ما ساخته شده AT&T تلویزیون که در اطراف” گفت: Thaddeus ارریو مدیر عامل شرکت AT&T مصرف کننده. “AT&T تلویزیون تلویزیون های آسان ساخته شده است و هنگامی که شما اضافه کردن AT&T تلویزیون برای ما شگفت انگیز 1 گیگابیت AT&T اینترنت شما نمی توانید به اشتباه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر